• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    EVIANAIVE: já vymýšlím, kam se zítra zavřem, má být 38 stupňů, tak se bojím, že celý den doma prcek nevydrží v klidu a nejspíš se půjdem procházet po nějakým obchoďáku...
    ZRK
    ZRK --- ---
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Kdybyste dneska v pozdní odpoledne/večer chtěli zajít do Stromovky, napište mi do pošty :-)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Tak nakonec budeme cca od dvou na Kampe, kdyby se chtel nekdo pridat, posta :-)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Nekdo neco dneska? Mame nahle volno tak od 13.00 asi...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    dovolím si malou pozvánku na výtvarně-taneční dílny pro maminky s dětmi a děti, na Praze 2 :)
    Výtvarné & Taneční Kurzy pro ženy, dívky, děti a maminky s dětmi / Mgr.Tereza Štojdlová | Úvod
    http://terezastojdlova.wbs.cz/
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: kavarna je otevrena zhruba mesic. vlastni web asi jeste nemaji...
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    Tak já se také přidám. :o)

    Praha 4 - Nusle, ANDRASTE, Šimon 10/2010
    BARA78
    BARA78 --- ---
    ECLECTICA: Ahoj, já bydlím v Holešovicích nedaleko výstaviště (do Stromovky to máme asi pět minut ze strany od Výstaviště) a páč moje skoro tříletý dítě má poněkud posunutej režim, bohužel tedy, a chodí spát tak o desáté, tak býváme občas poměrně dlouho ve stromovce. Nevím, odkud do stromovky chodíš ty a co znamená večer (my býváme tak do sedmi, někdy i déle venku, přes léto, když je ještě vidět). Min jednou týdně jsme k nalezení u Šlechtovky, i častěji. Nebo u rybníčku s kachnama, vozovny, někdy nahoře na letné na hřišti u kaštánku a pod. Tož se mi kdyžtak ozvi do pošty. Bára
    ZRK
    ZRK --- ---
    LILY: tak to mě to vyhodilo jen seznam kaváren atd...ale už jsem to nalinkovala na ten FB ;)
    LILY
    LILY --- ---
    ZRK: já jsem to podle gůglu našla hned snad v druhém odkazu.. Ale taky mě to hodilo na FB, jak píše Zega.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ZRK: koukni napr na FB
    ZRK
    ZRK --- ---
    SPIRALOID: Nemůžu je nikde na internetu najít...ani nějaký písemný odkaz na ně:(
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SPIRALOID: to je tak krásný :o) to bych chtěla mít i doma :oD
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    Ja musim doporucit novou kavarnu Cafe Pointa, Na Valech 2 (Badeniho), Praha 6. skvele kafco, salaty, testoviny, sendvice, zakusky. vse domaci a prijemny servis. a maji opravdu krasny detsky koutek! dokonce i moje valeci mimino si to tam uzilo, pac maji matrace kde se mohl prekulovat a ocumovat pomalovane zdi.

    tady je trosku videt:


    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ECLECTICA: chodime
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    NIENNA: Jedem tam zase ve čtvrtek nebo v pátek a asi na koupačku....můžete se přidat :) Víc kdyžtak pošta
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Nechodíváte někdo navečer do Stromovky?
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    pro Prahu Braník by asi měly být na nástěnce Kroužky na Vltavě, i když k nim mám spoustu výhrad, tak velké hřiště, dětský koutek a kavárna tam je

    http://www.krouzkynavltave.cz/
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jinak si jistě všímáte, že vaše příspěvky s požadavkem přidání na nástěnku mažu hned, jak je "odbavím". To pro mou lepší orientaci. Nechávám tu pouze ty, které se řadily mezi více lokalit. Zatím nechávám na nástěnce jen jednu, časem (pokud vyřešíme to rozbalování jednotlivých krajů) doplním ostatní. Konec hlášení ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam