• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    RACHEL: ano, tady je to velká herna, ale stejně, je to trochu moc peněz na jedno dítě
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    tak to si dovolím tenhle článek, jde mi hlavně o to, jak se často platí někde za to, že tam mají dětský koutek, viz třeba Kroužky na vltavě

    Berlín: skvělé místo pro děti! Němci na malé myslí víc než Češi | Vztahy | www.lidovky.cz
    http://relax.lidovky.cz/berlin-skvele-misto-pro-deti-dg4-/vztahy.asp?c=A120827_145332_vztahy_glu
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    TETA_JELENA: no to je mazany, ktere dite vydrzi cely den v te herne?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ANICHQA: ty vado:(
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    Jo, akorat vstup 130 kc na den....
    KRKA
    KRKA --- ---
    FANTAIL: slusna zasoba hracek :-D
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    Na Letné otevřeli - podle fotek nevypadá zle :)
    Dětský Svět Letná :: Úvodní stránka
    http://www.detskysvetletna.cz/
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    holky, vzdavam se svoji uzasny chuvy, ktera mi cely rok pomahala 2x tydne se zuzi. prave udelala statnice a chtela by si jeste nejakou dobu dat "volno"od pracovniho procesu a hlidat. ma hodne zkusenosti, i kdyz je mladoucka. pokud by mela nektera z vas zajem, tak ji rada doporucim.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    musim se pridat k dikum ZRK, ze takhle zakoncila leto s prtatama. jsem rada, ze se sesly ruzny vekovy kategorie deti a paradni pocasko.

    A diky za to foceni, konecne snad budeme mit se zuzi hezkou fotecku.

    ....uz se na ne tesim:)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ZRK: Tak to mě dvakrát mrzí, že jsme dnes nemohly... :-(
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    Bylo to bezva, díky Erice za nápad... dlouho jsem neviděla takovou kočárkovou sešlost :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    bylo to fajn :-), mne mrzi, ze betka uz mela dost, kdyz se fotila spolecna, na tu jsem se tesila, ale zadny drama :-), byla uz dost pretazena. bylo to fajn, dost mazec kolik lidi :D, narocny hlidat co kdo kde komu, ale myslim, ze super...
    ja mam par fotek, ale nejak mi zlobi fotak, myslela jsem, ze ho preperu, ale nevypada, tak jestli to nikoho neurazi, zatim aspon pro ilustraci - nesedící účastníci:
    ZRK
    ZRK --- ---
    TORUVIEL: Jooo, i u nás usínání probíhalo výjimečně velmi v pohodě a to Max spal i cestu domů, bylo to pro něj náročný, ale velmi ideální odpoledne:)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Bylo to pěkný setkání, Baruška se řádně utahala hned doma usnula...tak někdy naviděnou zase :-)
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: no tak to je super napad :-) my byli u Marusky na foceni cca pred mesicem, je to sikulka!
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRKA: Domluvila jsem Maynku na focení. Myslím, že snad každá dorazivší matka má nějaké pěkné cvaky sólo se svou ratolestí, plus máme nějaké hromadné společné. Už se moc těším, až se mi ten "materiál" dostane do ruky! :)
    KRKA
    KRKA --- ---
    skoda, my taky nemohli dneska .. :(
    jaky bylo to prekvapeni?? :))
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Já jsem se neplánovaně taky zúčastnila a chtěla bych poděkovat ZRK za přichystaný překvapení:o) Klobouk dolů a díky!
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak ještě jednou všem dík. Nečekala jsem takovou účast, bylo to velký, bylo to super! ;) Snad bude šance si to zopakovat ještě letos.

    Až budou fotky, nahodíme je samozřejmě sem...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANICHQA: To je zákon schválnosti.... L. taky spí ráno do 9 a spala by dál zásadně,když máme někde být.... Jinak vstává kolem 8...Ovšem jakmile mám naplánováno lenošení a že nic nemusím, tak vstává klidně v 6....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam