• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    EDNA_JEDNA: Kruci, dneska nemůžem...ale jinak bych se moc ráda připojila... :-(
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Jedu s Eldou na bazar do Jahody na Cernak, kdyby nekdo neco, piste klidne sem
    ZRK
    ZRK --- ---
    No tak udělejte v té půlce května kdekoli beze mě, opáčko za dva tři měsíce se mnou někde poblíž Dejvic (nemám auto). O to budu mít více věcí, neb další dítě není v plánu a tak se budu zbavovat už všeho po něm... ;)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    a ten miminci teda by byl dedicated to Zrk a byl by jeste nez se rozdvoji;)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    nebo muzem udelat dva - jeden miminci a jeden treba s vecma pro deti od roka nebo tak neco.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak holt asi zrk bud bude nebo ne :-(, muzeme to hodit treba na pulku kvetna, at ma kazdy cas si projit, co ma a chce...?
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    Ja bych se take pridala...proberu obleceni.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    a nemate nekdo neco na 2-3 roky? klukholka je jedno
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Já se taky ráda připojím, v Praze budu od 1.5. Mám nějaký boty (více či méně nošený) a pár (spíš) klučičích hadýrků.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: botky bych očíhla...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    já mám botičky Fare - 19 kotnikový, zavřený a sandále - skoro vůbec nenošený, 21 zavřený a sandál nošený. Jestli má někdo zájem?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: souhlasím a zapojím se:-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja bych spis donesla kdyby si nekdo rekl ze o to stoji, jinak se s tim tahat moc nechci, mam obleceni hlavne z Tesca overalky a body od narozeni po 9m
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nj, já jen, abych byla ještě "vcelku", aby to pak nebylo "u mě" beze mě :)
    Ale případně můžem dát opáčko v létě...
    ADD
    ADD --- ---
    Prosím, dejte alespoň týden na nachystání věcí, každý to nemá doma připravené - a volné termíny každý den také ne. Za mě Dejvice ok. :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: za me ctvrtek urco ne, akorat prijedu z pohrbu a budu uplne vyrizena (je to 900km daleko a 2 dny bez spanku)
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: jsem pro... Ctvrtek? ;)
    PETATA
    PETATA --- ---
    Jo a já spíš asi sháním (mám 4 měsíční holčičku, takže 62 a výš) a pár věcí, ze kterých vyrostla (ale to spíš pro ty, které čekají, nebo fakt čerstvě narozené)
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: super, já jsem určitě pro
    Bydlím tedy úplně mimo jednoho i druhého, ale Dejvice jsou přeci jen blíž, ale pokud to bude možné, najdete prosím nějaké místo, kde se dá trošku slušně zaparkovat?
    (za mě... mohu do 7.5., pak nastupuju do nemocnice na nějaký menší zákrok, po kterém budu chvíli out)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak jeste sem :-)
    PRAHA - pocasi se vylepsilo, nekomu se navic treba zaplnily krabice nepotrebnym oblecenim a naopak jim neco chybi... padl tu navrh na nejaky lehce outdoor bazarek, jako loni ve Vysocanech, tak treba letos v Dejvicich...? psalo mi takhle uz vicero lidi, tak pokud by byl zajem, hodim sem nejakou anketu na termin a tak (jestli se mi to povede :-D ), zadne velke planovani, jsem pro rychlou akci... pripadne kdo co ma a co shani, at to vubec ma smysl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam