• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEMBUSDUAL SIM - mobilní zařízení všeho druhu - podělte se o zkušenosti
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    STEMBUS: Baterka, CPU žádná sláva. A tolik lidí se na něj těšilo. A789 na ně!
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Tak už je v prodeji v CZ

    Galaxy S DUOS - SPECIFIKACE | SAMSUNG
    http://www.samsung.com/cz/consumer/mobile-phone/mobile-phone/touchphone/GT-S7562UWAETL-spec
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    FEDAJKIN: a přes koho/jak jsi ho teda kupoval? a za kolik? :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    STEMBUS: Rozhodně zábavnějších než v Barceloně kde to měli naházený v akvárku jen s vodou. Teda když pominu jak sem to pak na hajzlikách musel oplachovat, aby to přestalo lepit tak docela prdel jak ten dispelj svítí skrz pěnu :)

    Na aukru mi k tomu hodili copilota zadarmo a jestli mi něco na tom mobilu zatim vadí, tak je to přesnost GPS, +-3 metry to často nebývá.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    FEDAJKIN: jak to dopadlo? :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Tak hrdě můžu oznámit, že A660 je doma, hezky v češtině a rovnou Vám řeknu co se stane, když budete v hospodě u PIVA básnit kámošum jak je perfektně vodotěsná :D
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    MELOUN: soukromý a služební...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MELOUN: asi 99% lidí má služebák a soukr

    osobně využívám dokonce 3 simky, ale jen dva telefony nosim u sebe, třetí leží v práci a choděj na něj sms z banky atd...je to moje nejstarší číslo, mám ho přes 10 let, takže je mi ho líto zrušit :)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    MELOUN: pro mě soukromý telefon a telefon z práce a nechuť tahat 2 zařízení (což mám teď). Stále čekám na dualSIM, který by mi vyhovoval, se vrůstající nabídkou to ale asi brzo přijde :)
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    Celkem mě zajímá jak a proč dualsim používáte..

    - logicky tu budou lidé kteří pendlují mezi dvěma státy, tam je důvod jasný
    - pak tu bude asi skupina která využívá výhod dvou tarifů/operátorů a to by mi právě docela zajímalo.. jaké?
    - nějáký další důvod?

    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Vodotěsný telefon s DualSIM? Lenovo A660 « Svět Androida Novinky ze světa mobilního operačního systému Android
    http://www.svetandroida.cz/vodotesny-telefon-s-dualsim-lenovo-a660-201209

    APIN
    APIN --- ---
    Můj přechod z hloupého na chytrý telefon a rovnou dual-sim
    Dual sim Lenovo A789 v kapse | Apinův kekel
    http://www.apinuv.kekel.cz/2012/dual-sim-lenovo-a789-v-kapse/
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    to zni jako bezna vydrz smartphonu :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ROENICK: nemám srovnání s běžnym smartem, ale mě to LG vydrží tak dva dny pokud jen volám a píšu sms, když ale internetuju, gpskuju, posloucham hudbu tak jsem schopnej rano nabitej telefon mít večer vybitej....

    co se zabezpečení týče, tak pokud tam máš fyzicky tlacitko na switch, tak se ti muze stat ze si omylem prepnes samosebou.....

    samsungy maj moznosti i takový, ze reknes "odpovídej ze sim na kterou ti to prislo" nebo "odpovidej vzdy ze sim x" - co se dat týče, tak jak LG tak samsung má (aspon podle mějch zkusenosti) data vzdycky z ty sim, kterou mas nastavenou jako primary, cili pokud chces jet data z druhy, tak se na ni dycky musis prepnout (coz nema zadnej vliv na jakykoliv jiny fce)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jak je to vubec u tehle dualsim smartphonu s baterkou, jeste horsi nez u jednosim? a je to spolehlivy co se tyce nastaveni "volej jen z tyhle sim, net pouzivej z ty druhy" ?
    ADITU
    ADITU --- ---
    STEMBUS: vypada tak ... no, uvidim, co bude na trhu, az doslouzi novej Galaxy Ace Duos :)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Já kupoval kolegovi tenhle DualSIM Lenovo A750, http://www.etotalk.com/lenovo-a750-3g-wcdma-multilanguage-dual-sim-mt65751g-hz-40wvga-android-23_p2869.html Čínskej eshop je to úplně v pohodě, všechno přišlo rychle tak jak mělo. Telefon jsem kupoval ještě s 2.3 Androidem, pak jsem si všimnul, že asi po 3 měsících začali prodávat i verzi s ICS, tak jsem supportu napsal mail s otázkou ohledně upgradu. Druhý den mi poslali návod a odkazy na upgrade. Klasika - nahrát nové rozložení oddílů s Clockworkem a pak flashnout novou ROM s ICS. Ta je jenom English a jazyk se mění až nějakou jejich utilitou po flashnutí, ale funguje to. Dle infa od kolegy je ICS a 2.3 nebe a dudy. S 2.3 ten telfon nesnášel, spousta věcí špatně přeložená, některé nastavení nefungovali. S iCS ten telefon miluje :) takže je zřejmé, kolik udělá vyladěnější systém (navíc je ICS rychlejší). HW zvládá telefon všechno, co běžný uživatel potřebuje. Osobně mi nepřijde ani šíleně ošklivej, krasavec to ale taky neni.

    Pro mě by bylo ideální to HTC Desire V, ale teď mám 4,3" a menší telefon (ale ani větší) moc nechci. Docela rád bych AMOLED, teď mám ZTE a display je venku nanic. Zbytkem HW by mi bohatě stačilo. A ještě bych chtěl čistej Android bez všech nadstaveb, ale moc ROMek na XDA nebo MoDaCo jsem pro tyhle DualSIMy nenašel.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ADITU: asi bude o neco vetsi no, ale oproti galasy SIII je tedy o dost menší...

    viz foto:

    ADITU
    ADITU --- ---
    STEMBUS: mam relativne cerstve Galaxy Ace Duos a docela mi vyhovuje, takze ja do toho urcite nejdu :) Co me jeste ale napadlo: Galaxy S je ale o neco vetsi, ne? I Ace Duos je u mne na hrane s tim, jak sedne do ruky, S bych asi nebyla schopna moc dobre pouzivat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam