• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Twe to je umor, dneska nebyl cas tak snazuju co se da v coop :D
    Jen pripominam, ze do ctvrtka 6.00 mate moznost ZDARMA predelat kapitany"
    Takze asi lepsi se na to podivat nejpozdeji ve stredu, at potom ve ctvrtek neplacete.
    V diskusi nize je
    ad1: tlacitko na den premka, pokud jste ho jeste nevybrali v ramci kapitansky akce.
    ad2: tlacitko na full reset vsech lodi.
    Aneb hledej wole :D
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Jasně, že jsem včera farmil ve Fiji Tirpitze až mi došel smoke a on po mě pak plivnul a stačilo mu jen 5 zásahů abych si šel prohlížet přístav, tím se tu chlubit nebudu :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Jacha, jachacha.

    Za poslední dobu mám WR75%, celkové mi zas spokojeně sedí nad 60%.

    Včera salva z Georgie do Georgie za 42K DMG, takže mi míření jde.

    A navíc jsem hodně natrénoval střílení oblouky za ostrov na cíl, který nevidím (mířím podle bodu na minimapě). Nelsoni jsou na to skvělí, protože jsou velcí a pomalí.

    Tralala.

    A mám spoustu nových lodí. Mezi nimi i 3xT10. Pro člověka bez premia je T10 malý svátek.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: _OZZY_: Taky to cejtim. Treba dneska sem vysypal 45 ap granatu do nabuckovanyho leandra a vzal sem mu tak 15k.. A svete div se, total rajce v tom sedel. A to se delo celej vecer.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BIO23: mam trosku podezreni, ze maji zase problem se syncem - zda se mi, ze granaty zasahuji driv a jinde, nez to hra ukazuje

    A jinak dneska to stalo za *** 10 her, 8x prohra... Ze zoufalstvi jsem pak jeste zkusil projet CV Rhein, ktery bych rad vyexpil a bylo to drtive vitezstvi, takze nakonec 3:8 (vyhry:prohry) - at zije 20% WR...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    u mne dobrý, ale včera jsem měl celej den spadlej zaměřovač +- o 5 cm...nedalo se nic trefit
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: Také čekám v přihlašování.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nemuzu se lognout zas, dpc. Nekdo stejny problem?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Btw jen pro info kdyby nekomu uniklo.
    Začátek: Pá. 12 Úno. 06:00 CET (UTC+1) / váš místní čas: Pá. 12 Úno. 06:00
    Konec: Po. 15 Úno. 06:00 CET (UTC+1) / váš místní čas: Po. 15 Úno. 06:00

    +200% bonus ke ZK za první vítězství dne při hraní s každou lodí každý den
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Kdyz nechate Benham radit v bitve bez letadlovky :)

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SC = 1000 zlatých :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Prave, zpravidla to je o tom ze fakt vidis kruh, vcetne couvani a ta letadlovka to zvladne bez problemu. Ale obcas si v klidu, neco mastis, a najednou umiras a jak se prepnes tak si 5km jinde nez si byl. Imo obcas zazlobi klikani pohybovych klaves u letadel, v nejakem momente, a tim padem se ti to cv nejak rozjede. Jinak ranger se mi zacina libit, v topu je celkem zajimavej uz. A to tam mam 12 kapitana. Ted 150k v pve, imo nejlepsi je si to cv natrenovat tam. Pac je tam fakt HOOODNE targetu :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_:
    LIQUIDFREAK:

    Hele ale já si všimnul, že autopilot poloměr otáčení zohledňuje. Dokonce je i vidět že plánuje, že si letadlovka couvne, pokud se nemůže někde vytočit.

    Ale pak se jí něco stane a ona dojede někam jinam, ale někdy jako diametrálně jinam :)

    Oki, jsem rád že se to neděje jen mně.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: taky se mi stava, ze napanuju trasu "pluj sem", na mape se objevy vyznacena draha do toho bodu a ja ppo nejake dobe koukam, ze ta letadlovka je nekde uplne jinde... Imho autopilot neumi sledovat tu caru na mape - resp. to tu caru na mappe nakresli bez ohledu na to, jestli to treba CV je schopna vytocit a tak se autopilot ridi nejakym jinym algoritmem, nez ktery kresli tu caru :/
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Jo tak chce to team se kterym se to uplne neposere, coz se nestava prakticky nikdy :D
    BLUMIR: Todle mi taky ocbas zazlobi. Ale fakt jen vyjimecne. Ja se ale teda pohybuju jen dycky z a do B.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Hele a když už jsme u těch letadlovek.

    Mám problém. Nastavím trasu na letadlovce, pár bodů na mapě a očekávám, že letadlovka tam postupně pojede. Chvilku si lítám a pak zjistím, že moje loď je úplně jinde, jinak postavená a většinou špatně. Co mi mění nastavení těch otočných bodů, proč tam ta letadlovka nejede? Jakože se sama snaží vyhnout třeba když je pod útokem a tím se zastaví?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    LIQUIDFREAK: Hele pěkný.

    Já se s Rangerem trápím. Za poslední dobu mám WR 18% :) Jako naspotuju, pohoním nepřátelský DDčka, dorazím torpédama kdo je hodně načatej a pak stejně prohrajeme. Citím že můj výkon vůbec nemá dopad na hru a její výsledek.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    A co Chandler, jak mu dupou kralici? :)
    CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online
    https://ctrlv.cz/94TL
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ELDOUGO: To jo, ale když se koukneš jak hrajou a chceš jezdit jako oni, tak ti to dá aspoň nějký náhled jak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam