• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: _OZZY_: Taky to cejtim. Treba dneska sem vysypal 45 ap granatu do nabuckovanyho leandra a vzal sem mu tak 15k.. A svete div se, total rajce v tom sedel. A to se delo celej vecer.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BIO23: mam trosku podezreni, ze maji zase problem se syncem - zda se mi, ze granaty zasahuji driv a jinde, nez to hra ukazuje

    A jinak dneska to stalo za *** 10 her, 8x prohra... Ze zoufalstvi jsem pak jeste zkusil projet CV Rhein, ktery bych rad vyexpil a bylo to drtive vitezstvi, takze nakonec 3:8 (vyhry:prohry) - at zije 20% WR...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    u mne dobrý, ale včera jsem měl celej den spadlej zaměřovač +- o 5 cm...nedalo se nic trefit
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: Také čekám v přihlašování.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nemuzu se lognout zas, dpc. Nekdo stejny problem?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Btw jen pro info kdyby nekomu uniklo.
    Začátek: Pá. 12 Úno. 06:00 CET (UTC+1) / váš místní čas: Pá. 12 Úno. 06:00
    Konec: Po. 15 Úno. 06:00 CET (UTC+1) / váš místní čas: Po. 15 Úno. 06:00

    +200% bonus ke ZK za první vítězství dne při hraní s každou lodí každý den
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Kdyz nechate Benham radit v bitve bez letadlovky :)

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SC = 1000 zlatých :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Prave, zpravidla to je o tom ze fakt vidis kruh, vcetne couvani a ta letadlovka to zvladne bez problemu. Ale obcas si v klidu, neco mastis, a najednou umiras a jak se prepnes tak si 5km jinde nez si byl. Imo obcas zazlobi klikani pohybovych klaves u letadel, v nejakem momente, a tim padem se ti to cv nejak rozjede. Jinak ranger se mi zacina libit, v topu je celkem zajimavej uz. A to tam mam 12 kapitana. Ted 150k v pve, imo nejlepsi je si to cv natrenovat tam. Pac je tam fakt HOOODNE targetu :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_:
    LIQUIDFREAK:

    Hele ale já si všimnul, že autopilot poloměr otáčení zohledňuje. Dokonce je i vidět že plánuje, že si letadlovka couvne, pokud se nemůže někde vytočit.

    Ale pak se jí něco stane a ona dojede někam jinam, ale někdy jako diametrálně jinam :)

    Oki, jsem rád že se to neděje jen mně.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: taky se mi stava, ze napanuju trasu "pluj sem", na mape se objevy vyznacena draha do toho bodu a ja ppo nejake dobe koukam, ze ta letadlovka je nekde uplne jinde... Imho autopilot neumi sledovat tu caru na mape - resp. to tu caru na mappe nakresli bez ohledu na to, jestli to treba CV je schopna vytocit a tak se autopilot ridi nejakym jinym algoritmem, nez ktery kresli tu caru :/
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Jo tak chce to team se kterym se to uplne neposere, coz se nestava prakticky nikdy :D
    BLUMIR: Todle mi taky ocbas zazlobi. Ale fakt jen vyjimecne. Ja se ale teda pohybuju jen dycky z a do B.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Hele a když už jsme u těch letadlovek.

    Mám problém. Nastavím trasu na letadlovce, pár bodů na mapě a očekávám, že letadlovka tam postupně pojede. Chvilku si lítám a pak zjistím, že moje loď je úplně jinde, jinak postavená a většinou špatně. Co mi mění nastavení těch otočných bodů, proč tam ta letadlovka nejede? Jakože se sama snaží vyhnout třeba když je pod útokem a tím se zastaví?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    LIQUIDFREAK: Hele pěkný.

    Já se s Rangerem trápím. Za poslední dobu mám WR 18% :) Jako naspotuju, pohoním nepřátelský DDčka, dorazím torpédama kdo je hodně načatej a pak stejně prohrajeme. Citím že můj výkon vůbec nemá dopad na hru a její výsledek.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    A co Chandler, jak mu dupou kralici? :)
    CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online
    https://ctrlv.cz/94TL
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ELDOUGO: To jo, ale když se koukneš jak hrajou a chceš jezdit jako oni, tak ti to dá aspoň nějký náhled jak.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    HONZA_1980:
    _OZZY_: to jsou všechno hezký věci ale .....jak píše Honza. 100 lidí,100 chutí,100 jinejch názorů. každej ať si to udělá podle sebe proboha. já třeba hraju uplně jinak a proto mi třeba na worchesteru nebude sedět nějakej kempící build protože s tim lítám jak čamrda. (včera dobrá rada např. s těma zápalkama nebo co to bylo)
    a taky co mě na tomhle rozčiluje je to že tyhle "jůtůbeři" a spol nemaj stejný podmínky jako většina z nás. když se na to podíváte tak to že maj každou loď,ok ale mají prostě nepoměrný kvanta výhod ve vlajkách,kreditech a tomhle všem co my k tomu normálně potřebujeme. kdo z nás má 21 bodový kapitány ? takže když si dělám tohle já tak holt si to musim upravit na ten svůj počet bodů a je pak jasný že se to chová prostě jinak než vidíme v těch videích potom.
    takže podle mě : střílíš na dálku ? uprav si to podle toho,nechceš bejt vidět ? jednoduchý- uprav si to podle toho.
    prostě podle sebe a selskýho rozumu. (samozřejmě si nechat poradit co by bylo vhodný ale ne styl "ukaž jak to máš ty a já to budu mít stejně" , to není asi možný aby pak fungovalo.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    _OZZY_: ono je to tak, že když se podíváš na x streamerů, tak budeš mít x různých recommended buildů, viz třeba Flamu na BB nebo ten dokument, co tu někdo postoval

    Commander Rework BB Build Recommendations - 0.10.0
    https://www.youtube.com/watch?v=iLNF5zlQhng
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Buildy podle Notsera:
    Recommended 10.0 Commander Builds
    https://www.youtube.com/watch?v=sDwWLHijrQM&ab_channel=Notser

    Teda trosku me prekvapuje jeho odmitnuti IFHE i na lehkych kriznicich (na DD souhlas, na Atlanta/Flint imho nutnost a treba Worchester se mi s IFHE taky hraje lip) a pak adorace AA skillu (jako ano, mit AA je dobre, ale za jakou cenu a kolik je bitev bez CV? Nebo tam CV je, ale ignoruje vas...)
    Nicmene asi zkusim nektere sve buildy prehodnotit (minimalne secondary build zmenit na tank, protoze SB vazne ted nedava moc smysl)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam