• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    To minuskovani a karma dolu za prosty fakt hrani ponorek nechapu... Zkouseli jste si s nima nekdy zahrat? Ono to vazne neni prdel a jednoduche. Chapu tu frustraci, kdyz si vas za cil vybere ponorka, se kterou nedokazete nic udelat, ale uplne stejne to je, kdyz si vas za cil vybere jakakoliv jina trida. Proti BB, ktera vas trefuje mimo dosah vasich del/torped take nic neudelate, proti CV taky ne, proti krizniku, co vas zapaluje zpoza osytrova take ne, proti DD, co si vas spoti a torpi taky ne... Proste je to jen dalsi mechanismus ve hre, ktery ma nejake fungovani a existuje proti nemu nejaka protihra. Ze nejste schopni (vy nebo vas tym) se s tim vyporadat, neni problem toho hrace v ponorce (bitevky na druhem konci mapy, krizniku za ostrovem, etc...), ale vas a vaseho tymu.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    no jo...já vím že je nemáme rádi a všichni ty ponorky hrajeme s odporem víceméně jen kvůli námořním bitvám ale tímhle se pochlubit prostě musím :)

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    KYRYS: ale jo, ty ap se skilem na kapitánovi jsou svinský i na bitevky.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Aha tak to chapu :D prekerka, nicmene i stalin i smolensk sou vyborny takze si rothodne neprohloupil :) Navic smolensk uz neni ne?
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ELDOUGO: a už spoko? Stalingrad je dobrej, taková kapesní bitevka.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: no...to je totiž takovej jeden můj omyl !!!
    já jsem se totiž těšil na něco uplně jinýho. měl jsem to popletený se Smolenskem (kterej mě vždycky ve hře strašně sere a moc jsem ho chtěl) takže to bylo po první hře takový rozpačitý co jsem si to vzal za ksindl
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: gratulki, ten ti zavidim velmi :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: kup si zkusebne na mesic xbox pass a zapar na pc neco jinyho nez jen ty lodisky :)
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Tak si najdi nejakou neziskovku , nebo založ politickou stranu . :)
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Hodnocené bitvy?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    CABA: až po vánocích nebo novém roce. po kontejnerech :)
    za body mam, za uhlí v podstatě taky a ocel v nyxu ? to je na dlouhá léta ....
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    ELDOUGO: nevím, ale rozhodně přestat hrát ponorky a CV :-)
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: resetovat oblíbené řady a kupovat lodě za výzkumné body. Případně syslit uhlí a ocel a kupovat lodě.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ELDOUGO: vytvoř si nový účet a jeď to znova :-D
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tak a je hotovo. právě jsem doexpil st vincenta, jedinou loď co mi chyběla. už to mám komplet včetně ponorek a těch blbejch hybridů ..co teď ?
    prachy a syslit na hvězdičky ?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Peklo zamrzlo, dostal jsem kompliment za hrani letadlovky
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BLUMIR: ne, jsem se chtěl posmívat, jaký to jsou debilové... nevyšlo to, no
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Lol, Bio23 už byl odhodlanej že to splní sám :D
    BIO23
    BIO23 --- ---
    aha, tak to už teda mlčím
    CABA
    CABA --- ---
    BIO23: Ale je to skupinová , resp celoherní mise, takže přispívají všichni co hrají.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam