• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUTHANSouboj parezu - skupinove hrani velmi starych pocitacovych her
    K Veci (par mouder):
    - Jde mi o skupinove (něco jako kdysi u arcade automatů, kdy jeden hrál a kolem byl houf radicich.. kdo hraje se bude stridat, dokud se hru nenaucime, pak je mozne hrat i na vice strojich) hrani velmi starych pocitacovych her. Tyhle, hry jsou diky svemu stari, tak slozity, je vetsina hracu neni schopna poradne ovladat, pochopit a tedy poradne hrat.
    - pokud sejde skupina lidi, ktera spoji sve mohlo by se zadarit a mohlo by jit o zabavny process.
    - Logicky vypliva, ze vhodne hry jsou strategie, rpg, simulatory atd..
    - Pokud se vam nechce nikam jezdit a nikam chodit, logicky nema smysl abyste, tady byli.
    -Myslim skutecne stare hry (starsi nez 95 (o roku da se diskutovat)), jako Ultima III, Bard tale, Pool of Radiance, kde se dost lidi nedostane, ani par prvnich obrazovek.
    - Jinak uvitam, kdyz tady bude diskutovat hrani starych her, proste stahnul jsem si hru XY a nevim, jak se tam dela to a to, na tohle je proste to nejlepsi misto na Nyxu, kde byste to meli delat.

    Na nastence nezapomente hlasovat v anketach!


    Za svuj prasackej psanej projev se omlouvam, nejaka disfunkce mezi rukama a hlavou a lenost po sobe cist delaji svoje. Takze drzim palce, pri Questu za rozlustenim mych sifer.
    rozbalit záhlaví
    PECA
    PECA --- ---
    RUTHAN: A bude je asi hrát sám proti sobě, ne? ;-) Předpokládám, že DOCKINEZ je chce hrát právě ve skupině, aby měl přiměřené protihráče.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    DOCKINEZ: Ty tahovy strategie, ti prijdou slozity, takze je potrebujes hrat ve skupine? Protoze, ja zrovna v tomhle smysl moc nevidim.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jsem z HK, nicmene bych byl ochotnej prijet i do Phy, kdybych o akci vedel dostatecne dopredu.

    Nalakala by mne moznost zaparit hromadne treba HoMaM 2 nebo prvnich Warlordu, neb u obojiho se da mezi tahama solidne kalit a hlavne neni potreba tahat kdovikolik compu...
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Vlozena anketa, ktera resi, odkud jste, taky pridavte navrhy na hru, ktera by se mela hrat, potom udelame dekraticke hlasovani.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    CANDLEMASS: Jinak, nez skupinove a tak, ze budes na akci se donutis, tezko proto jste to tady zalozil.
    CANDLEMASS
    CANDLEMASS --- ---
    Na GOG se teď dostaly jako free nějaké Ultimy ze série Worlds of Ultima.

    Worlds of Ultima - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Worlds_of_Ultima

    Říkal jsem si, že to zkusím, ale ten čas, ten čas... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam