• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    SALO
    SALO --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    ELDOUGO: DD bez SE... ok..
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ...a takto se mnou vyjebava MM... Zadna zfailovana divize, protste jen posleme tyhle slapsi DD proti T8 a dame vam misto toho jeden silnejsi kriznik :/

    CABA
    CABA --- ---
    BRUKEV: Jak je hraji já ( tzn neříkám že je to nejlepší cesta )
    Fletcher - primárně torpéda a spot , sekudárně boj na krátkou vzdálenost. AA specializace či odstřelování na dálku nemá smysl.
    Mogami - podle stavu bitvy , palič na velkou vzdálenost, lovení DD, ale dá se zahrát když ti dá nepřítel šanci jako obří DD ( rychlý, obratný , velikost menší než dostřel torpéd + 8 na každé straně )
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BRUKEV: Na HE na dálku jsou jiný lodě. Jasně, když je potřeba, tak to jde.

    Mogami má vynikající spot (v základu 12,1, takže s velitelem a modulem a kamem jsi s přehledem pod 10), takže je ideální na AP souboje na 10km. Vidíš oběť, otočíš se, zamíříš a lupneš. Taktéž dokáže podpořit DD ale chce to mít nějakou únikovou cestu. Je důležité zda je spotovaný či nikoli, když jsou kolem letadla tak je to naprd a musí se dekovat. Když je kolem DD a nemá vlastní DD které by ho spotlo, tak taktéž.

    Dokáže suprově likvidovat nepřátelský push, díky torpédům a spotu.

    Dokáže HE spam zpoza ostrovů a dělat bordel.

    Nemá moc dobrý rozjezd a dokáže dostat dost načuzeno do boku, s tím je třeba počítat...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BRUKEV: Maskování určitě, pak se dostaneš na nějakých myslím 5,9km. Na děla něco vyndáš, ale nesmí to být silnější a musí to být na blízko. Spousta DD už bohužel silnějších jsou, takže to chce dost rozvahu co si můžeš dovolit. Když bojuje tak na blízko (na střední vzdálenost už jsou docela oblouky a DD které manévruje se blbě trefuje). Jinak torpéda super a jako spotter super.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tak jsem koukal víc na diskuze o tom Fletcherovi.
    Překvapivě dost lidí to fakt hraje jako AA supporter bitevek, spotuje jim a zároven likviduje letky bombardérů.
    Ale spíš je to zaměřeno na maskování a torpéda.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    BLUMIR: ninja přepadávač znamená co? Sekundárky a AP doplněné torpama z otočky, nebo co?
    Jako Mogami mě baví, tím že nemám srovnání s jinýma loděma, tak mi přijde, že po pomalém rozjezdu nabere obstojnou rychlost a slušnou manévrovatelnost.
    Já to momentálně znovu zkusím na HE podpalovače na dálku.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BRUKEV: Mrkni na Homera, před týdnem dělal nový video o Fletcherovi. Dělat ho na AA je dle mého blbost, díky smoku a maskování si dokáže dost pomoct a průměrnýho letadlovkáře odrazí... Potřebuje spíš úpravu torpéd a rychleji nabíjet.

    Mogami je dobrej ninja, já to hrál hlavně jako přepadovej s nízkým spotem, pak i jako HE spamenr se 15 laufama.

    Slušné video tady...

    Cruiser Positioning Example #1 - Mogami
    https://www.youtube.com/watch?v=DwR9uJmCNHw
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Po dlouhe dobe jsem se vratil k WoWS. V pristavu mam Mogami se 13skill cptainem a stockovy Fletcher s 13skill captainem. Plus teda Gnaisenau, Murmansk a nejakou manga petkovou bitevku.

    Nejake tipy, jak se da hrat Mogami a Fletcher? Neo malo jsem pred usnutim omrknul na YT, ale mam v tom gulas.

    Mogami mi vyhovuje, ze vcelku hezky manevruje, velka dela me kupodivu mavi, ale udelal jsem setum na ta stockova v kombu se zapalovanim.

    Jak poskladat Fletchera? Benson me bavil jako delovy clun, ustrilel jsem skoro vse, torpeda me moc nebrala. Obecne hraju DD agresivne, jezdim ve predu, na hrane dohledu, atd.

    U Mogami jsem zkusil dat podpurnou AA palbu a docela me bavi, jak to pak pada k zemi ty letadla. Videl jsem, ze nekdo mam tak postaveneho i Fletchera, je to blbost zamerit to na AA support?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    VLAKODLAK: z toho co máš Nelson nebo koupit jakoukoliv T9 prémium
    YORK
    YORK --- ---
    VLAKODLAK: Nelson
    CABA
    CABA --- ---
    VLAKODLAK: Nelson
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VLAKODLAK: jezdim ted ranked a konto mi i bez premiaku udelalo skok asi z 30M na 80M..
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    me z KOTS kolekce vypadla Ashitaka, prvni hra, 2.4k base XP na T7.. zabavna lodka..
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Zrovna se peru s nedostatkem kreditů, mam už vyzkoumanej Worcester, jsem kousíček od Buffala a Minnesota taky za rohem (jo, mam rád US lodě) :) Tak chci něco nafarmit, moje premiáky jsou Sims B, Atlanta B, Mikoyan, Graf Spee a Nelson, tak přemejšlim, čim farmit kredity... Uhlí mam 242k(a kupon mam taky) tak přemýšlím... kdyby měl někdo nějakou radu, budu jen vděčný :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    VLAKODLAK: Georgia je skvělá loď.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Mmmm, měl jsem koupit Georgii, dokud tam byla.. čtu články a porovnávám Marco Polo vs Pomern a je to bída.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VLAKODLAK: RNG strikes again, neres a jed dal. A na weak spoty lenina se mrkni, sjou vicemene pod vezema, mirne pod urovni paluby. Podobne jako temer secky CCCP BB.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam