• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    MONTEBONTEA
    MONTEBONTEA --- ---
    SUCUBIS: taky jsem z toho měla hrůzu, ale nakonec úplně v poho, kdyžtak taky klidně pomůžu, Schwarzenegger je můj slabší brácha ;-)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Tak jestli tam půjdeme s váma, tak ti kočárek i s děckem klidně vynesu, já už jsem rambo :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: pořád to můžeš "zdrndat" po jedněch krátkých schodech z druhé strany. Nejsou tam koleje na kočárek, ale zase je tam zábradlí :P
    Takhle jsem to jednou taky dala. Než jsem zjistila, že z druhé strany budovy jsou koleje...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MONTEBONTEA: je to tam dost pekny, jen ten pristup po schodech me dost desi ze u toho neni zabradli :) ale jak jde o schody jsem mala hysterka
    MONTEBONTEA
    MONTEBONTEA --- ---
    SUCUBIS: taky jsem si moc oblíbila Letnou, po svátcích s váma rádi vyrazíme :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: nj, ale kdyz je nepoznam a nedomlouvala jsem se s nima by to bylo blbe :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Šla bych, ale pořád chrchláme (obě dvě).
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: Holky (TREZKA a WERCA23) jdou dneska na tu Letnou odpoledne. Sraz ve tři v dětském světě. Já chtěla taky a možná dorazím, ale v ten čas tu mám mít opraváře na kotel, neb nám přestala téct teplá voda:/ Tak dle toho, jak rychle to stihne...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    zdravim, sel by nekdo nekam na hodinku plazeni a caje ? potrebuju to svoje dite donutit se plazit a doma na to vazne nemame ani jen vzdalene vhodne podminky
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nj, jen me trosku trapi, ze vetsina tech detskych koutu byva pro vetsi deti nez jsou plazivci :(
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Nevim, možná neznáte, zelená mapa, ukazuje i podniky přátelské k dětem. http://www.zelenamapa.cz/
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    TREZKA: diky, pisu si, abych nezapomnela:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    EVIANAIVE: Ano.
    ZRK
    ZRK --- ---
    TORUVIEL: Já se chystám ještě do Sloníkova. Tam je teda vstup pálka a ještě to mám dost z ruky, ale já našla dva vstupy zdarma, tak to tam půjdu taky testnout, proč ne:)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZRK: Jo, tam jsme taky byli, tam je to fajn. Ještě bych chtěla vyzkoušet Koalacafé, protože to mám kousek od baráku, ale o jeho existenci vím teprv krátce.
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: Já si oblíbila ten Dětský svět na Letné. Pod jeden rok to máš zdarma. Plazivců tam bývá dost, je to hodně velký a když na to přijde, vyblbneš se i ty ;)
    Maj tam obr skákací hrad se skluzavkou a pak takovou tu oplocenou trampolínu, kam s dětma lezeme i my...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Jasně že existuje, koukni na nástěnku,... ráda se případně přidám :-) Já mám nejraději kavárnu Divoké matky v Karlíně.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    najde se v praz mistecko, kde lze vypustit deti pod 1 rok (plazici se) aby si hraly ? paklize ano - sel by nekdo po svatcich na takove misto na neco k piti ? zjistila jsem, ze spolecnost jinych deti milackovy strasne pomaha a budeme snad uz po stehovani tak bude i cas a nervy na to :)
    KRKA
    KRKA --- ---
    nechcete jit dnes nekdo na staromak? :)
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam