• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak at mame prehled, muze byt? [ prvni slet / ostatniother / 11.6.2011 / CR - Praha - detske hriste u kulataku ] a do komentaru mozno napsat, co by kdo pripadne chtel prinest nebo co shani, at je videt, co ma a nema cenu nosit...?
    ZRK
    ZRK --- ---
    LACHAUER: renovuje se tam to basketovy hriste. Dneska jsem byla ujistena, ze v utery uz bude hotovo... Tak snad. Jinak Max to taky vita ten bagr tam :)
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Dovolím si jen upozornit, že přímo na hřišti se teď občas bagruje a stavi, takze pár metrů od dětí rachotí buldozer a jezdí náklaďáky. Pro syna je to vítaný bonus, ale ne každému to může vyhovovat :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    PETATA: tak zhave bych to nevidela, posledni bazarek zas tak velkej nebyl a ze zkusenosti vzdy dorazi tak pulka z tech co naslibovali... Takze se imho vejdeme v pohode. Ale ja ted jeste bazarkovat nebudu i kdyz to mam za barakem. Jeste si netroufam starat se tam taky o neco jineho nez o svoje deti zatim :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    RACHEL: to už jsem tu naznačovala, když se řešilo místo srazu... :(

    HABRENKA: nevím, jestli je tam dost vhodného prostoru, už takhle mám strach, až tam naběhne 20 nyxích matek s kočárkama, některé se dvěma :) To aby to ZRK rezerovala celé pro nás :)
    já mám spíš malé oblečky (chystá se nějaká těhule?)
    KRKA
    KRKA --- ---
    RACHEL: Jee to je skoda ;(
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ZRK: ok :)

    btw nejspíš byly/jsou zaplavený i Kroužky na Vltavě, včera jsem byli na Černém koni a Modřanská silnice byla zaplavená a prý to zalilo Hamr, který je hned vedle Kroužků a ta golfová hřiště.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    a jeste pridam do plena - kdo by mel zajem o ten bazarek, tak se taky nejak ozvete, jestli ma cenu to udelat najednou, jako rande s moznosti zbavit se prebytku a odnest si nedostatky..., nebo to strihneme nekdy pozdeji... konec hlaseni ;-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    RACHEL: ¨škoda...ale není všem dnům konec, ještě to párkrát zopakujem. I na jiných místech v Praze ;)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ZRK: škoda, budem mimo Prahu :(
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: zapsano v kalendari :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Takže 1. větší venkovní NYXÍ SLET MATEK v roce 2013 svolávám na úterý 11.6. od 15ti hodin zde: http://www.mapy.cz/...=s&l=15&umc=9gx80xY0IV¨=50%C2%B05'53.326%22N%2C%2014%C2%B023'38.940%22E&u=u - celý ten vnitroblok je oplocené hřiště, je tam od pískoviště přes kolotoč po venkovní posilovnu pro dospělé, tráva na piknik, plocha na kopání míčem...
    S sebou děti, dobrou náladu, případně piknikovou deku a něco na zub. Účast přislíbila i naše oblíbená fotografka MAYNKA, takže kromě příjemně stráveného dopoledne a unavených dětí nás budou těšit i pěkné vzpomínkové fotografie :P

    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: jo tak bych to taky videla :-) ja myslim ze pujde rada
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRKA: Už jsem jí psala, uvidíme, co ona na to. Nevidím to tentokráte vyloženě na focení jednotlivých matek s dětma jako minule (přeci jen je teď sama matka), ale spíš na nějaký přátelský fotoreport jen tak... Ale těžko mluvit předem. Dám vědět, jak se vyjádří ;)
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANNAWA: tenhle tyden jsem pryc .. muzu az od pristiho
    ZRK: joo to je napad!
    ZRK
    ZRK --- ---
    Necháme to na příští týden tedy, zkusím zlanařit Maruš zas, co? ;)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KRKA: tenhle nebo příští?
    KRKA
    KRKA --- ---
    ale predpokladam ze by ten sraz byl az bude v Praze zase normalne jezdit Hmd ze jo?
    KRKA
    KRKA --- ---
    ja chci taky na sraz :)
    ale tenhle tyden jsem celej mimo Ph :(
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Pro mě je to z ruky, ale nevadí mi to vůbec, já s B cestuju ráda, uděláme si to jako výlet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam