• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOTRYTISTemné uličky aneb místa, kde hledat intimno ve městě

    Chcete toto auditko:

    48 hlasy od 48 respondentů
      Znáte to, jste ve městě s partnerem a chcete trochu soukromí, a hle nikde žádná temná ulička kam tedy? Podělte se s ostatními o hezká místa kde se nevyskytuje spousta lidí...
      rozbalit záhlaví
      SPARENA_MARENA
      SPARENA_MARENA --- ---
      Před pár lety- dendrologická zahrada v Pze. Veliká rozloha, spousty ruzne vegetace, volnost pohybu,...
      SEKELLE
      SEKELLE --- ---
      V minulém roce jsem zažil pěkný chvíle na Zlíchově v parku pod Výhledovou a pak jsme pokračovali u Stalina :)
      BOTRYTIS
      BOTRYTIS --- ---
      Křoví před Gröbeho vilou je také dobrou volbou;)
      LATERALITA
      LATERALITA --- ---
      Loďka na Vltavě, nebo Vyšehrad za zdí (navíc super výhled) :-)
      JAFAR
      JAFAR --- ---
      WANILL: myslis to za novou scenou, jak je tam ta socha? :)
      ATM
      ATM --- ---
      WANILL: adresa?:D
      WANILL
      WANILL --- ---
      Dva měsíce jsem bydlela u Národního divadla a měla jsem v pokoji 4 okna a všechna byla směrem na nádvoříčko které se na noc nezamikalo. Docela často mě budilo ženský sténání z pod stromů, není to moc příjemné být tím, kdo je kvůli něčím hrátkám vzbuzen, když ráno vstává do práce. Pro mě je sex na veřejnosti tak vzrůšo, ale když to dělám někomu pod okny, dávám si pozor na pusu :)
      EJCZKA
      EJCZKA --- ---
      CORYPHEE: Zoo skýtá oprvadu mnoho dobrých míst pro tyhle záležitosti a některý i s parádním výhledem na Prahu.
      CORYPHEE
      CORYPHEE --- ---
      Jde to i v zimě venku, jen je třeba obhalit pouze to nezbytně nutné:)
      JERRY20
      JERRY20 --- ---
      Také by to chtělo místa v různých období , například teĎ na zimu bych se jich pár hodilo :)
      CORYPHEE
      CORYPHEE --- ---
      Tak například, napadlo by vás, že se to dá stihnout v myčce aut? Ovšem musíte si zvolit ten nejdelší program:) nebo v Pražské zoo ve všední den hned po otvírací době(tam je těch míst hned několik) a jedna pro mě z nejhorších zkušeností-dům hrůzy na pouti, ten kde se chodí pěšky. To ale fakt nedoporučuji, především sralbotkám jako jsem já:)
      Jinak noční Praha je téměř nevyčerpatelná studnice, jsou stovky míst, kde nikdo není a i kdyby náhodou se tam někdo zjevil, v pozdních nočních hodinách bude určitě slušně pod parou a bude mu to jedno:)
      BOTRYTIS
      BOTRYTIS --- ---
      CORYPHEE: Inu není nic jednodušší než se podělit... :)
      CORYPHEE
      CORYPHEE --- ---
      Co si budem povídat...když je potřeba, jde to téměř kdekoliv hlavně v noci:)
      Měla jsem přítele, který chtěl mít sex kdekoliv jinde než doma, nedej bože v posteli:) Takže z vlastní zkušenosti vím, že je opravdu nepřeberné množství míst, kde se to dá dělat, aniž by vás někdo přistihl. Většina z nich by vás ani nenapadla, věřte mi:)
      SEDNA
      SEDNA --- ---
      SEDNA: tohle je na konci ulice Noveho Světa
      SEDNA
      SEDNA --- ---
      KONNY: super.. dala jsem to i do "Československa"
      jinak něco k tomu z loňske zimy


      HARALD
      HARALD --- ---
      ANTONINKRIZ: Výborně. :-)
      ANTONINKRIZ
      ANTONINKRIZ --- ---
      HARALD:Co se Stalina týče já tam byl cca před měsícem a kanál byl otevřený.
      BOTRYTIS
      BOTRYTIS --- ---
      Mátě někdo nějaký tip s končícím létem?
      KONNY
      KONNY --- ---
      S Egonem Bondym po Praze - pár romantických míst tam jistě najdete, třeba Nový Svět...
      My zijeme v praze - Egon Bondy - YouTube
      http://www.youtube.com/watch?v=kcPLLWd6rAQ
      MATT
      MATT --- ---
      PETR_TNT: napr. ve stromovce jak bejval sputnik..
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam