• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SUCUBIS: :-D Moje dítě zase jí jako opravdová dáma... :-)) Jestli si to dobře pamatuju, tak tam jsou takové ty dřevěné židličky, co se používaly, když jsem byla dítě já - dřevěné,rozkládací na stoleček a židličku...a nebo podobnou, jako je dřevěná v ikee (jako dva druhy). Ale zase tak jsem to nestudovala..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    NIENNA: T. nastesti umi sedet v pohode, jen aby nam nevypadl ven, krmit v korarku - no ten by dopadl, moje dite je cune :D a jj, myslim Divoke matky
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SUCUBIS: Pořád mluvíme o Divokých matkách v Karlíně? Židličky mají pro uplně sedicí děti...(já jsem tam L.krmila v kočárku, zatím umí perfektně šikmý sed,aktuálně testuje už na obou půlkách a zkouší bez držení,ale prostě to ještě není 100%). Mají mikrovlnku (ale v době mé návštěvy nás k ní nechtěli pouštět, že tam je konkurenční oslava narozenin). O talířcích nic nevím - nezajímalo mě to...
    Užijte si to tam.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jsem nucena se zeptat zde, protoze jim nefunguje web - debilni otazka prezto dulezita - maji jidelni zidlicky ? ja ze bych mu tam dala mackany banan, ale na kline ho nenakrmim (a co talirek ? pujci mi nebo budu muset koupit neco tam ?)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Malí plazivci jsou tam často, není problém, je tam i ohrádka, ale když se dítě trochu přiobleče, může se plazit i po celé herně.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    TORUVIEL: Spíš - moje děti si tam (u divokejch) dokážou překvapivě dlouho hrát, na to, jak je to malý .. většinou. Naposled si tam nehrály naopak vůbec. + je fajn lefík (i poměrem cena/výkon).
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    kamaradka tam dela oslavu narozenin svoji holcicky tak jsme pozvani, sama od sebe bych tam nesla, ty fotky na webu me zrovna nezaujaly pro dite tak male jak mam ja :) ale aspon bude T. mezi jinyma detma, uz mu to dost chybi
    ZRK
    ZRK --- ---
    Mě se tam třeba nelíbilo vůbec. Je to hodně individuální...
    Koukám, tu přibylo pár referencí a nových míst, doplním večer ;)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Tam je to nejlepší imho, ze všech míst co jsem zatím prošla.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SUCUBIS: myslíš Divoké? :) no je to tam trochu punkové, hračky trochu poničené, ne moc uklizeno, ale když dítě leze venku na písku, tak taky není super sterilní
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja v sobotu vyzkousim ty Silene matky, tak su zvedava :)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANICHQA: o tom zadna :-), ale ted jde o to, ze se treba "potrebujou" videt znami a kam s ditetem, kdyz navic nikdy nevis, kdy bude spat, rvat, jist... na to je dobre vedet, ze je v okoli podnik, kam "to jde"... jinak testoviny vyborny, ale jinak fakt alert, proste je to zasivarna na obed nebo nouzi...
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    HABRENKA: byla jsem tam parkrat a jidlo bylo mizerny. Pravda, je to uz par let zpatky, ale do podniku, kde mi nechutnalo se uz vetsinou nevracim.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANICHQA: jen to, ze je tam kam odlozit dite, v okoli toho moc neni, kde by se dalo najist s detma... jsou tam ochotni, je to klidny, nekouri se, spousta mista, jidelni zidle, ten koutek... ale jinak teda morna...
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    HABRENKA: mam to kousek od baraku, a rikala jsem si, co te na tom tak zaujalo. Na leto ovsem je dobre Grosseto na miraku, maji detsky koutek venku. Vari tam velice obstojne.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    *****achtung! jak jsem nedavno chvalila (relativne...) pizzeruu gusto na vinohradske... tak je prejmenovana na pepenero, ceny zvednuty... detsky koutek komplet zachovan a je cistsi a uklizenejsi, obedove menu se da, ale jinak ceny na bliti, kafe a dezerty krom toho mdle, tak na to bacha... konec updatu*******

    EDNA_JEDNA: ja v tom nejedu :-)... jen jak se KRKA ptala, tak mi to asociovalo prvni co ymcu a zeptala jsem se strejdy google...

    KRKA
    KRKA --- ---
    TRISSIE: to je jak kdybys popisovala Krystofa :-)) ten dvere miluje od mala, jeho nejvetsi zabava v nejakej detskem koutku jsou vratka, ktere porad otvira a zavira, ted jezdil na Chodove na vlacku a celou dobu se otacel za vytahem, jak se ty dvere otviraji a zaviraji (jo obcas mi i udelal pápá, ale dvere byly mnohem lepsi objekt)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZRK: tam mi malej utika vetsinou je podel stolu, vyprava k obrimu platnu probiha tak 5x za celou dobu, to jde.)
    TRISSIE: sikulka-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam