• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNAWA: no, moje dite spis posledni dobou nekdy mezi desatou a druhou... takze v tuhe dobu nejde nic planovat... zatim jsi prvni, kdo to koupil koukam, ja porad vaham, protoze od pul treti do tri bychom daly...
    ZRK
    ZRK --- ---
    TORUVIEL: No zřejmě se jedná o termíny, které potřebují doobsadit. Žádanou dobu bych taky do slev nedávala ;)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Asi jsem natvrdlá, ale co je na těch časech děsného?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    TORUVIEL: casy jsou desny no, ale mame to blizko, tak trochu vaham...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TORUVIEL: já jsem naopak nadšená tím, že jsem mohla objednat lekce od dvou odpoledne. Ono každému se hodí něco jiného, pro mě je na nic jakékoli dopoledne.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Ale že zrovna v takové blbé časy...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SUCUBIS: taky mi to přistálo do mailu, tak jsem to hned koupila, ono je to 6 lekcí to 28/6, takže tak akorát.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    zitra nekdo na Kocarkem Prahou ?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak ja mam naplanovano tam kolem te cele prijet, budeme cekat u Vystaviste jak je ta tocna tramvaje (sede Inglesina golfky), neznam to tam tak at zbytecne nebloudim :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS: normalne na mape je ;-) http://www.praha7.cz/Volny-cas/Detska-hriste-v-Praze-7, c. 4, ale uvidime, jak kdo kdy kde bude no, podle deti...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: jako koukala jsem na tu mapu, turistickou taky i leteckou a nikde jsem tam to hriste nenasla :)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Někdo něco dneska Brno? :-)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    Předběžné kolem druhe se tam scukneme a ja nevím, jak vypadají dětská hřiště ale by oko treba tady to vypada na docela dobry prostor i na behani http://www.praha7.cz/12968_4-Stromovka-centralni-cast, muzu dat vědet sms kdy kde ca jsme, Betka šla spát pozdě a vstala před chvili...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    HABRENKA: My s Baruš přijdeme, kde tam asi tak budete?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: sla bych, ale na to nase strevo je potreba uzavreny prostor (ohrada, hriste a tak), jinak je to prace pro 2 lidi
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: ten to ma zase zadarmo ;-), ale taky jeste na prd... proste bude hezky ;-), uvidis dopoledne, prset by v Praze zitra nemelo, ale nahodnej mrak je blbec samozrejme...
    pripadne tedy kdyby se nekdo chtel pridat, tak at mi napise o cislo do posty treba, ja pocitam zatim s tim, ze po obede balim smrade a vyrazim tam, at uz se valet se spicim ditetem, nebo spis honit to radici :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: A co potom ja s petimesicnim valeckem :)
    Mno musim to rozlousknout rano, protoze cesta je pro me na pul dne...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: ja to vidim nejak po obede, kolem druhe, a bude dobre ;-), to se dneska prezene... ale jinak zalozni navrh zatim nepadnul, uprimne ani nevim moc kam s rockem jit, neb na drahe detske koutky moc nejsem zarizena :-(
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: Holky mate nejaky nahradni plan, pokud bude takhle hnusne?
    A v kolik se cca chystate?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam