• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRADA_CZSublimace, transferovy tisk
    Rady, tipy, triky - tisk na textil, koberce...
    rozbalit záhlaví
    TRAPE
    TRAPE --- ---
    ANYNA: na knoflik tisknou jde, uz to jednou byvali majitele tiskli, je to knoflik ktery se muze kdykoliv vymenit proto ten vycnelek
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    TRAPE: pokud ten knoflik neni primo sublimacni, tak jej nepotisknes. Jinak presne nechapu ten vyclenek 5mm. Co je to za typ knofliku?
    TRAPE
    TRAPE --- ---
    zdravim ve skupine a prosim o radu. Chceme si sami potiskavat knofliky sublimacni technikou, muzete mi nekdo poradit jak vybrat termolis na knofliky? Vubec se v tom neorientuji a zajimalo by me zda na plochem lisu budeme schopni to potisknout, knoflik ma z rubove casti cca 5mm vycnelek u stredu. Diky petra
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JARA1: Ja taky kdys vedel/a :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Jde nějak ošetřit běžnej termopapír aby na něm tisk chvíli vydržel a dalo se to nechat několik měsíců na světle ?
    JARA1
    JARA1 --- ---
    Sháním transférový lis plochý. Levně. Chci zkusit sublimaci na trička.
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    SANOUK: To je zas otázka jestli by se to vyplatilo... holt asi opět termosky příjdou v zapomnění :D
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    ANYNA: Tak to by možná šlo ve vakuovym lisu a teoreticky bez mezery.

    Vakuový 3D lis - LIBEREK spol. s r.o.
    http://eshop.liberek.cz/868-vakuovy-3d-lis.html
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    SANOUK: jj vim presne tohle Uv mame včetně kebabu (název rotačního nástvace) Jde o to že UV tisk je značně pomalejší a ty termosky dostupné v čr jsou. Jednu dobu jsme je dělali, ale dost složitým a řekla bych i amaterským způsobem, tak zjišťuju jestli někdo nemá třeba lepší tip :)
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    ANYNA: Tohle bude lepší na UVčku. Na malý tiskárny od mimaki se dělá rotační držák na lahve. Zkusim vygůglit, jestli to někdo v čechách má. Navíc jsem nikdy neviděl termosku s povrchovkou na potisk.
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    Je tady někdo, kdo by se zabýval i potiskem na termosky? vím že na to existuje lis, ale jednak se mi ho na netu nedaří uplně najít a jednak pokud bych chtěla potisk komplet celé trmosky dokola, tak v lisu je vždy i po zavření nějaká ta mezera, kde by vznikal bílý pruh
    ORI23CORE
    ORI23CORE --- ---
    Čau,nejak jsem zazdil diskuze..dekuji vsem za rady. Jen pro info,delaly to vsechny tiskarny epson krom workforce řady. Nedoporucuji jiz epsonky,ani ty wfka z mnoha duvodu. Ricoh s ink sawgrass-drazsi tisk,ale bez problemu u řady firem.
    A kdyby chtel kdokoliv poradit s bilym tonerem,staci napsat do zprav. Prodavam komplet vcetne Forever fólií,dovážíme vše do čr včetně lisu aj. Pro lidi z nyxu nejlevneji;) a sorry za malou reklamu,ale jedna se i o konzultace. rad poradim. Vim o tom uz za par let ranec,hlavne o oki wt a foliich.sublimaci pak hlavne na keramiku.
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    381007: Sublimace je širokej pojem.
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    FANAK: Corel, AI, ale můžeš použít prakticky jakýkoliv 2D editor. Použít můžeš samozřejmě i bitmapu. Jedná se tisk na inkjetech, rozdíl je jen v inkoustu a požitém médiu.
    FANAK
    FANAK --- ---
    Ahoj chci se zeptat jaký program pro vytváření grafiky určené pro sublimaci na textil je nejvhodnější a jestli se vytváří výhradně ve vektorové grafice? Děkuji
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Ahoj, poradíte mi prosím sublimační tisk v Praze? Děkuji!
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    Máte někdo tip kde nejlevnějc pořídit sublitex? Případný info na co si dát pozor sem.
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    SANOUK: Tak co se týká ušitých triček a celopotisku, nějaký ten sklad tam bude zřejmě vždycky :(
    SANOUK
    SANOUK --- ---
    ANYNA: Jak to dopadlo s celoplošnym tiskem? Nějaký nový poznatky?
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    Nemáte někdo zkušenosti s tiskárnou co má i býlí toner? Zajímala by mě výdž tisku. Asi to žádná sláva nebude.
    OKI 711WT Transfer Printer Using HD White Toner
    https://www.youtube.com/watch?v=Q3yOiybGQQs
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam