• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    POZOR!!!
    Doslo misto v klanu a jelikoz se obcas hlasi nejaci novacci, byl jsem nucen pristoupit k vyhazovani dlouhodobe neaktivnich. Pokud nehrajete, ale chcete preci jen jeste zustat v klanu, tak se prihlaste a dejte aspon nejaky coop, at vas nevyhodim... (ne u vsech si pamatuju wows jmena)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: jj, na kriznicich tomu rikam "radar chudeho muze" (budget radar) ^_^
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    HOUH: Jak píše Ozzy, je třeba ho mít na drtivé většině. Buď DD lovíš a pak chceš vědět kde je, nebo jsi kořist a pak chceš vědět kam máš zdrhat :)

    Já ho užívám často i na křižnících.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HOUH: jsou DD, ktere se bez toho obejdou, ale jinak je to zpravidla hned dalsi ctyrbodovy skill po maskovani, ktery chces mit...
    HOUH
    HOUH --- ---
    BLUMIR: Jo tak to dělám asi podobně, blbý že někdy ostrůvky ani nejsou :). Jinak ten skill rádiové zaměřování to nemám ještě a asi jen tak mít nebudu, navíc mi přijde dost drahý. Tuším že to asi bude nutnost to mít vlastně na každým DD..
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    HOUH: Buď se snažím zkrátit vzdálenost - ideálně podle RL a pokud nemá support a mám šanci ho ustřílet.

    Nebo využívám ostrůvků ve snaze ho překvapit.

    Nebo se dekuju/smoukuju a budu doufat že pomůže jiné DD/radar/letadlovka
    HOUH
    HOUH --- ---
    Hele když jako DD máte proti enemy DD co má lepší maskování než vy tak jak to řešíte? Já ho kolikrát ani nespotnu a dostanu...
    HOUH
    HOUH --- ---
    Taky se jednou pochlubím :)
    jianwei
    WASPER
    WASPER --- ---
    Ohledne ponorek je treba uspusobit hrani dle typu ponorky. Tvym cilem nejsou ponorky ale bitevky. Pri uhybnem manevru mi prijde lepsi zaroven stoupat nebo klesat. Je dobry mit ten skill co te upozorni ze jsi v dsahu detekce. Rko nemackej moc brzo.

    Taky neni spatnym resrnim zavesit taran vlajku obcas je nepr. hodne blizko.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tohle bude taky podle mě docela funny. dmg zas tak extra zatím není ale byla to rozhodně dobrá bitva (první hra s ním). ta loď bude v bitvách určitě užitečná

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    malá plíva ale podiktoval jsem to tam :) .

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    BIO23
    BIO23 --- ---
    opravou, tedy defaultně R, zrušíš ping a snažíš se změnit směr a nechytit další ping... o další obraně nevím
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Hele dotaz číslo2, pro ponorkáře:

    Jak unikáte když vás ponorka najde pomocí sledování ponorek, pinkne a vyšle torpeda?

    Většina mých her totiž končí velmi rychle. lokalizace, pinknutí a vytorpení. Je nějaký osvědčený úhybný manévr jak se vyhnout?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Tak jsem zapátral a množství poškození záleží na rychlosti srážky, už ne na směru. Proto ten pacholek mohl přežít. Yenkee vlajka redukuje poškození o 20%.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: kolizni mechanismus bere v potaz kterym smerem lode jedou... Kdyz vrazis do lode, ktera pred tebou ujizdi, tak ji das min dmg, nez kdyby jela proti tobe. No a mozna mel vlajku na kolize.. (i kdyz u te si nejsem jistej, jestli redukuje obdrzene dmg).
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Kluci mám dotaz. V jednom z posledních bojů jsem se v boji ve Fantasque dostal asi na 1km od enemy Smalanda. On měl asi 5k HP, já už jen asi 1k. Takže jsem udělal asi jedinou věc co se dala, jelikož jsem měl endřínbůst, rozjel jsem se na něj. On to pochopil, začal ujíždět, ale těžko ujet fantasce s 50 uzly.

    No, stalo se to, že jsem do něj zezadu vrazil. Já umřel, ale on odjel s asi 150hp.

    Jak je to možný?
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    ELDOUGO: Taky mám Conde a je to taková loď plná extrémů. Super rychlost, extrémní síla salvy i DPM. Jenže poloměr otáčení, maskování a rychlost otáčení věží má jako největší bitevka. Dá se s ní dělat snadno DMG, taky tě ale snadno vypnou.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Mam Conde a zpetne bych mozna spis sahnul po Annapolisu ^_^
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Mám Annapolis, a jsem zpokojenej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam