• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak to by jsme asi sli taky jestli by to nevadilo :) jak je nekde plot a stin, je to misto pro nas jako stvorene (hlavne ten plot)
    LAURA
    LAURA --- ---
    LACHAUER: tohle je normální i ve velké spoustě hracích koutků, halt mají pocit, že poskytují nějakou službu a chtějí, aby za ni dostali zaplaceno. IMO je to jako se rozčilovat, že na koncert do klubu si nemůžeš dotáhnout flašku vodky.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    LACHAUER: nás při vstupu nikdo nekontroloval, měla jsem vodu, banán, přesnídávku, sušenky, krmila jsem tam na lavičce dítě a nikdo mi nic neřikal. všichni kolem nás měli svoje svačiny...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Chápu to dobře, že do Žlutých lázní se nesmí s vlastní limonádou nebo tak něco? Pokud jo, vím kam s dítětem v životě nejít, díky za varování.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SUCUBIS: jo, mají, ten dětský koutek má svůj nízký plot.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    PETATA: maji to tam oplocene ? myslim ten detsky koutek s brouzdalistem, kdybych mela nonstop cucet kdy skonci ve vltave nebo kdo vi kde jinde tak ani zadarmo
    PETATA
    PETATA --- ---
    je to tak, vyjde to tedy celkem 130 kc i s tim detskym koutkem
    kdo by se chtel tedy pridat, zitra Zlute lazne cca 12:30 a pozdeji :)
    KRKA
    KRKA --- ---
    KRISTY: deti do 100cm maji myslim vse zdarma, jinak vstup do arealu pro dospeleho 80kc a pak se jeste plati zvlast do detskeho koutku (coz jsou i ty bazenky jestli to dobre chapu) 50kc.. pokud male deti neplati nic, tak to jeste docela jde (docela :), ale platit to vse 2x, to je docela mazec teda ...
    jinak skoda ze zitra odpo neco mam, jinak bych se pridala
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Kolik stoji ty zluty lazne? Nedari se mi otevrit ten cenik. Jinak zitra s tim pocitam, domluva v poste, Habrenko a Petato a nekdo dalsi?:-)
    A jestli mi tam nekdo bude cekovat zavazadla, tak at si me nepreje...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak jsem byla vcera v tech radlicich a muzu doporucit, je tam hromada stinu, brouzdaliste dosahovalo teda Tobiasovi skoro k bradicce kdyz si stoupnul (ma 79cm) a vstupne nic desneho
    SAOPALMA
    SAOPALMA --- ---
    PETATA: k Berounce bych se pridala, ale spis pristi tyden (mimo pondeli)
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: tak jeste si muzem jit sednou k Berounce :)
    bazen bohuzel nevlastnime, jen maly nafukovaci, co ma prumer 60 cm a nevejde se do nej ani to nase zirafi mimino :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: ale jo :-)... matku donutili vyhodit komplet vsechno, co pripominalo jidlo a piti... ale tak vodu pro dite uhadam a pro nej jidlo taky, jen to stravovani tam je dost opruz pro dospele (maji dost silene ceny, ale uvidime :), treba uz to neni tak dramaticke...), zkusila bych, jen moje dite uz je dost... rychle :-D
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: uprimne, ze vstupneho taky neskacu metr vysoko radosti, ale jednou dvakrat za leto....
    nevim teda, zda nejak lustruji veci, co si vnasis dovnitr, uz je to nejaky patek, co jsem tam byla, ale nemyslim si, ze to bude jak pri vstupu na festak, ani pulitrovou lahvicku s sebou, kor kdyz mas dite...

    ale...?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: hmm :-), to zni skoro jako vyzva :-D (musela jsem utfg kvuli aperolu... je videt, ze starnu...)
    kdyz pominu vstupne, tak mne tam jen trochu odrazuje jejich buzerace na vlastni jidlo a piti, pro dite to ukecam, voda tam snad tece, ale...
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: psala jsem Kristy, že bych byla pro středu, ráda vyzkouším ty Žluté lázně
    Je tam hodně stromů, takže to není na přímém slunci, nějaké brouzdátko na cachtání, hřiště atd. Pro maminky sprchy a Aperol :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    co tak nekdo nekde v Praze, ve stinu (!) streda nebo ctvrtek?
    auto v tomhle pocasi nenastartuju...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja planuju vyzkouset plavecak v radlicich, tech zlutych lazni se docela bojim, to moje dite by skoncilo kdo vi kde
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Hehe, koukam ze automaticky opravovac slov dela z meho prispevku pomerne vtipne cteni:-)
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    EVIANAIVE:
    LACHAUER:
    RACHEL: super, diky za tipy! Satku mam teda uplne z ruky, ale ta petynka a zluty kazne vyzkousim!

    PETATA: sem pro! Akorat v pondeli mame v 11.hod doktorku, takze tim je to asi zabity, ale i utery ma bejt krasne, co?:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam