• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEMBUSDUAL SIM - mobilní zařízení všeho druhu - podělte se o zkušenosti


    DUAL SIM mobilní telefony - značkové i low-end. Zkušenosti, rady, tipy. Samsung, Gigabite, LG, HTC, Huawei, ZTE, China. GSM/GSM, GSM/3G
    rozbalit záhlaví
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    KRYSTOFF: tohle si cca před dvěma měsícema pořídila kámoška (maya m1) a vydržel ji jeden den. Lenovo sice teda jednosim má teď na zkoušku kámoš, vystřídal spoustu lepších včetně nakousnutejch jablíček a i přes počáteční skepsi prej lenovo hodně dobrý.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    KRYSTOFF: známej to zkusil 2x a když jsem ho pak donutil si koupit něco fakt značkovýho, tak řikal že Gigabyte fakt never more...

    Měl jsem tu čest to mít v ruce a... prostě čína na kterou je nalepená "značka" gigabyte...

    Nešel bych do toho ani zadara :)
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    Jinak me dlouhodobe zajimaj ty Gigabyte Gsmart i kdyz s nima pry bylo hodne potizi tak ty nejnovejsi uz by mohli byt vychytany co myslite?
    Gigabyte GSmart Maya M1 v2 - Full phone specifications
    http://www.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_maya_m1_v2-5551.php
    Gigabyte GSmart Sierra S1 - Full phone specifications
    http://www.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_sierra_s1-5516.php
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    CACTUS: 997 je IMHO stara a uz ji neprodavaj, mne se teda hrozne libi ten Acatel One Touch Idol
    Alcatel One Touch Idol - Full phone specifications
    http://www.gsmarena.com/alcatel_one_touch_idol-5230.php
    i ten levnejsi Star. ale jeste si asi pockam do zimy na Acatel One Touch Idol X a alfa
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    CACTUS
    CACTUS --- ---
    Nemá prosím někdo na prodej nějaký 2 sim, android a nějaký alespoň trochu na úrovni?
    O nových jsem uvažoval nad :

    Alcatel One Touch 997D Ultra
    ZTE Grand X V970 (DualSIM)

    měli by být2 sim aktivní

    Nebo máte na něco tip?
    Děkuji!
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    A aby to nebylo jen o smartphonech tak:

    Nokia uvedla modely 108 and 108 Dual SIM | Dotekománie.cz
    http://dotekomanie.cz/2013/09/nokia-uvedla-modely-108-108-dual-sim/
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Hodně zajímavé....

    Nokia možná chystá dual SIM variantu Lumie 720 | mobilenet.cz
    http://mobilenet.cz/clanky/nokia-mozna-chysta-dual-sim-variantu-lumie-720-13078
    E42
    E42 --- ---
    DEMONOFANARCHY: Kupoval ho od tebe švagr na můj tip a pokud vím, je celkem spokojenej. Tvoje problémy se mu prý neprojevují, nebo aspoň ne tolik, aby to moc vadilo.
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    BLAMI: Jen dodam ze z toho za ty prachy mam lepsi pocit nez Xperie Z kterou jsem rozflakal behem tri tejdnu ...
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    Ja mam P780, tam je etotalk desnej, romku stock jsem prepnul do angliny a nainstaloval gapps a dobry ...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ANDELIN_GZEMI: P770 je v cajku a seženeš jí za hodně rozumnou cenu ted, co vyšla P780 s 4000mah tak to letí dolu. s rom je to jak tu píšou, etotalk ujde, dokonce i gps byla ok, ale možná si tam budeš chtít dát foxtrot, který ladí pár bugů a zlepšuje funkci gps
    ANDELIN_GZEMI
    ANDELIN_GZEMI --- ---
    STEMBUS: Jo tak zajimam se a koukam co maj lidi kolem. To cos naposilal, tak je bohuzel mimo rozpocet. Rad bych se pohyboval nekde kolem 4k s tim, ze pokud by to byl jo telefon, tak bych sel do 5k, ale to uz bych se musel omezit jinde.
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    mezi náma, pro ten core duos od samsungu není kromě funkčního rootu udělaného vůbec ni, ani pípnutí. Což mě trochu překvapuje :(
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ANDELIN_GZEMI: No na to, že nemáš zkušenost s Androidem, tak toho víš docela dost! :D

    On HW je jedna věc, ale když pak máš udělanou blbě integraci mezi HW a SW tak by ses divil jak může bejt nadupanej HW fakt pomalej, díky SW.

    Další věc je, že právě ty alternativní ROMky někdo spíš připraví pro "well-known" telefon než pro čínu, takže jí zase stejně spípš neseženeš...

    Ale... zkus a uvidíš sám, jedině dobře pokud se moje skepse nepotvrdí :)
    ANDELIN_GZEMI
    ANDELIN_GZEMI --- ---
    DEMONOFANARCHY: Ahoj - jaky mas zkusenosti s tim Lenovem P770 - mas to jeste? Nejaky poruchy atd.. Diky predem.

    STEMBUS: Ja nevim no - odladeny to maj stejne jenom ty co delaj alternativni romky. Dneska stejne jde jen o selhani hardware a vzhledem k tomu, ze to pytlikujou vsichni ve stejny tovarne a kvalite, tak je to jedno.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ANDELIN_GZEMI: myslím, že ID DEMONOFANARCHY měl to Lenovo....

    Poměr cena výkon je holt daň za to, že to má support, že opravujou chyby, že je to odladěný atd no....
    ANDELIN_GZEMI
    ANDELIN_GZEMI --- ---
    STEMBUS: Dekuju za reakci. Ja moc do tech mistnich distribuci nechci kvuli pomeru cena vykon a co je fakt, tak to Lenovo ma 3500mah baterku, coz me laka. Zkusim pohledat v historii.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ANDELIN_GZEMI: pokud chces jit na jistotu tak jdi do samsungu, ofiko zaruka, support atd... nebal bych se popravdě ani alacatelu nebo sony....

    Lenovo P770 tu někdo dokonce měl, vyfiltruj si... ZTE osobně neznám, ale z těch čín to je když už tak aspon jedna z nejvalitnějších značek....
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    STEMBUS: to by mě to muselo uspokojivě fungovat, což se mi nepovedlo nastavit tak aby to alespoň den jelo. Vyřešeno avastem a google device managerem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam