• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLAGUEDILHádáme vojenskou techniku
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KEB: to je málo! :)
    KEB
    KEB --- ---
    ZEPHEER: I to bylo cílem! Připomenout jeden z mých nejoblíbenějších filmů :)
    PRAASHEK: přidávám MP29 :D
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Erma vypadá jinak. Dám šanci někomu jinému..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ZEPHEER: e-e, přidej :)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Mp28?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    zadani

    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    ZEPHEER: Blain měl na klobouku hadí kůži.. Spletl jsem si to s vaskézovou z Aliensů..
    Ten minigun měl držák souosý s hlavněma - ale hlavní váhu držel popruh. Popruh byl zavěšen v tom stříbrném kruhu z první fotky který je provlečený právě do toho držáku..
    Ale jinak děkuji - právě to dokoukávám..
    PRAASHEK: Zadávej..
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Tělo skončilo (Minesota 1999 -2003), nastoupily svaly (kalifornie 2003-2011)
    KEB
    KEB --- ---
    ZEPHEER: On byl guvernérem dřív než Arnold? Tak to hledím, já měl za to, že ho zvolili až potom. (nikdy mě to nenapadlo ověřovat)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    KEB: The Body (Jesse Ventura) Není ani demokrat, ani republikán. Je to reformista. A byl guvernérem dříve než Arnie.. :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KEB: aha, já myslel, že špatně je ten pás jak psal zepheer :)
    KEB
    KEB --- ---
    ZEPHEER: Tady s ním nemusel běhat džunglí :) A guvernátor musel být určitě republikán :DDDD
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    KEB: Aha. Takže "správně" ho udržel jen arnie v T2.. To mne spletlo.. Jinak v americe guvernéři střílejí minigunem :-)
    Ale jinak tam jde vidět ten ohebný kryt toho pásu :-)
    KEB
    KEB --- ---

    motor je i s pásem správně :)


    trochu líp vidět pás :)

    A bod získává prášek aka mladý Áda aka Spock PRAASHEK: spravne
    Za prvé, ve filmu tam ten držák za který ho drží plastovej paňáca vůbec není (foto1) a za druhé: Opravdu bych chtěl vidět někoho jak se s krámem, který váží skorem třicet kilo, drží v natažené levé ruce. Viděl jsem to na pár videích airsofťáků a vždycky mi to přišlo hodně vtipné.

    Jinak podle zajímavostí na csfd (uznávám, problematický zdroj) měli při natáčení predátora snížené otáčky/kadenci. A pro změnu v terminátorovi uzvedl minigun prý akorát Arnold. Beru, že Jesse Ventura (Blain) má stejnou figuru.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a ve filmu držel ten minigun levačkou za spodek :)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    KEB: A neměl na klobouku náhodou červenou stuhu?
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    ZAAPHOD: US kulomety mají pás zleva z důvodu, že střelec si sám zbraň přebíjí.
    U naší UK59 a jiných byl zprava, protože se počítalo, že kulometčík bude mít sebou otroka na tahání munice a záložních laufů - říkalo se mu nabíječ. A on navíc navazoval pásy a když tak mu chránil záda. Němci to měli ještě vymakanější - tam na kulomet bylo mám dojem 9 maníků, perfektně sehraných kdykoliv schopných nahradit kohokoli z obsluhy. Protože německý kulomet bylo něco, co dokázalo zastavit ruský urrrá útok velice rychle.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Chybí mu ten elektrický kabel v trenkách, a hlavně - kdo kdy viděl u tohohle rotačáku pás s náboji takhle odkrytý. Vždycky tam bývá ten kovový vodič pásu - při rychlosti jakou to žere munici by jakýkoliv pohyb tím kulometem pás zasekl, a navíc by se mu velice rychle přisál ke schránce s náboji.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    KEB: motor je na blby strane :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam