• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    XLACHTAN: jdi do prdele idiote. tvoje bába je pomalejší. každej je tu mistr světa a ten pravej učitel. srát na to ...
    neserte se do mě,já nebudu do vás. domluveno ?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    ELDOUGO: ty vole, ty máš asi fakt problém s chápáním psanýho textu jinak to nechápu. Nebavím se o jednom specifickém skillu. Takže ještě jednou pro pomalejší "tohle je o alespoň elementární znalosti jak různé kapitánské dovednosti ovlivňují herní styl různých tříd lodí a o znalosti herních mechanik jako takových"

    Screenshotů si z prdele vytáhnu kolik chci, tapetovat to tady nemusíš.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    KURE: ale vždyť já právě tu zkratku neudělal :D pro mě je to jen indicie o tom všem co jsem napsal
    KURE
    KURE --- ---
    XLACHTAN: no tahle logická zkratka: máš non-meta build = kazíš hru teamu mě vadí.
    protože podle stejný logiky by platilo, že když nemáš 21bodovýho kapitána, tak taky kazíš ostatním hru.

    To jestli kazíš ostatním hru závisí hlavně na tom co vyvádíš za klávesnicí.
    a jestli hraješ CV :D :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    KURE: pomohl / nepomohl, tohle je o alespoň elementární znalosti jak různé kapitánské dovednosti ovlivňují herní styl různých tříd lodí a o znalosti herních mechanik jako takových.

    Ale jasně chápu... big ships go boom. Někomu to očividně stačí ke štěstí a je škoda že tím bude srát hru zbytku týmu. Ostatně vidím to dnes a denně ve svých hrách.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    BLUMIR: mno a tady vidíš co za hráče to je v přímém přenosu :)
    KURE
    KURE --- ---
    BLUMIR: fakt si mysliš že ty DD, co umřou v prvnich 5ti minutách zachrání 2-3k HP navic? :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    KURE: Hele mně je to jedno, ať si hraje s čím chce. Jen očekávám že v týmové hře odvede svou práci.

    Poslední dobou hry vypadají tak, že v prvních minutách vychcípou týmu všechna DD a tím je hra prohraná. Takže by přídavek slušné porce HP DDčkům mohl pomoct ne?
    KURE
    KURE --- ---
    BLUMIR: ne nemá pravdu. a Není to nutnost.
    opravdu nemusíš hrát jen meta buildy,
    a dokonce ani nemusíš nikomu vysvětlovat proč máš jinej build než je zrovna populární.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak, po mnoha létech musím WG vzdát hold, přeučení kapitánů za elitní xp kpt. je fakt mrda!
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Jen bych si dovolil podotknout, ze na ty lajne jsou ty hp lepsi trade nez reload torpu 9x350 je nemalo, na beloved fletchera.
    Na zaver, jen otazka.. Blbej den? Neva hele, taky to obcas mivam ♥
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    ELDOUGO: Hele proč tak z hurta, když má pravdu. Todle je na DD nutnost. Spočítej kolik to dá Fletcherovi HP, to není málo...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    SALO: no hlavně se z toho neposer
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: dava ti to hp za kazdy tier... Je dobre cist popisky tech perku ^_^
    U DD, ktere maji vseobecne HP malo, je to prakticky must have perk na vsech DD - muze to byt rozdil mezi tim, zda umres, nebo vydrzis az do konce bitvy
    SALO
    SALO --- ---
    nemam slov...
    SALO
    SALO --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    ELDOUGO: DD bez SE... ok..
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ...a takto se mnou vyjebava MM... Zadna zfailovana divize, protste jen posleme tyhle slapsi DD proti T8 a dame vam misto toho jeden silnejsi kriznik :/

    CABA
    CABA --- ---
    BRUKEV: Jak je hraji já ( tzn neříkám že je to nejlepší cesta )
    Fletcher - primárně torpéda a spot , sekudárně boj na krátkou vzdálenost. AA specializace či odstřelování na dálku nemá smysl.
    Mogami - podle stavu bitvy , palič na velkou vzdálenost, lovení DD, ale dá se zahrát když ti dá nepřítel šanci jako obří DD ( rychlý, obratný , velikost menší než dostřel torpéd + 8 na každé straně )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam