• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRADA_CZSublimace, transferovy tisk
    Rady, tipy, triky - tisk na textil, koberce...
    rozbalit záhlaví
    TRAPE
    TRAPE --- ---
    ANYNA: na knoflik tisknou jde, uz to jednou byvali majitele tiskli, je to knoflik ktery se muze kdykoliv vymenit proto ten vycnelek
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    JAKOUBEK: zkus dimout
    PONGS DirectTex HD-Dimout - HSW signall
    https://www.hsw.cz/katalog/pongs-directtex-hd-dimout/
    sublimuje se na něj a výsledek je moc fajn
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Chtěl jsem se zeptat. Máte někdo zkušenost s materiálem vhodným na plachty (2,5 x 2,5 m), který se tolik nemačká? Rádd bych sehnal nějakou "batohovinu", která není ničím natřená. Občas používáme Airtex, ale ten má nějaký latexový zátěr, na kterém je přeložení vidět. Za tip bych byl moc vděčný.
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    TRAPE: pokud ten knoflik neni primo sublimacni, tak jej nepotisknes. Jinak presne nechapu ten vyclenek 5mm. Co je to za typ knofliku?
    TRAPE
    TRAPE --- ---
    zdravim ve skupine a prosim o radu. Chceme si sami potiskavat knofliky sublimacni technikou, muzete mi nekdo poradit jak vybrat termolis na knofliky? Vubec se v tom neorientuji a zajimalo by me zda na plochem lisu budeme schopni to potisknout, knoflik ma z rubove casti cca 5mm vycnelek u stredu. Diky petra
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JARA1: Ja taky kdys vedel/a :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Jde nějak ošetřit běžnej termopapír aby na něm tisk chvíli vydržel a dalo se to nechat několik měsíců na světle ?
    JARA1
    JARA1 --- ---
    Sháním transférový lis plochý. Levně. Chci zkusit sublimaci na trička.
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    SANOUK: To je zas otázka jestli by se to vyplatilo... holt asi opět termosky příjdou v zapomnění :D
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    ANYNA: Tak to by možná šlo ve vakuovym lisu a teoreticky bez mezery.

    Vakuový 3D lis - LIBEREK spol. s r.o.
    http://eshop.liberek.cz/868-vakuovy-3d-lis.html
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    SANOUK: jj vim presne tohle Uv mame včetně kebabu (název rotačního nástvace) Jde o to že UV tisk je značně pomalejší a ty termosky dostupné v čr jsou. Jednu dobu jsme je dělali, ale dost složitým a řekla bych i amaterským způsobem, tak zjišťuju jestli někdo nemá třeba lepší tip :)
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    ANYNA: Tohle bude lepší na UVčku. Na malý tiskárny od mimaki se dělá rotační držák na lahve. Zkusim vygůglit, jestli to někdo v čechách má. Navíc jsem nikdy neviděl termosku s povrchovkou na potisk.
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    Je tady někdo, kdo by se zabýval i potiskem na termosky? vím že na to existuje lis, ale jednak se mi ho na netu nedaří uplně najít a jednak pokud bych chtěla potisk komplet celé trmosky dokola, tak v lisu je vždy i po zavření nějaká ta mezera, kde by vznikal bílý pruh
    ORI23CORE
    ORI23CORE --- ---
    Čau,nejak jsem zazdil diskuze..dekuji vsem za rady. Jen pro info,delaly to vsechny tiskarny epson krom workforce řady. Nedoporucuji jiz epsonky,ani ty wfka z mnoha duvodu. Ricoh s ink sawgrass-drazsi tisk,ale bez problemu u řady firem.
    A kdyby chtel kdokoliv poradit s bilym tonerem,staci napsat do zprav. Prodavam komplet vcetne Forever fólií,dovážíme vše do čr včetně lisu aj. Pro lidi z nyxu nejlevneji;) a sorry za malou reklamu,ale jedna se i o konzultace. rad poradim. Vim o tom uz za par let ranec,hlavne o oki wt a foliich.sublimaci pak hlavne na keramiku.
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    381007: Sublimace je širokej pojem.
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    FANAK: Corel, AI, ale můžeš použít prakticky jakýkoliv 2D editor. Použít můžeš samozřejmě i bitmapu. Jedná se tisk na inkjetech, rozdíl je jen v inkoustu a požitém médiu.
    FANAK
    FANAK --- ---
    Ahoj chci se zeptat jaký program pro vytváření grafiky určené pro sublimaci na textil je nejvhodnější a jestli se vytváří výhradně ve vektorové grafice? Děkuji
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Ahoj, poradíte mi prosím sublimační tisk v Praze? Děkuji!
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    Máte někdo tip kde nejlevnějc pořídit sublitex? Případný info na co si dát pozor sem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam