• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: to je těžký co na to říct. prvních pár her nebylo nic moc ale potom zjistíš že umí potrápit. ale to je asi jako se vším .zrovna třeba tahle dmg není nic závratnýho . prostě letadlovka, jednou jo,jednou ne .
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: je dobra ta malta? pomalu harvim uhli a chtel sem puvodne mosvku, ale mam petropavlovska a newskyho s kartickama jako "premiaky" tak nevim esi to ma smysl. Tak sem ohlizel maltu
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    krakatice s letadlovkou taky neni k zahození

    HOUH
    HOUH --- ---
    ELDOUGO: aha ale expy a staty jsou jak za náhodnou bitvu s hráčí, to pak asi chápu že to někdo grindí..
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    HOUH: nemaj, z legrace jsem zkoušel tachibanu (2) a po chvilce ti to tam nasází boty jako coop. takže jeden živej na team a zbytek roboti
    HOUH
    HOUH --- ---
    ELDOUGO: Jsem tam videl borce co měl asi 5000k bitev na tier1. Btw tedka ty low tiery mají nejakou mega frontu ne to musí čekat tak 10min na hru? :) Já to musel přeskakovat za free aspoň na tier4, ty fronty se nedaly vydržet..
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tak takhle se pánové dělaj statistiky ....

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    SC:
    1x30 dní
    1x7dní
    2x15000 uhlí
    6x ekonomických bonusů
    3x nějaký vlajky

    Dublony nic, lodě nic.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Sc z uhli, 50x +600% fxp. Za posledni tejden+ druhy sc z uhli.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    miluju prohry při kterých dostaneš víc expů než druhej z vítěznýho teamu :(

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    A pak ze to nejde, s damperem 7 killu, asi 5 ci 6 vyher v rade. Raci sme to na chvili vypli :D

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Btw blizi se jaro, neudelame nejakou pijatiku rotiku? :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Vazne Vas vsechny obdivuji! Kdykoli to zapnu, at jsou to lode nebo tanky, dycky je to pruser. Jen proto ze ma clovek wr blizici se 54ce, a to je spatne ofc. Nejsi v prumeru, tak tady mas rajcata a klidne se poser ale stejne to nevyhrajes.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    já to spokojeně dojezdil s Zietenem. Většinou tak 2 výhry ze 3 her. Ale největší problém mi dělaly jiné BB s torpédy, hlavně Tirpitz.

    DD jsem si většinou namazal na chleba, tam ten poměr výher byl ještě větší. Ponorku jsem potkal naštěstí jen jednou. A letadlovku taky :-D
    CABA
    CABA --- ---
    Musím přiznat že ve rvačkách potkávám lodě které bych nečekal. ponorku, nyní Asashio.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Fantaska Akizuki neustřílí. Párkrát jsem to zkoušel a čistě 1v1 prohraje. Booster má jen 15s. Možná tak na velkou vzdálenost, kdy bude mít Fantaska výrazně lepší trajektorii.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: Tu jsem jeste nepotkal, ale myslim, ze ani ne.. Ono ten reload booster taky umi veci...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: A co když potkáš Akizuki?Ta si tě namaže na chleba.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: jo, nema cenu to prodluzovat :D Nekdy to vyjde, nekdy na...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    _OZZY_: Takže jedeš rovnou yolo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam