• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    SWATKA: aha, tak to se omlouvám, jsou rychlejší, než jsem si myslela
    na konci září ještě byli venku dole¨
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SWATKA: Oni jsou přestěhovaný....už dlouho. Tj. lze vidět jejich rozestavěný pavilon a za ním (po trase), vedle jsou sloni (a dav, který je okukuje). Na podzim jsme je nenašli...až při další návštěvě...a to už byla zavřená i Afrika...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    SWATKA: ted rozhodne ne, ale par slonu tam je :)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SEVERINE: diky, tak jsem treba vubec netusila, ze tam maji hriste. V zivote jsem tam nebyla totiz.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ANICHQA: bavěj je tam tou dobou ryby, když je hezky tak i kozy, mně se tam ročák vozil na poníkovi (bo trojročák na něj chtěl, ale pak řval že "jen s mámou!!!") .. a užijou si hřiště .. nechávám je pobíhat, co jinýho? :D
    EUCHENIE: tam to celkem jde, asi 5 celkem velkejch akvárií, asi 15 menších .. ale čekala sem od toho větší zábavu .. jo a byla tam zima, jen o trochu líp než venku, jak je to pod zemí (nevím proč sem čekala normální teplo, co tak bývá, když člověk přijde někam na výstavu) - byla sem tam cca před rokem, tak s tím radši počítejte.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Nechtěl by někdo z vás dnes po obědě do Stromovky?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ZRK: To přijde, až začne sám ukazovat :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    já se těším hlavně na ty kozy dole...jestli se smí ještě mezi ně a krmit je tou baštou z automatu, vsázím na to, že z nich Max bude hotovej. U zbytku nevím, on zatím nějak není schopnej ani kouknout se směrem, jaký ukazuju. Kouká akorát tak na tu ruku a nechápe, co po něm chci:) Uvidíme, kdyžtak si zoo užiju já...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ECLECTICA: jo tak to mas recht, chystame se sem http://www.podhladinouvltavy.cz/
    a morsky svet mame na to do.)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ANICHQA: my byli dvakrát, v 9m a 11m, a bavilo ho to hodně. Samozřejmě bylo potřeba přizpůsobovat trasu jeho preferencím - tedy velká a dobře viditelná zvířata, ale třeba z žiraf za sklem (bylo zrovna krmení) nespustil oči asi patnáct minut, jak ho fascinovaly.

    Ale Pavel má kočárek s měnícím se výhledem docela rád.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    EUCHENIE: to jsi možná byla jinde, my šli na http://www.morsky-svet.cz/. Listky jsme taky kupovali přes slevomat, měli jsme poloviční slevu pro dospělé + dítě zdarma.

    Jina Lia kočky taky miluje, ty před ní ale zdrhají :))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZU_22: jojojo.) malej psa taky krmi, jenze ta potrebuje zhubnout, ne bastit rohlicky atd, musime ho hlidat!.)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    EUCHENIE: jojo a je to strasna sranda, Mata dokonce dava svoje krupky pejskovi, coz je co rict, protoze ona jinak hamty hamty at je to vsechno u ni :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    a pes když poskakuje (taky u našich), tak je to sranda, nebo když dělá čichy čichy čich! nebo když mává hlavou s klackem v hubě, tak se může teoušek potrhat smíchy
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZU_22: jojo, tši tši máme taky a na rybičky otvírá pusu.) na to podhladinouvltavy, jak byla eclectica, bejva obas akce na slevomatu, taky se chystame
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    ANICHQA: moje devitimesicni miluje kocky u nasich a psa u tchana, vzdy se smeje a ukazuje a chce si je pohladit, u kocky uz rika takove jakoby cici a vcera jsem byla ve zverimexu a rybicky byly uplne nej!!:) tak myslim ze zoo uz by se ji taky mohla libit...:)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    joa sedi, pac jeste nepobiha:)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ANICHQA: teo (13m) ma zviratka mooc rad, poprvy jsme byli asi v 7m,prejezdy mezi zviratky rval :)) cim starsi, tim lepsi, libi se mu to.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANICHQA: Asi záleží na dítěti... byla jsem tam s kamarádkama - holčička necelý rok a chlapeček cca 9 měsíců. Chlapeček byl nadšený...holčička tak nějak neutrál...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam