• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    _OZZY_: Alsace je Wujing :D
    tady můžeš mrknout na Houmra, dělal na ně všechny recenzi
    Wukong - cestujeme "na západ" (recenze)
    https://www.youtube.com/watch?v=_HxgsrFV-yQ


    Já ho hrát taky nebudu, zrovna Martel mě nebaví. Ale zase na druhou stranu se mi tam vcelku líbí to opičí camo, takže možná bych tomu pár her někdy dal.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    KYRYS: tak ted jsem se bud ve jmene spletl ja, nebo ty... Kazdopadne ja tu kocabku asi moc hrat nebudu... Coby kdyby lod v coby kdyby scenari (nepostavena lod, kterou kdyby nejak ziskali asijati) mne opravdu nelaka.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    CABA: mně z těch deseti VIII křižník Wukong (defacto Charles Martel)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: me vcera ten panasijskej Alsace - Wukong, ci jak...
    CABA
    CABA --- ---
    Tak mi vypadl z Lunárního roku z těch posledních 10 kontejnerů SANZANG - 8. LL
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tohle byla dobrá řežba ...

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    XLACHTAN: mozna hodit HOUH do zahlavi?
    HOUH
    HOUH --- ---
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    jebat na celou karmu. beztak je to indikátor ničeho
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: ja jsem za dnesek +1, ale celkove bych rekl, ze je to bida...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    HOUH: A upřípmně přátelé, kdo z vás má gameplay dle očekávání spojenců? :)
    HOUH
    HOUH --- ---
    Každopádně asi něco dělám špatně nebo ten můj gameplay není podle očekávání spojenců , za poslední dva dny -4 body karmy a winrate taky klesá 😁
    HOUH
    HOUH --- ---
    _OZZY_: Začínám to tak hrát a rozhodně jsou výsledky lepší, akorát je to takové situační a na winrate to jde znát. Problém vidím když jsem jediné DD na té straně a můj tým má potřebu se tlačit dopředu a očekává spot kterého vlastně nejsem schopný :) , pak ta strana prostě padne. Ideální naopak je asi otravovat bitevky na max range a speed, párkrát se pokusí opětovat palbu ale pak se na to většinou vysere a mám aspoň free farm. Párkrát se mi povedl i reaload boost ambush enemy DD zpoza zkály za 100% hp.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HOUH: mit druhe DD, co ma mensi spot a jde do capu, zatimco ty mu delas support... Nebo chvilku pockat, neritit se do capu hned - zejmena kdyz nemas support (coz v randomu nemas skoro nikdy, ale stejne se pak vzdycky divim...). Investovat body na kapitanovi do prodlouzeni dostrelu a hrat je pak jako rychle HE spammery na dalku. Ja osobne ale taky radim dat maskovani a preci jen snizit spot, aby se z toho stalo DD, co je schopne bojovat o cap...
    HOUH
    HOUH --- ---
    Jak hrát ty posrané francouzské DD? Mám t9 a jsem totálně marnej, spotnou mě na 7,5km a dá se říct jakýkoliv pokus o brzký kontakt s capem nebo enemy DD končí v lepším případě tak že mám 30% hp. Kdykoliv se rozsvítím tak úplně každej v dohledu jde po mě a tak velký cíl je snadný terč, rychlost to moc nezachraňuje. Kempit a čekat na příležitost zas končí většinou prohrou protože prohraná early game..
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    Codes :
    MISSOURI1955
    RVBFCOOLERMASTERWOWS
    SVPQ2UUSCV
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: hele, asi fakt jo. Kitakami je ve vysledku docela sranda, ten italsky a britsky kriznik, co jsem k tomu ziskal, tak taky a ta britska bitevka, co mi vypadla je taky moc fajn. Takze za me dobry :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: to se fakt vyplatilo :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ok, tak i ja jsem si nakonec poridil Kitakami... Hlavne diky brutalnimu grindingu na vyzkumne body (2x reset linie na Harugumo a 1x na Shimakaze - obe s dvojnasobkem bodu a jeden na Shimakaze bez 2x bonusu). Celkem me tahle sranda vysla na:
    456k uhli
    11900 oceli
    112800 vyzkumnych bodu
    120 dni premia
    Ze ctyr velkych santa darku, co jsem ziskal vypadly nejake goldy a jakasi T9 britska BB, co vypada, jako Duncan pres kopirak (zatim jsem zjistil, ze nema torpeda a nema spead boost, tak by me zajimalo, cim to kompenzovali).

    Zatim jedna bitva s Kitakaze, ale erekce z vypusteni 40 torped naraz se nedostavila, neb jsem nikdy nemel nabito vic, nez po dvou torpedometech na kazde strane. Dvakrat jsem mel nabite tri na jedne strane... Jako DD hunter neni spatnej, ale jinak jak rikaly recence: nic moc.

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    9KVIKDDGC1
    IDHE0GNY24
    ZIBIUSNIWOWSXMAS2023
    COMMANDERGIFT
    MMORPG24
    BD2DG1810H
    XKBA3V910H
    M8RIY1NLPH
    QA549EVNPL
    CKPP5MD10H
    SPOOKYOMEN
    U7ZDTJXUSNIANNIVERSARY2023
    BQV5PXNY24

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam