• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    HABRENKA: Mlsná kavka na Florenci.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    jen tak pro zajimavost, existuji "verejna" mista, kam se da zajit treba ditetem 6-12m, at uz jist, zabavit se ci si dat jen kafe, aniz by ditko muselo byt v kocarku? tak premyslim, jestli zima bude bud u nekoho doma nebo v kocaru, nebo se da i "jinam"...
    CHANA
    CHANA --- ---
    Nevíte někdo o nějaké kavárně/restauraci co nejblíž botanické zahradě Na Slupi? Hlavně nekuřácká a alespoň nějaký dětský koutek?
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    prosím vás chodíte někdo někam na nějakej hudební kroužek pro batolata, ale nechci hudební školku Yamaha, díky.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ZRK: já to tam znám celkem dlouho a vždycky mi to přišlo fajn .. jinak tu je web http://www.pizzerieudivadla.cz/detsky-koutek-casek
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZRK: prima, tim padem uz to ma novy majitel. diky za zpravu!
    ZRK
    ZRK --- ---
    TETA_JELENA: No bylo tam dost lidí, takže pán měl co dělat to tam oblítat. Ale já taky měla s Maxem co dělat, takže mi to jeho tempo i vyhovovalo :) Na ohřátí jídla je tam ta mikrovlnka a co se koutku týče, byl čistej, přišel mi i hezkej. Pár prolízaček, chodítka, houpačky pro nejmenší a odstrkovadla. Neměla jsem moc času, jsme se najedli a šli. Ale určitě se tam chystám ještě někdy příště. Líbilo se mi.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZRK: uz se to tam zlepsilo? myslis pod palmovkou? v jednu dobu to tam zacal byt vylozene takovy humus, zadny hracky, nikdo se te ani nevsimnul, natoz aby ti ohral jidlo atd...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Já dnes uplnou náhodou cestou na úřad narazila na tu Pizzerii u divadla v Libni a teda byla jsem nadšená. Velká restaurace s velkým dětským koutek, skvelé zázemí pro děti (toaleta, přebalovací pult, mikrovlnka) a vaří opravdu vemi dobře (teda hotovky, pizzu jsem neochutnala) ;)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SEVERINE: ok, díky za info :)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    RACHEL: tak otestováno - jde to. sice servírce celkem trvalo, než se u mě zastavila, spousta autíček, dvě tabule na kreslení, obrazovka s kresleným nehezkým seriálem, stoleček a knížky + další hračky (piánko apod.) tam maj většinou nefunkční (věřím, že kdyby se do nich daly baterie, fungovaly by), děti časem začly zdrhat ven (ale já mám v tomhle směru děti trochu extrémní) - ale široko daleko jediný místo, kde se to kafe + polívka dá dát i s dvěma raubířema.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    EVIANAIVE: paladium nepremava. koutek je v kotve. ale nevim za kolik. nebo kavarna postu a jejich extra malej koutek. to bych ale radci sla do mlsny kavky na florenc na kafe ;-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EVIANAIVE: ja mam dojem, ze jsem koukala na netu, ze to je nejaky zavreny, ale zda i ted, netusin
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    RACHEL: prima, otestuju to .-)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    XMARGE: jojo, a díky Renfri za nápad :) bylo to moc fajn
    Matěj usnul v tramvaji na andělu a spí doteď :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Všem zúčasněným v babycafé děkuju, že přišli! Bylo to fajn a ráda jsem vás všechny poznala:o)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SEVERINE: já mám v merku Pizzerii Coloseum, kde mají dětský koutek, ale ještě jsem tam nebyla, tak nemůžu říct... ale za oknem to vypadalo celkem slušně, aspon na to jedno kafe.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Já si říkala, že bych socializovala s mladšákem, ale dneska nám to nevychází .. snad příště.

    Nevíte někdo prosím, jestli se dá u Budějárny sednout někam s dětma - ale ne do človíčkova, chci tam bejt jen hodinku, to by mi se finančně fakt neoplatilo.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NIENNA: jasne, ale mysim, ze to nehrozi:)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    NIENNA: Kdybych tam ještě nebyla a vy to rušili nebo tak, písneš mi prosím na mobil? 606 224 538. Ale myslím, že 11 to jistí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam