• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    ELDOUGO: aha, tak to maj pěkně dementně :-) Díky
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    00KUBAT: tady to neni udělaný tak dobře jako kasárny v tankách kde jsou všichni pohromadě a daj se hezky filtrovat ( na tom by mohli zapracovat) .
    musíš najet na kapitána a dáš změnit velitele, tím se ti ukážou všichni toho národa ať už na lodích nebo volný. a takhle u každýho národa zvlášť
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    00KUBAT: to neni superkontejner. to jsou ty plevel kontejnery z toho dne nezávislosti
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    Prosím vás dotaz: kde najdu v přístavu kasárna, či zálohu či jak se jmenuje oddělení, kde najdu všechny své kapitány? Nějak to nemůžu najít... Oproti tankům se mi zdá to prostředí takové neintuitivní, všechno špatně dohledatelné a chaotické...
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    ELDOUGO: u mě nemůže...dostávám ze superkontejnerů jen uplný plebs...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    _OZZY_: je to DD takže asi kdybych měl nějakou přehršel oceli tak bych do toho šel .
    já jsem si teď koupil joshuu humprejsovic a jsem na chvilku zase spokojenej...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    já nabíd 3600 oceli za pirátskou vlajku, takže jsem napnutej :DDD
    CABA
    CABA --- ---
    nejdu , mám ho, i kdyby neměl tak je to drahé
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Somers za 30k oceli vyvolavaci cena... Jdete do toho nekdo? Mam 42k oceli, ale vzhledem k tomu, ze vetsina ostatnich lodi za ocel naopak na 30k konci, ci je mnohem levnejsi, tak se mi to zda jako docela overkill...
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    ELDOUGO: ty kráso! Takže když to vidím, budu ho teď trapně zkoušet a zas mi to s ním vůbec nepůjde. Mě proti Kurfurstovi mi nějak nesedl.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    upletl jsem si na sebe další bič a tentokrát to asi nebude taková "švanda" jako ty shozený lajny.
    rozhodl jsem se že na každý lodi co mám v přístavu srovnám wr alespoň na 50 procent. u mě je to cca 32 lodí a rekordman je nakhimov, s tím musím vyhrát 16 bitev :(
    jsem zvědav jak dlouho bude trvat tahle mise
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    2x SC z kazdodennich dodavek:
    25x 200% XP bonus na lod
    75k zkusenosti velitele
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tak po půl roce mam splněnou svojí "restart misi" . Dneska jsem doexpil poslední Zao a všech cca třináct desítek co jsem shodil mám zase zpátky.
    Nakoupený 4 hvězdičkový lodě, z výzkumu Sevastopol a asi 90K výzkumnejch bodů do zásoby je odměnou.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: T5 mi prisla dost meh, ale T6 je dobra ^_^
    CABA
    CABA --- ---
    Třeba je to test , jesli lidi berou více pravou nebo levou.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    Tohle je nějakej sofistikovanej trolling, když obě ty bedny mají stejný popisek, že tam jsou ekonomické bonusy?

    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Jen pro prdel jsem zkusil tudle větev a tendle křižník je fakt nezmar, ten jeho supeheal a schopnost ho točit rychle za sebou je brutus.

    Takhle dopadl záverečný souboj Cochrane x Mysore, Konigsberg a Furutaka.

    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    Rankedy s Georgií jsou vcelku sranda

    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    HONZA_1980: aha, tak asi dobrý, restartoval jsem to a funguje to, asi zase nějaká fičůra WG
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    Jsem jedinej, že když kliknu na Namořní bitvy, tak mi to napíše, že si mám najít klan?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam