• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    ZRK
    ZRK --- ---
    LILY: tak to mě to vyhodilo jen seznam kaváren atd...ale už jsem to nalinkovala na ten FB ;)
    LILY
    LILY --- ---
    ZRK: já jsem to podle gůglu našla hned snad v druhém odkazu.. Ale taky mě to hodilo na FB, jak píše Zega.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ZRK: koukni napr na FB
    ZRK
    ZRK --- ---
    SPIRALOID: Nemůžu je nikde na internetu najít...ani nějaký písemný odkaz na ně:(
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SPIRALOID: to je tak krásný :o) to bych chtěla mít i doma :oD
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    Ja musim doporucit novou kavarnu Cafe Pointa, Na Valech 2 (Badeniho), Praha 6. skvele kafco, salaty, testoviny, sendvice, zakusky. vse domaci a prijemny servis. a maji opravdu krasny detsky koutek! dokonce i moje valeci mimino si to tam uzilo, pac maji matrace kde se mohl prekulovat a ocumovat pomalovane zdi.

    tady je trosku videt:


    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ECLECTICA: chodime
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    NIENNA: Jedem tam zase ve čtvrtek nebo v pátek a asi na koupačku....můžete se přidat :) Víc kdyžtak pošta
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Nechodíváte někdo navečer do Stromovky?
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    pro Prahu Braník by asi měly být na nástěnce Kroužky na Vltavě, i když k nim mám spoustu výhrad, tak velké hřiště, dětský koutek a kavárna tam je

    http://www.krouzkynavltave.cz/
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jinak si jistě všímáte, že vaše příspěvky s požadavkem přidání na nástěnku mažu hned, jak je "odbavím". To pro mou lepší orientaci. Nechávám tu pouze ty, které se řadily mezi více lokalit. Zatím nechávám na nástěnce jen jednu, časem (pokud vyřešíme to rozbalování jednotlivých krajů) doplním ostatní. Konec hlášení ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: Příští je hned v neděli;)

    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    Nástěnka

    FANTAIL, Kladno + Praha 5 - Radotín, Charlotta 9/2010
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak dneska mi privezou piknik deku a snad uz budu mit veskery behani za sebou tak bych se na ten pristi uz pridala :)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Ještě doplňuji ke svému info- P10 - Malešice, zbytek beze změn :-). Díky!
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    FONTAIN, Hl. město Praha, Praha 9 - Klánovice, Luca 4/2009
    ZRK
    ZRK --- ---
    kavárny přidány, zbytek zítra...jdu spát:P
    A kdo ví další místa, sem s nimi;)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    nahodily jste sem báječný seznam a myslim, že by to stálo za umístění na nástěnku :o)
    ZRK
    ZRK --- ---
    PIPLA: Já dneska narazila na toto: http://www.koalacafe.cz/ - s odrostlejším dítětem bych se tam vypravila hned! :) Vypadá to tam náramně zábavně...

    Jinak teda kdo nebyl na pikniku, škoda. Byl moc fajn.
    Ale zase něco naplánujem;)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    PIPLA: kromě dvou zmíněných jsou ještě milí v http://www.takavarna.cz/ - já u nich dělala oslavu roka druhýho dítěte - stačilo u ních objednat báječněj malinovej dort (snad stál i do 3 stovek) -- jen kdyby se vám to hodilo lokalitou (+ je tam kousek supr hřiště) .. taky by mohla být dobrá gutovka http://www.gutovka.cz/Pro-deti/Detske-hriste.aspx , ale tam sem byla jen na hřišti, s restaurací nejednala, tak nevím.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    LAURA: yep, to je ono, díky. :-) Ale mrknu na oboje.
    NIENNA:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam