• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: hmm :-), to zni skoro jako vyzva :-D (musela jsem utfg kvuli aperolu... je videt, ze starnu...)
    kdyz pominu vstupne, tak mne tam jen trochu odrazuje jejich buzerace na vlastni jidlo a piti, pro dite to ukecam, voda tam snad tece, ale...
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: psala jsem Kristy, že bych byla pro středu, ráda vyzkouším ty Žluté lázně
    Je tam hodně stromů, takže to není na přímém slunci, nějaké brouzdátko na cachtání, hřiště atd. Pro maminky sprchy a Aperol :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    co tak nekdo nekde v Praze, ve stinu (!) streda nebo ctvrtek?
    auto v tomhle pocasi nenastartuju...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja planuju vyzkouset plavecak v radlicich, tech zlutych lazni se docela bojim, to moje dite by skoncilo kdo vi kde
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Hehe, koukam ze automaticky opravovac slov dela z meho prispevku pomerne vtipne cteni:-)
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    EVIANAIVE:
    LACHAUER:
    RACHEL: super, diky za tipy! Satku mam teda uplne z ruky, ale ta petynka a zluty kazne vyzkousim!

    PETATA: sem pro! Akorat v pondeli mame v 11.hod doktorku, takze tim je to asi zabity, ale i utery ma bejt krasne, co?:-)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    my jsme byli s prcem ve Žlutých lázních včera dopoledne. akorát ráno byla voda dost studená, napouštěli z hadice, takže na osvěžení dobrý, ale i mě za chvíli byla na nohy zima. ale jinak stromy, tráva, hřiště dobrý a super čistý záchody, přebalovák...
    PETATA
    PETATA --- ---
    KRISTY: taky me napadly ty Zluty... Myslim, ze uz je tam vse ok a funkcni. Pristi tyden s tebou radi vyrazime, v pondeli ma byt jasno a 30ºC. Tak jestli by se vam s Johankou chtelo ...
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    KRISTY: žlutý lázně - dětský koutek, je tam hřiště, tráva, pískoviště, akorát ta voda asi trochu chlorovaná je.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    KRISTY: chodili jsme k Veselíkům do Šárky. Jsou tam dva velké bazény, brouzdaliště, tráva...
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Nenapada vas, kam se da jit s lezoucim prcek v praze nebo pobliz na koupacku? Chtelo by to idealne travicku a cistou vodu, optimalne bezchlorovou. Napadla me petynka, nemate nekdo zkusenosti? A nechcete se nekdo pripojit?:-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Kdybyste něvěděli co se sobotou - kamarádi pořádají sítotiskový workshop ve Stromovce. Na přání udělali pár obrázků i pro nejmenší. Přijďte si vlastnoručně potisknout oblečení, zkusit si žonglovat a za hudebního doprovodu strávit fajn odpoledne v přírodě ;)

    [ Letní DiY workshop vol.3 / workshopworkshop / 13.7.2013 / CR - Praha - Stromovka - šlechtovka ]
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: ještě jedno upozornění:
    Držitelé Opencard mají slevu ve výši 5 % z ceny denní vstupenky pro dospělé, děti, studenty či důchodce na základě předložení platné karty.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MARKYSHA: Souhlasím...momentálně je to podle mě až moc přísné - nešikovné....Před tím to bylo super, ale jak říkáš, lidi byli nenažraní - jedna permanentka na dvacet lidí v jenom kanclu je fakt MOC...eventuelně jedna permice na jednu firmu či firmičku... :-(
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: Prostě chodili jsme v rámci jednoho příjmení, nikomu dalšímu jsme ji nepůjčovali.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: To já mám právě taky vztek. Máma ji kupovala každoročně (chodilo se do Zoo několikrát v týdnu i, bydleli jsme v Bohnicích) a sem tam jsem si ji půjčila já nebo sestra a šla s bratrem (je o 17 let mladší) místo ní. To teď prostě není možný :/
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: já mám trochu vztek, že dřív, když to bylo při roční pernamentce tak hodně výhodný, byli lidi nenažraní a teď se tam nedostane spousta lidí. Ale za to ty nemůžeš.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: A ono kdyby teď Zoo naopak zlevnila vstup, lidi se jí tam spíš pohrnou... A třeba by šel někdo i víckrát. Takhle si tam ale každý druhý rozmyslí i jeden výlet:/
    Mluvím hlavně o mimopražských, aby bylo jasno. I když i spousta pražských si to nemůže dovolit jen tak.
    ZRK
    ZRK --- ---
    TRISSIE: Každopádně nevyplatí se nám koupit tu rodinnou ani společně. Koupím si já roční (dík Trissie za upozornění, že já mám děti pod 3 a přítel nepůjde pokaždé) a naše holt budu muset pozvat. Se prohnu. Jinak to asi udělat nepůjde no... Ale půjčení si permanentky v rámci nejbližší rodiny nepovažuju za nějaké šmelení Zoo. Spíš mě mrzí, že to sama nějak neumožňuje :/
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: Tak jako bylo by to v rámci rodiny. Já nechci zoo okrádat, ale jít se tam JEDNOU spolu podívat za litr je prostě dost. A to je jen vlez, kde je doprava do Prahy a po Praze, nějaké to pití a jídlo... A to prostě mluvím jen o mě a mámě. Ještě mám třeba sestru :D
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: já nechci nic říkat, ale já bych teď nepodváděla, zrovna ZOO potřebuje dost pomoct a ne šidit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam