• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    BIO23
    BIO23 --- ---
    už jste si všimli nové mise "Cesta pokroku" ?
    3 x získejte 2.300.000.000 základních ZK
    jako pokrok to je, ale....
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    ELDOUGO: dostal jem VII California a 7(slovy sedm) dní prémka :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja si za prvni body koupil ten kupon na lod... A ted vaham: Bagration, Siliwangi, nebo Fen Yang?
    (jsem hlavne na krizniky a DD, takze vse vyhovuje...)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Za tydle podvratný keci dostanete všichni v příštím SC balík vlajek na taranování! :)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ELDOUGO: ale jo, souhlas. Taky mě ta změna v obsahu konťasů štve. Taky mi padají samé kraviny.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    KYRYS: za 200 ,no o tom mluvím . samý zbytečný kraviny . 25 eko bonusů,15 kundenbonusů, vlaječky, expy a nic pořádnýho . už jsem jich otevřel spoustu a akorát mě to sere.
    to pak zas přijde nějakej expert co má 2356 dní premiáku ( že pánové ? oni vědí ) a dostanou další a já jak kokot nic
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ELDOUGO: ve Zbrojnici jsou teď ty Paralelní světy. Můžeš si tam za 500 bodů koupit Superkontejner. A tam máš rozpis obsahu. Loď je 1%, Premium 5,4%, Ocel 1%
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    to je dobrej výsměch ty superkontejnery..... jediný co bych chtěl je premium účet nebo ocel a nemám ani jedno .....zato vlaječek a ekonomickejch udělátorů mam po kokot.
    ať jdou regulerně do prdele
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Otevřel jsem dalších 10:

    pouze vlajky po 50ks a ekonomické bonusy

    začíná to být nuda
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Otevřel jsem 11 SC které tu nějakou dobu suším:

    7500 uhlí
    50 000 XP
    1000 Dublonů

    4x 50 ks vlajek
    4x ekonomické bonusy po 25 a 15ks
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ahoj, máte někdo prémiového Velose bez té camo řecké trirémy? Jestli jo, dá se to camo dokoupit? Díky
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ELDOUGO: to už není stroj na zachraňování. už je to právě ve stádiu kdy různý upgrady z něj udělaly tohle a dál to už nechci podporovat . je to starej krám.
    já si stěžuju už dlouho
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    CABA: no, to je můj favorit. ale cena okolo 1400 je docela dost...brácha má něco podobnýho a je spokojenej
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Ryzen 7800x3d@Rdelon 6800xt. Budzi mu zeme lehka. Co ti odeslo, cely pc? Verim ze umrelo jen neco a "zalepit" to z nejake strany pujde pred plnym nakupem noveho pc.
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Já hraji na pracovním/herním ntb Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H , snad jediná nevýhoda , při hraní dost hřeje, takže se nehodí v létě do neklimatizovaných místností.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    ELDOUGO: Jojo, MM byl super. Ono mi připadá že poslední slušný MM mají nyní T8, jakmile vezmu T9 tak jsem skoro vždy v desítkách a superhrách.

    Jinak ten amík je myslim San Diego, Lolanta se sapama. Potkal jsem ho několikrát a na blízko to těma sapama krájí neskutečně...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    BLUMIR: já jsem vyměnil Napoli (měl jsem dvě ) za nějakýho amíka , taková atlanta na osmém tieru (nevím teď jak se to jmenuje).
    jinak až na ty dojebaný zvuky celkem v pohodě aktualizace. například jsem díky tomu jak doporučujou to vybavení zjistil že mám na des moinu modul na dostřel sekundárek. (naprosto netuším proč tam byl :)) ale byl tam hodně dlouho )
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    BLUMIR: hezká hra o tom se hádat nebudeme.
    ale takovejhle mm se povede jednou za 10 let. s ríšou proti šestkám ......
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Miluju WG!

    Koupil jsem za měnu se sluníčkem kterou jsem získal nevím kde 10 nejlevnějších kontíků a hele co vypadlo...



    No a jelikož na druhým účtu ji mám taky i s kapitánem, přemýšlím co s ní budu dělat.


    A hele, WG nabízí výměnu. Osmičková premiovka zadarmo.
    Yeaa!
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    ELDOUGO: Chce ti to naznačit že si všechno musíš udělat sám...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam