• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUDASBatman | I AM VENGEANCE!
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    It’s Official – Animated ‘Batman: The Killing Joke’ Rated R
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no hura

    Warner Bros. Chief Confirms Ben Affleck's Stand-Alone 'Batman' Movie at CinemaCon - Hollywood Reporter
    http://www.hollywoodreporter.com/news/warner-bros-chief-confirms-ben-883358?facebook20160412
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    JUDAS: a ke konci se mihne batmobile ,)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    AKISAN: mozna i nejaky momentky s Jokerem :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    JUDAS: Ben Affleck uz offiko...takze Batman vic nez jen na strese auta? :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Suicide Squad Official Trailer #2 (2016) - Ben Affleck, Margot Robbie Movie HD
    http://www.youtube.com/watch?v=BKMgB01MU-w
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SATAI: hahahhahahaah)))
    SATAI
    SATAI --- ---
    Warner Bros. Is in Such Denial Over Batman v Superman
    http://io9.gizmodo.com/warner-bros-is-in-such-denial-over-batman-v-superman-1769391086

    No korporace. Nakonec konzultanti zjisti, ze je to chyba divaku.
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    GHOSTSTALKER: Ale tohle jsi mi už vysvětlil. Já psal, že můj problém je s tím, že to je strašně krkolomný.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    XANDERCZ: Nechápu, čemu na té premise nerozumíš.

    1. Superman v boji se Zodem zničí Wayne Tower.
    2. Při pádu Wayne Tower Wally přijde o nohy.
    3. Bruce Wallymu posílá šeky.
    4. Šeky zachytí Lex a posílá je Brucovi zpět se vzkazy, kterými dává Wally Brucovi za vinu svůj stav a osud dalších lidí z Wayne Tower.
    5. Wally vybuchne/Bruce si myslí, že se odpálil sám kvůli svému stavu.
    6. Bruce dává situaci za vinu Supermanovi, který může za Wallyho stav.
    7. Batman rage.
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    GHOSTSTALKER: Což nijak nemění podstatu.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    XANDERCZ: Bylo tam "You let your family die".
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    GHOSTSTALKER: Ok, to beru. Mě tam jen pořád zaráží ten poslední šek "YOU LET YOUR PARENTS DIE", zdá se mi to jako strašně nepřímý a chabý vyprovokování Batmana skrz nějakýho troubu, kterej vlastně ani ty šeky nepsal. Moc komplikovaný.

    Ale beru, že tohle může být klidně jen můj problém.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    XANDERCZ: Kde v tom filmu mas nejaky naznak toho, ze se Batman zastal teroristy? Batman daval Supermanovi za vinu, ze z Wallyho udelal teroristu. Coz je neco jineho
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Warner Bros. Mulls Releasing Fewer Films as 'Batman v. Superman' Stalls - Hollywood Reporter
    http://www.hollywoodreporter.com/news/warner-bros-mulls-releasing-films-881265
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    GHOSTSTALKER: Takže se Batman zastal teroristy, kterej odpálil část vlády? A nakonec vlastně stejně v TV mluví o tom, že za ten výbuch může Wally a ne Superman.

    Osobně mi ty pohnutky postav připadaj fakt ujetý.

    A ten Manbat je tam pořád zbytečnej :D
    Což, já samozřejmě chápu, proč tam dali tohle + Robinův oblek, aby se to mohlo vysvětlit v dalších filmech. A zrovna Robinův kostým je super náznak dalších příběhů v budoucnu, ale Manbat je prostě úplně odnikud, náhodnej.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    XANDERCZ: Netopýr tam byl pro fanboye, protože Manbat...

    Ad Wally - Batman si nemyslel, že Sup vyhodil kongres. Věděl, že to udělal Wally, který k tomu byl dotlačen jednáním Supa.
    SATAI
    SATAI --- ---
    'Superman,' The Inside Story: Director Richard Donner Remembers Meeting Stallone to Play the Lead, Working With Brando, and a Near-Fatal Knife Attack - Hollywood Reporter
    http://www.hollywoodreporter.com/features/superman-inside-story-director-richard-879894
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    Mně na tom filmu vadí pár věcí:

    1) Zbytečný scény - první zbytečnou scénou je prapodivná noční můra Bruce, kterej jde k hrobu Marthy a z něj vyleze obří netopýr. Proč? Já chápu, že potřebujou krmit diváky jménem Martha, aby pak konec boje BvS "fungoval", ale proč ten netopýr? Další je noční můra, kde Batman kropí vojáky Supermana. Ačkoliv je celá ta pasáž zajímavější než celej film, tak je tam prostě úplně zbytečně. A poslední je pokec se starým Kentem, kterej Supermanovi ve zkratce řekne, že když uděláš něco dobrýho pro sebe, může to ublížit někomu jinýmu. Proč mu tohle říká? Jak to posouvá děj nebo mění osobu Supermana? Má to snad omlouvat tu obří destrukci Metropolisu? Že vlastně je to všechno v pohodě, protože bojoval se zlounem a tedy účel světí prostředky? To, co mu řekla mamka je prostě mnohem lepší a funkční v tom filmu (Buď dobrákem a nebo se na to všechno vykašli).

    2) Divný motivace postav - Neříkám, že ty motivace jsou špatný, ale spíš ty postavy jednaj hrozně zvláštně na základě svých motivací. Batman nemá rád Supermana, protože mu zlikvidoval budovu a zaměstnance, fajn. Superman nemá rád Batmana, protože si značkuje lidi a podle TV zpráv to znamená pro zatčený smrt. Tohle je trochu chatrný, ale budiž. Luthor nemá rád Supermana skoro ze stejnýho důvodu jako Batman. A teď otázka - proč proti sobě jdou Luthor s Batmanem, když maj vlastně stejný cíle? Oba chtějí použít kryptonit, aby zneškodnili Supermana. Luthor dokonce Brucovi řekne na tom rautu, aby se někdy stavil, že mu ukáže laborku, kde má fůru lišáckejch projektů, ale ne. Batman prostě musí rozstřílet milion henchmenů a aut, aby pak nakonec stejně kryptonit získal mimo kameru Copperfieldovským kouzlem.
    Taky nerozumím ty rošádě s nápisama na šecích. Smyslem bylo zlomit Batmana, aby šel proti Supermanovi, ale ty šeky (údajně) šly od Wallyho, takže po výbuchu musí Batmanovi být jasný, že Superman nevyhodil do luftu congress a že to je nějaká bouda.

    3) Minoritní věci - Martha moment se už zmínil. Na mě to prostě působilo strašně trapně, protože nikdo v reálným světě takhle nejedná, je to jako kdyby to natočil nějakej středoškolák.
    Líbačka a v pozadí se mlátí Wonder Woman s Doomsdayem, komedie.
    Spoiler, že Gal Gadot je Wonder Woman, přitom celej film se tam Gadot jen tak míhá a buduje tajemný napětí, nic nekřičí, že je Wonder Woman a pak to má bejt šílený odhalení, když se tam ukáže, ale to nefunguje, protože už od Xtýho traileru víme, že Gal Gadot je Wonder Woman.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam