• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    PETATA
    PETATA --- ---
    ZRK: Ja bych sla do tech Krouzku... Nejak dopo? Jste pro?
    ZRK
    ZRK --- ---
    PETATA: Kam a v kolik tak?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: tak jako za oknem se strida slunicko se snehem, ale ja nesnasim zimu dost silne, nemuzu se dockat jara :)
    jinak zitra planuju vytahnout kamaradku poprve nekam do detskeho koutku bud letnou nebo krouzky - ma dite se silnou separackou (jak vidi cizi lidi je to horor, museli kvuli tomu i prestat chodit plavat ze to nezvladal), tak jsem zvedava :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    ZRK: pojdte zitra :)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Dotaz na brněnské matky: byly jste už v Bongu nebo ve FunParku? Jak se vám tam líbilo? Od kolika let si to tak dítě užije? Díky.
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: No venku jo, právě. Proto nás netahám do parku se psem...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: dneska je venku hnusne :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    Pojďte někdo dneska s dětma někam... ;) Už jsme nebyli s Maxem v žádné herně ani nepamatuju a doma už se moc nudí. Brala bych Letnou, Lefíka nebo možná i něco vzdálenějšího, ale ne moc :P
    HEST
    HEST --- ---
    SUCUBIS: no doufám, že jo, zatím nám to ani jednou nevyšlo..ale těším se, že to konečně vyjde-))
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HEST: drzim palce at je to co nejdriv za vama a treba v nejakem hernim koutku se potkame i s dablikama :)
    HEST
    HEST --- ---
    SUCUBIS: tu angínu mám teda já-)))) děti už se vyležely..takže nejhorší možná kombinace, že ony jsou fit a já skomírám-)))) ne docela funguju, krk si zavazuju, kloktám, cucám vincentky a tak podobně-)) Ale od ledna už jsou podruhý nemocní, v půlce ledna, týden před mýma státnicema a postupně jsme měli nějakou blicí anabázi...teď tohle..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HEST: proboha chudacci :( nas se drzelo nachlazeni 14 dni a pak se po 3 dnech vratilo, ale nastesti uz je to za nama a jen se modlim aby se ho uz nic nedraplo, neco osklivyho venku lita ve vzduchu
    HEST
    HEST --- ---
    Nejdřív viróza, pak zánět průdušek, teď angína...-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    A copak?
    HEST
    HEST --- ---
    MARKYSHA: my jsme teď druhý týden nemocní..nicméně rádi vás pak někdy poznáme!
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HEST: tak to je super, Tonda už si s dětmi docela hraje a díky za tip:-)
    HEST
    HEST --- ---
    JInak jsme už durhý týden střídavě nemocní, buď dcera, pak syn a teď dva dny já..
    HEST
    HEST --- ---
    MARKYSHA: jé my jsme z Dejvic a mladší dcer aje taky 5/2011

    Jinak jsem chtěla sdělit, že jsme byli v tom Dětském světě letná a super! Děti si tam skvěle vyhrály, a kočárek se nikde nenechával. Byli jsme tam asi tři hodiny, děti se úplně vyřádily, mají tam krom trampolíny a toho hradu, kterej je fakt super spousta hraček, co jsem koukala tak docela zančkové, děti se opravdu vyřádily, ceny tak dětské věci mají vše za třicet..ale cena kafe šla, za nás teda palec nahoru!
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    Celodenní neomezený vstup do Dětského světa Lvíček 62% sleva | Nákupvakci.cz
    http://www.nakupvakci.cz/cs/celodenni-vstup-do-detskeho-sveta/?redirect=1
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak to bych tam sla az budeme po kontrole u doktorky :)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SUCUBIS: platí se za dítě starší jeden rok 30,- kč
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam