• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: HONZA_1980: J jak pise Honza, vyuziva se opet toho kolecka na minimape plus tady musis mit ten target locklej.
    Kazdopadne kundovina na entou, by mne zajimalo kolik takovych "easter eggu" ta hra jeste ma, jen o nich nevime kdezto ti dobri hraci treba jo.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    ELDOUGO: jestli jsem to pochopil dobře (podobné video jsem viděl už dřív myslím od Potata), tak stačí jenom nastavit lead, zbytek udělá hra.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: co je to sakra zase za prasárnu ? takže stačí označit cíl a pak to prostě flákáš kam tě napadne ?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Docela zajimavy, co ty hre clovek jeste nenajde?! Pseudoaimbot? :DD
    WoWS is a Perfectly Balanced Game Without Exploit - Built in Aim Assist
    https://www.youtube.com/watch?v=WWJnfw-t7gQ&t=304s&ab_channel=Yuro
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Naše poslední hra o výhru ve skupině pokud by se někdo chtěl podívat https://www.twitch.tv/videos/1000294770?t=6h19m31s
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Se tady musím trochu vyprsit :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Jojo, v bitvach tam visime uz dlouho. Mne dlouhodobe neslo ty itvy zapnout, respektive tvarilo se to ze to je zaply, ale pokusy nebralo a nepocitalo.
    Vcera mi to zas neslo vypnout, pokusy esi se pocitaj nepocitaj sem prestal sledovat.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    je to stejně ty bitvy rozjebaný. mě to nezapočítalo žádnou hru nad deset pokusů (expy jsem na to měl,pokusy to odečetlo ale výsledek se nezapočítal (a ano,měl jsem dost expů bez modifikací a vlajek na to aby bitva byla v pořádku))
    a navíc pořád visej v bitvách ozzy a liquid.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja mel 14, ale dva jsem ted promrdal na pokusu projet tu 300 XP hranici u panasijskych DD, protoze me WG ani jednou nepustil do te zpicene hry... Takze mam 3 hry AFK, pravdepodobne milion misi jen v coop a je to samozrejme jen ma chyba, nebot neomylny WG nemuze za to, ze mu pada hra pri nacitani...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Muzes mit max az 14, ja mel 12. Aje to tim jak hrajes pres tejden, tak ziskavas expy a diky jim pak dalsi pokusy.
    Ja sam hral jen ve ctvrtek vecer s ozzym a mam 12
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    dotaz, jak to že má někdo víc pokusů v Naval Battles? Mám jen 10, ale pár jich tam má 14
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Wargaming rozhodne nikdy neovlivnuje MM tak abyste byli v nevyhode :D Jako ftip dobre. Videi mam desitky.
    Jak se ve World of Warships neovlivňuje MM
    https://www.youtube.com/watch?v=102wpy2v9b8&ab_channel=PeteValek
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VLAKODLAK: Dost sporadicky.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Marco Polo ani Pommern mě moc nevzrušujou... jak často se tahle nabídka mění? :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Jedu random a kohopak to nepotkám.
    Samozřejmě jsme se ukázali jako profíci.

    Muad s Alsace dojel až ke kraji mapy lovíce DDčko ve smoku, kde se nechal vytorpit.

    Já si s Dmitrijem jel do prostředka a dal si souboj pěkně na blízko s Agirem, Vittoriem a Albemarlem, které mě asi za minutu vycitadelovali.



    Po zásluze 2. a 3. místo! :)

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    První hra na rozehrání, parádní výhra, pustim naval battle, totální provar, vypnu NB, že to chce ještě trochu rozhejbat, zase výhra, pustim NB, hádejte co, boha pátek :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele, voni nejak serezali dmg do letadel nebo co? Tedy, asi tak mesic, mozna dva+ sem to poradne nehral. Ale ted pusteny letadlo, AA spotrebak a davam do letadel s osmickou za 100ku hitem? :D tj nejaky novy komedialni serial, ci co? :D
    YORK
    YORK --- ---
    VLAKODLAK: V tom případně jestli nemáš žádnou prémiovou devítku, tak neváhej. I když teda nevim, co je teďka v nabídce - je důležitý, aby tě ta loď bavila a měl jsi s ní slušný výsledky. Když ji nebudeš jezdit, tak toho moc nevyděláš.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    YORK: Nelsona už mam :)
    YORK
    YORK --- ---
    A kupón bych si nechal na něco dražšího.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam