• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    KURE: tak nejprv je treba vedet kde je ponorka, nasledne se likviduje ci odpuzuje. bitva ma nekolik fazi, tedy na zacatku je idealni zjistit zda je ve hre ponorka, pokud ano, zahajuje se tim ze se zjisti kde je ponorka. vemme si priklad napriklad z vyssich tieru a chovani DD kdyz je ve hre CV. DD taky nevyjizdi automaticky na nejblizsi cap a nejprv si checkne kam posila nepratelsky CV letky.
    KURE
    KURE --- ---
    THEODORT: jak si v praxi představuješ sundat ponorku kriznikem, dřív než si te podá?
    A jestli tahle hra něco nepotřebuje, tak další důvod kempit vzadu.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Hele ad ponorky - dokud nevíte kde jsou tak je to pro křižníky a bitevky trochu loterie, nicméně od toho má být odvinuta strategie.
    To že se naserete dopředu a vyzerete si to, to je jen vaše chyba. Stačí trochu cviku a ponorka je out, což byl pravý význam mého původního komentu.. zlikvidovat než si vás podá..
    BIO23
    BIO23 --- ---
    KURE: přesně. s ponorkama si můžeš užít pěknou bitvu, ale celkově celou hru jen poškozuje a kazí ji
    KURE
    KURE --- ---
    ELDOUGO: no ponorky dělaji dvě věci
    snižujou chuť velkejch lodí hrát dopředu, protože v bitevce nemáš moc možností jak uhnout těm nukleárním torpedum.
    a snižujou počet lodí který jsou běžně vidět.
    Co jim myslim? kdysi davno bylo vidět cca 9-10 z 12 lodí z běžný vzdálenosti všechno kromě DD.
    A teď? ještě je tam Carrier, někde v rohu mapy a třeba dvě ponorky, takže na mapě je vidět 6-7 lodí, to je dost malo, hra vypada ještě pustější.

    Dokonce i ten airstrike, kterej zavedli, nemají všechny lodě, a některý maj 3 a nějterý nic, what?
    A obrana proti pingu je Damage Control Party, na BB s cooldownem asi tak 20 delšim než je ping na ponorce, a už tak jedinou obranu proti HE spamingu.
    Není to tak, že by ponorky byly stejný zlo jako letadlovky, ale je to další class která dělá hru nudnější a prázdnější.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ELDOUGO: Já s nimi hrál a docela mě to bavilo. Zase to chce svoje
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: ted maji ponorky jen nekteri hraci, otazka je, jak to bude vypadat, az to bude normalne vyzkoumatelny strom...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tvl co blbnete ?
    copak máte ve hrách pět ponorek na každý straně ? jak často je potkáváte ? a že holt jednou se trefí neni zas taková tragédie,ne ? jak často to je ?
    podle vás ponorky na to moře nepatřej ?
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    XLACHTAN: Aha. Takže WoWS už je pro mě zkurvené, jako WoT. Perfektní.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    TIGERLOVER: ne, ponorky už jsou natrvalo. Nicméně čekají je nějaký podstatný změny ještě.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Z kontíku naKM BB mi vypadl Weimar :-)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    HONZA_1980: Co jsem zatím pochopil, tak nyní jsou tam dočasně. Je mi jasné, že tam v budoucnu budou natrvalo.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    KURE: Scénář. Jediný, kde můžeš hrát se sedmičkovou bitevkou.
    KURE
    KURE --- ---
    co to je Narai?
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    TIGERLOVER: Myslím, že odtud pramenila právě ta jistá rozporuplnost, jejíž jediný závěr je, že Tiger už lodičky hrát nebude :-)

    Tiger - Přesně. Proto si dávám pauzu, dokud to nebude zase pryč. :D
    Tiger taky - Aha. Tak to je mi jasné, že tam ta píčovina už zůstane. Hold Narai to jistí.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    HONZA_1980: Aha. Tak to je mi jasné, že tam ta píčovina už zůstane. Hold Narai to jistí.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    TIGERLOVER: to že se ponorek už nezbavíme
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    _OZZY_: Nechápu spojitost s letadlovkama.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Hrál jsem teď pondělí, středa čtvrtek a potkal jsem ponorku jen 2x v T6 bitvě.

    Letadlovek je taky pomálu, jen na T8 Chkalov se občas objeví.



    Docela příjemně to teď jede...

    retard týmy teda přetrvaly :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    TIGERLOVER: myslis stejne, jako sly pryc letadlovky? :/
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    THEODORT: Přesně. Proto si dávám pauzu, dokud to nebude zase pryč. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam