• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANICHQA: taky jsem si myslela, ze je normalni behat za ditetem :) ale jsou i takove pripady, ze sedi hodinu v kuse na pisku a hrajou si, bohuzel ne muj pripad :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANICHQA: tak jasne, ale jsou hriste, kde se muzu aspon napit, nebo ohlidnout a nic se mu nemuze stat, v te stromovce co jsme byli nedavno tady s holcinama z nyxu jsme mohli opravdu i sedet a kecat aniz by se cokoliv stalo, to byla hodina v raji, skoda ze se ty casy uz nevrati :D
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SUCUBIS: ja myslela, ze to je nejak absolutne normalni, ze u maleho ditete na hriste nesedis. Z tech 2-3 hodin, co stravime na hristich sedim asi tak 5 minut.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    A tady jsou cele krivoklatske lesy :-))
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SUCUBIS: jak to tak čtu, tak jsem hrozně ráda, že bydlíme ve Vokovicích, tady je toho hafo plus Šárka plus Stromovka.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANICHQA: me tam T. furt utikal k tomu srazu, pisek ho nebavi, houpacka byla tak na 2min a to slunicko parilo fest, rozhodne to tam neni o tom, ze vypustim dite si hrat a sednu si, to ani na vterinu s nim
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SUCUBIS: v Riegracich jsem pecena varena, takze k tomu stinu muzu rict akorat to, ze moje dite vetsinu casu travi u te sprchy, potazmo v te kaluzi pod ni ;-)) tam stin je.
    Pro mensi prcky mas pravdu, ale zas je tam miminci houpacka, mini klouzacka a tak.
    Narvane lidma to tam je, proto tech vsech 5 hrist v okoli namesti miru tocim maximalne.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RENFRI: to je fajn vědět. Já vůbec nevěděla, že ve Vojanových sadech tohle hřiště je.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Hriste je celkem male, zato ale ve stinu a prochazka vojanovymi sady je velice prijemna
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jsem zapomela napsat - minuly tyden tusim v patek ? jsem byla v Riegrovych sadech na tom detskem hristi a zase hrozny sklamani, kdyz vypustim ze jsem malem cestou do toho kopce vypustila dusi, tak ...
    + toaleta primo na hristi
    + fontanka s vodou
    + sprcha pro deti (kdo si pamatuje takovou tu strikaci konstrukci z detstvi)
    + dvere se daji zajistit proti uprku deti
    + restaurace nedaleko hriste
    + velke piskoviste

    - stin minimalni
    - terasovite usporadani (dite jak zdrhne rozmlati se na kasi)
    - minimum vyziti pro mensi prcky
    - silene narvane lidma

    no ja to tam zabalila po 5ti minutach, ty prvni dva minusy v tomhle pocasi byly proste extrem
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    RENFRI: Ty vubec neznam, diky za tip!
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    BLANCHE1: Vojanovy sady.
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Nemate pls nekdo tip na hriste v centru nebo kolem centra Prahy,kde by byl stin a dalo se tam pobyt s rocnima klouckama? Znam jen Frantiskanskou zahradu a tam se upeceme. Nebo nekam dovnitr, napadl me Kuliskov v Kotve, ven by to ale dopo bylo lepsi.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak, pokusila jsem se obeslat vsechny, kterych dite jsem to minule utery cvakla a je to v SZ, at si kazdy presdili sve deti :-). to kdyby nekomu vadilo zverejnovani vseobecne... pokud jsem nekoho vynechala, tak se moc omlouvam, necht napise... a koho jsem nevyfotila, tak taky pardon, treba priste, ale zadny zazrak to neni...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PETATA: a kde jsou k vidění?
    PETATA
    PETATA --- ---
    Díky Habrence se krásné fotky ze sletu! Ale asi tak půlku dětí jsem tam vůbec neviděla, tak ani nevím, ke komu patří. Příště fakt musíme mít nějaké jmenovky :)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SUCUBIS: v takovem vedru nevystrcim nos z baraku, to se rozumi.
    LAURA: jsi nejak moc cimprlich :-)) moje dite je zablaceny a mokry temer permanentne. Stejne leze do vsech kaluzi, ja uz jen tak prihlizim a nic neresim.
    LAURA
    LAURA --- ---
    ANICHQA: to máš fajn, já už to před lety vzdala, zablácený boty a dítě mě moc nebavěj. Mrzí mě to, je to hezký místo.. ale ty uzavírky už tam trvají léta letoucí, nějak mě to odradilo.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANICHQA: v takovem vedru by me neprinutil nikdo chodit nejen do kopce, ale jeste celou grebovku obchazet, s myma astmatickyma pruduskama je problem v tomhle pocasi i pohyb po byte :) k tomu tam to horni hriste neni ve stinu a to je pro me dulezitejsi nez nejaky zachodky nebo hospoda
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    jako ja tam chodim nejak bez ohledu na uzavirky, samozrejme, kde je to tam totalne rozkopany, tak tudy ne. Ale to je jen nahore. Kdyz tam nebyl asfalt, tak jsem to vzala po travniku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam