• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANICHQA: Mám půlroční a ZOO se jí líbí (ale jí se líbí všechny výlety). Když jsou tam stromy, tak plus pro výlet. Jezdí se kočárkem (ten ona ráda), mění se výhled...takže za L. super. (a jak už zmínila SUCUBIS i já ZOO zbožňuju).
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ANICHQA: asi jak které, ale byli jsme s Liou v takovém tom Podmořském světě, a fakt ji to bavilo. Strávili jsme tam něco přes hodinu a bez problémů.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANICHQA: ja doufam ze se T. dobre vyspinka na vzduchu, ZOO zboznuju ja :) a treba se bude koukat, lesi nez koukani na reklamy
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    TORUVIEL: moje totez, spis me zajima, zda ji to bude zajimat dyl, nez 10 minut. Tak napis pak, jak to dopadlo.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ANICHQA: Nevim, ještě jsem v zoo s dcerou nebyla. Ale většinou bývá ze zvířat dost odvařená, když vidí psy, ukazuje a vejská, totéž kočky, králíci atd.
    HEST
    HEST --- ---
    ANICHQA: ahoj, no mě se syn v zoo nudí, jeho zajímají automatické dveře od gaviálů-))) od jara jsme tam tedy nebyli, čekám co dcera, té je teď rok a půl a ta na zvířátka je..
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    Mozna se blbe zeptam. Rocni deti jsou schopne mit neco z navstevy zoo? A druha vec, to vam deti sedi po celou tu dobu sporadane v kocarkach, nebo je tam nechavate pobihat? Chodim s ditetem pouze na hriste, pac mi v kocarku nevydrzi dele, nez 10 minut. Takze ja bych sla, ale nevim, zda to ma cenu.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    TORUVIEL: pokusim se s nama zlanarit kamaradku fotografku :) snad nebude vyslovene fujtajbl pocasi
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    no nic, my jsme to dnes odpiskali, rymicky a skrabani v krku
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Taky půjdeme do zooo, ale až to další pondělí.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak pro me je zitra moc na honem, kdyby se neco spis ty dalsi tydny, chce to vedet aspon par dni dopredu no :) kdyby to chtel nekdo zorganizovat ... :D
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    EUCHENIE: Díky.... Užijte si ZOO... Snad se příště zvládneme připojit
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NIENNA: budem držet tlapky.))
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    EUCHENIE: Budu doufat... Hlavně aby to neprobudilo zvíře ve mě... :-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NIENNA: tak snad chytneš zvěř po krmení a tudíž příjemnou.))
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    EUCHENIE: Já půjdu do jiné ZOO - jdu ulovit S Kartu
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    SUCUBIS: já se tam chystám snad každej z těch čtyř pondělků .. tak na viděnou :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    no kdo by se chtěl přidat zejtra, mám sraz plus minus okolo 11 v okolí hlav. vchodu, tel 774 123 404
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: Za mě rozhodně ano. Jen můžu asi až příští pondělí, když nebudou padat trakaře...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam