• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: tak ja nevim ale ja to v prehledu vidim teda :D a nahodi se to az tam nahodim kamo. Tedy bonus pack je soucasti kama, kapiš?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: bonus pack je ale neco uplne jineho. Ale asi te zklamu, ja tu kamuflaz mam taky a kdyz ji na Clevelanda dam, ty bonusy se vubec nezmeni...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: tydlety maji. _OZZY_: viz prvni reakce
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: jenze uz nema...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    LIQUIDFREAK: tak to tě musím zklamat. kamufláže jsou čistě vizuální záležitost a nemá to na expy yni na camo (jako tanky) žádnej vliv
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: klidne budu vypadat jak popelnice, hlavne kdyz to ma +xp+credit vis co :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: jo, to bylo... Ale me se tyhle sileny kamuflaze nelibej.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Koupil sem clevelanda, a koukejte co sem nasel za kamo :D
    CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online
    https://ctrlv.cz/jyGd
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: zbrojnice, a treti odspoda takovy stromecek. A gratuluji
    BIO23
    BIO23 --- ---
    hoj, včera mi vrátili ukradenej účet, tak sbírám vločky z X, ale nevím, kde se daj vybrat,
    pls
    CABA
    CABA --- ---
    Vypadl mi náhodný SC a hadejte co v něm bylo: 1500 výzkumných bodu, tak to opravdu ale opravdu potěší. :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    urcite nejdriv vyuzit double bonus na research bureau.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: bud pouzit na znovuvyjeti nejake linie - nejlepe vychazi japonska DD linie, co vede na Harugumo, vzdy ale potrebujes s T5+ lodi udelat jednu bitvu... A nebo na expeni kapitanu.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Tak zatim moines a mino v pristavu, a stale jsme na 1,35m. Konecne nejaka odmena od wg? :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: jo takhle. Takze kdyz tech 1,7mil fpx nekde poslu, udelam dobre, spocital sem to, a je to na dalsi 2 velky kontejnery od jeziska s vlajkama :D a ete mi pul mice zbude.
    Mino, des moine, desitkova bitevka po monarchu, a este tri dasli :D
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    LIQUIDFREAK: jj už dávno s tím, že to jakože replacuje vyexpení jedné lajny po resetu, za které dostaneš výzkumné body a koupíš si loď.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Hele vidim dobre ze zrusili lode za fxp? Pac mam docela kotel a na cosi sem setril, takze to mohu narvat do lodi normalne coz?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    zase se musím pochlubit ...

    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: Já taky , jelikož je to až do února, tak doufám že ji dosatnu , ale nechce se mi do toho dávat ocel, takto bych přišel 19k oceli a to mi je líto.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam