• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOTRYTISTemné uličky aneb místa, kde hledat intimno ve městě
    CORYPHEE
    CORYPHEE --- ---
    Jde to i v zimě venku, jen je třeba obhalit pouze to nezbytně nutné:)
    JERRY20
    JERRY20 --- ---
    Také by to chtělo místa v různých období , například teĎ na zimu bych se jich pár hodilo :)
    CORYPHEE
    CORYPHEE --- ---
    Tak například, napadlo by vás, že se to dá stihnout v myčce aut? Ovšem musíte si zvolit ten nejdelší program:) nebo v Pražské zoo ve všední den hned po otvírací době(tam je těch míst hned několik) a jedna pro mě z nejhorších zkušeností-dům hrůzy na pouti, ten kde se chodí pěšky. To ale fakt nedoporučuji, především sralbotkám jako jsem já:)
    Jinak noční Praha je téměř nevyčerpatelná studnice, jsou stovky míst, kde nikdo není a i kdyby náhodou se tam někdo zjevil, v pozdních nočních hodinách bude určitě slušně pod parou a bude mu to jedno:)
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    CORYPHEE: Inu není nic jednodušší než se podělit... :)
    CORYPHEE
    CORYPHEE --- ---
    Co si budem povídat...když je potřeba, jde to téměř kdekoliv hlavně v noci:)
    Měla jsem přítele, který chtěl mít sex kdekoliv jinde než doma, nedej bože v posteli:) Takže z vlastní zkušenosti vím, že je opravdu nepřeberné množství míst, kde se to dá dělat, aniž by vás někdo přistihl. Většina z nich by vás ani nenapadla, věřte mi:)
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    SEDNA: tohle je na konci ulice Noveho Světa
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    KONNY: super.. dala jsem to i do "Československa"
    jinak něco k tomu z loňske zimy


    HARALD
    HARALD --- ---
    ANTONINKRIZ: Výborně. :-)
    ANTONINKRIZ
    ANTONINKRIZ --- ---
    HARALD:Co se Stalina týče já tam byl cca před měsícem a kanál byl otevřený.
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    Mátě někdo nějaký tip s končícím létem?
    KONNY
    KONNY --- ---
    S Egonem Bondym po Praze - pár romantických míst tam jistě najdete, třeba Nový Svět...
    My zijeme v praze - Egon Bondy - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kcPLLWd6rAQ
    MATT
    MATT --- ---
    PETR_TNT: napr. ve stromovce jak bejval sputnik..
    GOOLDINNE
    GOOLDINNE --- ---
    SALAMAN: tam je míst mnoho... nevim přesně jak to popsat, ale třeba ta první nebo druhá vyhlídka směrem od železničního mostu nebo je luxusní to dětské hřište za hlavním vstupem :)))) a je tam dost houpaček atd
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    kde všude jsou ta síťovaná kola zavěšená na řetězech, co bývaj na dětských hřištích, prolejzačkách? vejdou se do nej dva lidi vedle sebe, moc prijemny
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    LODBROG: jo to jo, já tam byl po tmě a šlo to:)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SALAMAN: Jo, ale docela tam lidi choděj okolo.
    I ta jeskyňka nad Libušinýma lázněma je dost freqentovaná.

    Co jiná místa na Vyšehradě?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    BOTRYTIS: třeba jak jsou schody od výtoně, tak přímo u hradeb je fajn místo.... nevim úplně přesně, jak to popsat....
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    SALAMAN: na Vyšehradu je jich myslím plno, nechceš trošku konkretizovat? :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Vyšehrad
    OMI
    OMI --- ---
    Tak to je něco jinýho. Já myslel, že je řeč o těch dveřích dole na silnici pod mostem, jak parkujou BUSy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam