• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Jinak esli víc míst nee, tak spíš Praha 10
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ZRK: Taky jde udelat ikonka jako link na poslani zpravy a vedle toho Nick jako link na info. Ale as you wish, uz jsem se snazila dost.
    ZRK
    ZRK --- ---
    RENFRI: Jako pokud vyloženě stojíte o ty ikonky, lze je k tomu všemu ještě připojit, to no problem. Ale tu tabulku jsem si přecijen asi rozmyslela. Nějak se mi to nelíbí, pardon:)
    Ale jdu sondovat, jak teda udělat to "rozbalování", to by bylo super ;)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ZRK: Bez problemu jde udelat to, ze tam bude ikonka, ktera bude fungovat jako link na info toho cloveka, coz podle me staci bohate. A je to lepsi nez pouhe jmeno, jako odkaz na info, prave proto, ze hond elidi se podle ikonek orientuje.
    ZRK
    ZRK --- ---
    RENFRI: Jo nojo... no, já měla původně nápad ten, že bych vložila ikonku tak, aby fungovala úplně stejně, jako tady v diskuzi. Čili po rozkliknutí s plnou nabídkou. Jenže to bohužel udělat nejde. Psala jsem si o tom včera přímo s Nyxem:/ Jinak mi právě taky přišlo fajn je tam mít. Ale ID je neměnné, tak bych z toho zas takovou kovbojku nedělala. Po kliknutí na něj se v nové záložce otevře osobní stránka uživatele a pak už je to jasný. Tady jde spíš prostě o jmenný seznam. Když se bude chtít někdo seznámit, tak mu asi ikonka stejně bude fuk. Prostě se koukne do seznamu a dotyčné osloví i bez toho, aniž by věděl, co má za avatar :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    INUSHKA: Přesně....
    ZRK
    ZRK --- ---
    VERONIKA22: Velmi dobrý nápad. Já bych to rozhodně uvítala asi víc, než tu tabulku. Jen nevím, jak na to...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    RENFRI: ehm to byl jen nápad pro programátorku. soootva bych to uměla ve wordu a excelu. a na nyxu prozatím umím velké prdlajs
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    VERONIKA22: Tak to tak klidne udelej :-)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    RENFRI: a co ty kraje udělat rozbalovací? kdo si chce někoho najít v praze či karlovarském kraji tak si na to klikne a nebude potřeba rolovat až kdo ví kam, když mě ten kraj nezajímá
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ZRK: Ikonky jsou nalinkovany primo, pokud si ji nekdo zmeni, zmeni se automaticky i v tabulce. V te prvni verzi jsou ikonky a nezabiraji vic mista nez prosty text na nastence, ktery stejne musi byt odsazen.
    ZRK
    ZRK --- ---
    V první řadě musím upozornit na to, že ikonky se, předpokládám, budou měnit vcelku často a to určitě pořád opravovat nechceme...leda linkovat nějak s odkazem přímo na tu osobní stránku
    Navíc díky ikonkám mi to teda přijde mnohem delší, neb ikonky zabírají více místa na výšku...
    Za mě jestli tabulka, tak bez ikonek
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jejda, pardo já jsem spletla datum narození dcery, obcas se mi to stane, ona je vlastne 2009, ehm....

    Grantorino, Modřany - Praha 12, Kája 6/2004, Marjánka 4/2009
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    Já jsem rozhodně taky pro tabulku, přijde mi přehlednější a líbí se mi ty ikonky, taky si pamatuju lidi spíš podle nich než podle nicků.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ja jsem pro tafli teda.anketa? nebo zrk rozhodne?.)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    GRANTORINO: Dobry, kaslu na to.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENFRI: ale klidne, jak chces, je to pekný... jenom ted jsou to řadky jeste malé 12p, pak už to bude vlasnte delší celý... každá kolonka/řádek, a tabulka bude dlouhá hodně...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Protoze zatim jsem udelala upgrade, ale fakt si reknete, at nad tim zbytecne netravim cas.
    KdoDeti + VekMC
    Praha 2
    HABRENKA Alzbeta 4/2012Nove Mesto
    Praha 4
    KRKA Krystof 6/2011Sporilov
    GRANTORINOKaja, 6/2004
    Marjanka 4/2010
    Modrany
    Praha 5
    EVANAIVE Filip, 6/2011Zlicin
    MONCHO Tobias, 2002
    Viktorka, 2009
    Stodulky
    Praha 7
    ZRK Maxmilian, 12/2011Letna
    EDNA_JEDNA Eliska 4/2012Letna
    Praha 9
    NIENNA Lenka 4/2012Cerny Most
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    GRANTORINO: A ty to budes aktualizovat, ze ti to tak vadi?
    Mne teda prijde lepsi se rychleji zorientovat a ja treba hodne vnimam ikonky a podle nich si spojuju osoby, takze mne osobne by to pomohlo, ale jestli ti to prekazi... jako ja bych rekla, ze je to spis usnadneni, ale chci rozumet tomu, jestli ti to je jen jedno a nebo ti to vyslovene vadi, pak to nebudu ani navrhovat. :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENFRI: prave uz vidim, jak se to potom aktualizuje a podobne.. stejne jsou ty veci promenlive...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam