• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEMBUSDUAL SIM - mobilní zařízení všeho druhu - podělte se o zkušenosti
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    asi lama dotaz: jaka je nejnovejsi verze androidu pro core duos? jestli je neco novejsiho nez 4.1.2...a cyanogenmod asi neexistuje,ne? nebo sem blbe hledal...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Alcatel OneTouch Idol X+: Dual SIM s osmijádrovým procesorem se začal prodávat v ČR - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/...etouch-idol-x-dual-sim-s-osmijadrovym-procesorem-se-zacal-prodavat-v-cr-8537
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    minuly tyden mi dorazil muj prvni poradnej dual-sim telefon - je to asus zenfone 5 - 2GHz/2GB RAM a 16 GB ROM. Za 185 Dolarů (cca 220 s rychlejším poštovným) to je dobrá koupě. Má pár much, tak uvidim po updatu :) jinak je to celkem pádlo - rozměry a váha tak akorát do kapsy, ale je to na hraně :)

    jinak jsem v mezidobi mel alcatel 1010D a mam nahradni nokii 108. ten alkac je fajn, ale imho se vyplati priplatit za nokii s vetsim displejem, mp3 prehravacem, "fotakem " (umi i video) a vystupem na sluchatka (alcatel umi radio jen do repracku :)

    pokud by vas zajimal ten zenfone, tak rad poskytnu info, momentalne resim update, protoze mam na cinsky verzi WW romku a bude s tim asi trosku voser, ale nic zasadniho...
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    zalezi jak se o to staras, ja mel Galaxy S a kdyz jsem tam strcil nejnovejsi CM tak behal jak hodinky
    a jak rika STEMBUS, kdyz si to zasekas tak ti nepomuzou anic 4G ramky
    zrovna ten 6010D bych bral hned..
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    jsem hodne zvedavy na Ubuntu OS a az si osaham Firefox OS
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    HOLAKAC: podle mě androidu je jedno kolik má RAM - svižně po čase prostě neběhá žádnej, teda ty ofiko myslím :)

    já mám taky 630DS a pádlo to není, zvykne si :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KRYSTOFF: 4" Alcatel ONETOUCH 6010D STAR 2jadro 1ghz a 512 ram, na tom prece Android nemuze behat nijak svizne ;/ jinej 4" dual sim alcatel v nabidce ceskych eshopu nenachazim, existuje neco ?
    TOOMIX: stejny problem, proste neverim ze na 512 ram muze android behat svizne, mel jsem stary galaxy S, ktery ma presne 512 ram, a s novymi verzemi androida to bylo nepouzitelne
    STEMBUS: to vypada dobre, ja sam mam 630 a jsem moc spokojenej, ale prej to je padlo :P
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    HOLAKAC: mam Alcatel a jsem velmi spokojen, vyber je veliky, cenove i velikostne
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HOLAKAC: Jiayu F1? Ikdyz ma jen 512MB RAM, prej to beha dobre. Ale to bude na tebe asi moc lowend
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    HOLAKAC: brzo by měla vyjít LUMIA 530, která bude 4"

    Jinak já měl před tím Galaxy S duos, který byl 4" ale znovu bych ho už nikomu nedoporučil, respektive žádnej android od samsungu bych už nikomu nedoporučil, bez ohledu na to kolik to má jader a ramky atd....
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Pritelka shani dual sim telefon, v zasade jediny parametr je max velikost 4", mate nejaky tip ? Chtel jsem ji doporucit Nokii 630 co mam ja, ale prej to je moc velky ;/

    Koukam na nabidky e-shopu, a vsechno do 4" je zaroven pomerne slaby, napr. Galaxy S Duos 2 (S7582) mi s 2jadrem a necelym 1gb ram prijde slaby, android se na tom musi obcas skubat.

    Mate nekdo nejakou zkusenost s temahle mensima 2simkacema ?
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    DARUMA: Co tim myslis? Jinak uz ten Redmi1S prisel.. Ja jsem tam proste jen vypnul prioritu defaultni appky a ted mi vsechno jedes pres muj oblibeny chompSMS.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nemáte někdo tip na SMS aplikaci, která má dobře pořešenou práci se dvěma simkama? Díky
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    DARUMA: Zatim nic..
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TRAGIKOMIX: Kupovali jste k tomu nějaké kryty/pouzdra?
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    DARUMA: Ojj, to je fer cena.. My s kolegou objednali pres http://www.arol.cz/ .. Snad to budem mit behem tohoto tydne..
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TRAGIKOMIX: Kamarád mi ho přiveze přímo z Číny. 2741 Kč.
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    DARUMA: Pres koho jsi objednaval?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    V pátek mi dorazí Xiaomi Redmi 1S, takže můžu zodpovědět případné dotazy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam