• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tohle vsechno ziskate, kdyz si za 2500 goldu koupite ten golden pass...

    SALO
    SALO --- ---
    CABA
    CABA --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Helle prisel mi meil od wg, suspicious activity na uctu, nezaznamenal to nekdo taky?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SC a 1000 dublonu. To by slo :)
    PAVEL1989
    PAVEL1989 --- ---
    BLUMIR: ano vím ale v tankach jsem hral artyny tak tady musím letadlovky :D
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    PAVEL1989: Hele a víš že letadlovkáře nemá nikdo rád...?! :)
    PAVEL1989
    PAVEL1989 --- ---
    docela povedená bitva

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    interesantní mm :) . 10 bitvu bez bb jsem snad ještě neměl

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    WASPER: Nojo, jsou to potvory co vydrží. Jenže mají omezeně oprav a hrají se nablízko a dost staticky, ponorky jsou pro ně strašný zlo.
    WASPER
    WASPER --- ---
    Ok nemuzu se vyjadrit k t10 protoze tam mi to nejde ani s bb. Mozna jsou ty vyssi tiery ponorek op, ale prijde mi ze ty top tery rusaku jsou jedte horsi zlo.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    WASPER: Mňo, jak bych ti to řekl, včerejší hra s Kremlinem hovoří za vše. Borec zaujal pozici u naší základny, měl mě jako na dlani a nikdo ho nebyl schopen vůbec spotnout. Některá torpéda ani nezaměřoval, byl tak blízko že nemohl minout a všechno mi střílel do přídě. Kromě jednoho náhodného zásahu se mu nic nestalo.



    CABA
    CABA --- ---
    WASPER: Jen lehká oponemtura.
    Jde o rozbíjení hry , na vyšších tierech s BB ponorcce neutečeš takže se mi nekolikrát stalo že mne honí s ponorka, já ji nic neudělám protože ji nevidím a neujeduji protože je tak rychlá že udrží v pohodě rychlost s manevrující lodí. ona mi toho moc neudělá protože toho většinu vymavévruji nebo opravím. takže nuda šed.
    WASPER
    WASPER --- ---
    Popravdě nevim proc furt s tema ponorkama kňouráte. Hraju za T6 nemčoury a mohu konstatovat
    Ponorky mají:
    děsně málo HP, neutále hoří, uniká jim palivo rozbíjí se sonar.
    jsou super pomalé, takže na nějaké podvodní útěky z hot zone můžeze tak akorát zapomenout.
    torpéda skoro nedělají zaplavení
    zase až tak extra dmg to nedělá. (můj rekord je 18 torped a 3 lodě)
    tak 50:50 chcipnete do 8 minut.
    Není jak se bránit letadlům.
    Uplně všichni se vás snaží prioritně zabít.
    Pokud proti proti vám jede někdo kdo to umí, tak ho prakticky žádným torpédem netrefíte. (A to ani bitevku)
    Pokud použijete sonar, tak na hladině zůstává označené místo kde byl použitý.
    Pokud nepřítel není idiot co zmačkne dmg control hned co ho označíte tak nemáte prakticky šanci torpédo zavěsit.
    Nablízko <2km se vam torpeda vubec nezaměří.
    Většinou hrajete s T6 proti T8.

    Jsou dobrý na spotování, ale za to nejsou skoro žádný body, občas když není CV tak s nima jde capnout.
    Jsou dobrý na druhou nebo třetí fázi hry, kdy se podaří občas něco dorazit. Jsou dobrý na vyndání zakempenech lodí. Ale že byste s ponorkou přijeli k cizímu CV a snad ho potopili - tak to ani smykem.
    Je pěkný jak je dno členité, různě hluboké atp.

    Každej kdo má sonar nebo lokalizátor vás smete.
    Hlubinné nálože - stačí jeden dobrej nálet a jdete do přístavu.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SC a v nem Poltava ^_^

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BIO23: ja ne, mam zatim jen Conde, ale imho dam prednost jine lodi, az si budu porizovat dalsi *
    Edgar - nekompromisní vrhač munice (recenze)
    https://www.youtube.com/watch?v=LUVjEQO9Yvs
    BIO23
    BIO23 --- ---
    hrajete někdo na 11. tieru to pokračování minotaura - edgara? furt špekuluju jakou superloď si pořídit
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: náhodou to je dobrý, ale takový dvousečný. Vyndáš půlku enemy teamu a hned máš za !odměnu! nahlášení. Takže nevím no.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    a tak není to uplně blbý. první bitva. je to rychlý jak sviňa, jen na light bych byl radši kdyby to rychleji nabíjelo a o trošku lepší dostřel by taky neuškodil. rozhodně je to zase něco novýho ....

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Aktualizace 0.11.10: Japonské lehké křižníky | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/update-01110-japanese-light-cruisers/

    Co mi prislo zajimave:

    1) "Hráči, kteří v bitvě obdrží trest za nesportovní chování, nedostanou za danou bitvu kredity ani ZK. V hodnocených bitvách nedostanou takoví hráči v případě vítězství jejich týmu hvězdy. Pokud se situace opakuje, změní se barva přezdívky provinilce a ten bude muset odehrát určitý počet bitev bez jakéhokoliv prohřešku. Jestliže prohřešky nepřestanou, může být trest zpřísněn až do podoby omezení vstupu do určitých typů bitev."
    - doufam, ze se to nespusti tim, ze nekoho trefite granatem nebo torpedem, kdyz vjede pred vas...

    2) "Probíhá testování jedinečného panasijského velitele [...] [u CV] Vylepšená forsáž: +7,5 % k době účinku forsáže u letek." - takze se muzeme tesit na panasijske letadlove lode v bezke dobe :/ (no, kdyz byli schopni dat celou linii sovetskych CV, tak neni problem si vycucat cokoliv dalsiho)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam