• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    YORK: tak to zase prrr, tohle bývá hodně málo, rozhodně ne často
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    LIQUIDFREAK: Nojo, těš se :)

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Viz vyse jak pise york. Jako pravdu mate asi oba, ale ja si myslim ze stresujes :D Pockej az nabehnu o vikendu ja, to bude teprve stresu a place :D
    YORK
    YORK --- ---
    BLUMIR: Celkem často bejvá ocel a uhlí za první výhru s každou lodí. Nechávám si všechny lodě a je to dost znát, díky tomu jsem teď pořídil svoji první loď za ocel.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    LIQUIDFREAK: Nestresuju jen taktizuju. Stejně nemá smysl mít tolik lodí, když to za večer neotočím.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Ja myslim ze zbytecne stresujes a prodavas bozi lode. Treba baltik bozi je. Stejne jako alsace nebo rep. Bismarka sem ete po reworku nehral, ale taky myslim ze to nebude takova hruza.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Hele asi mi to je už tak nějak jedno. Jako co teď se děje, nedělám si iluze že tydle reworky někdo vůbec testuje a nějak reálně vyhodnocuje. Náprava je nejistá.

    Vyhodil jsem Bismarck, viz můj brekot níže.
    Vyhodil jsem Baltíka, protože jakmile odšpuntuje laufy je po něm. Nyní je to jezdící radar a AA baterie, nic víc. A je furt v T10.
    Vyhodil jsem Alsace, protože trpí stejně jako Bismarck, a Republiku holt oželím, mám Georgii která bude asi stejně zábavná, je premiová a s lepším MM.

    Povyházel jsem další lodě které nehraju a propustil kapitány za kredity, XP naleju do kapitánů těch pár lodí co zbývá a budu mít pár dobrých lodí co rád hraju s dobrými kapitány. Vyjíždím už jen rusy.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Ja na to poradne nekoukal :) nicmene dread je ted imo vic rare ne zpredtim, protoze toho ted moc nepotankujes bezne
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ve skutecnosti jsem mel odtankovano snad ani ne 1,5 mega... Tzn spis jsem neco skaredeho chytil, nez tankoval (i kdyz podil na capu dokazuje, ze jsem jenom nesnajpoval ze zadni linie) a prijde mi, zedreadnought neni az zastak tezkej/vzacnej (kdyz mas cas pouzit heal...).
    Spis mne vic potesilo, ze jsem tim splnil nejake dve mise, jedna z nich byla na "ziskejte dva heroic achievementy" (kdyz ted neni zadna novakampan, tak jezdim mise zestarychkampani, ktere jsem z ruznych duvodu preskocil)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: dreadnought = rng pralo :D to se nepocita :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jinak mne prestalo bavit byt jen na tom prijimacim konci dead eye a rozhodl jsem se, ze vyexpim na 21b primarne specialni velitele. Tak jsem dal 19b Yamamota na Musashi... A je to vazne dead brain skill :D
    Kazda hra pul mega kreditu (takle teda dala neco pres mega) a 10-20k kapitanskych zkusenosti - s takovou mam 21b kapitana za chvilku :)


    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: pokud ty kredity vyslovene nepotrebujes ted hned, tak si ho nech, da se cekat, ze WG jeste neco na tech skillech zmeni
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    YORK: Jo, zato ostatní jsou o polovinu silnější :)
    YORK
    YORK --- ---
    BLUMIR: Děláš chybu, zrovna německejch bitevek se ten nerf moc nedotknul.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    BLUMIR: Secondary build je teď ve sračkách a k ničemu.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Prodávám Bismarck.

    Sračka jménem Bismarck a sračka jménem secondary build = sraček plnej kýbl.

    Jako ostatní lodě mi klidně ukazují bok protože vědí že s nima udělám kuloví. Rozptyl sekundárek je i se všema udělátkama hroznej. Děla naprd, na dálku ani na střední vzdálenost to nic netrefí. I s hydrem se to torpédum stěží vyhne.

    Bulení off.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Jak teď BBs kempěj, tak když neni ve hře CV tak s Shirastsuyu přijedu z povzdálí a do houfu vysřílím topéda a hned máš 70t damage :-) Oni i stojí, ani se nijak nehejbou :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Jj no, asi proto jak joinnes que vidis 1-2cv, 100-150bb, a par dd a krizniku. Working as intended.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: uz nemaji nic, co by zrychlilo reload opravarenske cety nebo nic, co by zkratilo horeni a zaplavu...
    + vsechny bitevky ted maji Dead's Eye (a dead brain...), takze te vypnou na jednu salvu na 20 km, pokud ukazes jen trosku bucek
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Homer ve videu níže říká, že křižníkům byla po posledním reworku sebrána možnost takovat DMG. Nevíte co tím myslel?

    Jinak jeho komentář kapitánských skillů na BB.
    Byl jednou jeden rework - bitevní lodě a jejich "nové, flexibilní skilly"
    https://www.youtube.com/watch?v=6wz6SUmJI3E
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam