• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    MACKA_B
    MACKA_B --- ---
    čau, chtěla jsem se zeptat . Šimon ted bude mít rok a chtěli bychom to s holkama a dalšíma ratolestma někde oslavit. Praha 2-3 při nejlepším. Nemáte někdo nějakej tip kam aby se tam děcka zabavili a maminky plus minus taky ;) Dík moc
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    XMARGE: předběhla jsi mě, mně se to tam taky moc nelíbí a jídlo mi vlastně nechutnalo.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    XMARGE: Diky, my uz se najedli jinde :-)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    RENFRI: Já tu Pizzerii u divadla ale moc doporučit nemůžu... Přišlo mi, že tam je všechno v takovým napůl rozpadlým stavu, špinavý a studený..... A jídlo nic extra.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Měl by někdo, kdo se bude účastnit [ slet s bazárkem / ostatniother / 3.9.2013 / CR - Praha - detske hriste na Smichove ] zájem o nepromokavou bundu tchibo 86-92 (fialový základ, tmavě růžové sovičky potisk) nebo nosítko Beco Gemini [ OFFERINGNABÍZÍM: Ergonomické nosítko Beco Gemini (paige) / Praha / 2000 CZK ] ?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    RENFRI: pizzerie u divadla je na nástěnce
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Nekolikrat tu padlo doporuceni na nejakou restauraci na Palmovce, nevzpomene si nekdo? Diky
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    HABRENKA: Byť jsem byla ráda za to, že berou flexipassy, od Aquadreamu ruce pryč, naposled jsme si odtamtud odnesli nějákou anaerob. bakterii, týden na entizolu, docela smutná zkušenost...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo dneska nekam neco ? ven nebo do koutku
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    rozhazuju sítě, přijďte kdo máte chuť, na malou akcičku pro celou rodinu:
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    TORUVIEL: ja bych to docela prubla... ja tam chodila bezdetna, protoze radlice i podoli mi vadily prechlorovanim prave... tak uvidime...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    HABRENKA: Akorát mi přišlo, že ta voda tam je fakt hodně přechlorovaná, zatím jsem nenarazila na bazén, kde by mě takhle štípaly oči z toho chloru.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS: nakonec ne, neb dite usnulo pozdeji a pak prisla navsteva, tak aspon den utekl.... ale pristi pondeli bych rada zasla, vypada to tam docela dobre.. ciste, prehledne, s prevlekacima kabinkama, sprchou a vnitrnim cachtadlem pro decka taky...
    zlute lazne mne nenadchly, pomer cena/vykon za mne nic moc... nikdo sice nehlidal, co mam sebou, ale studene a ne uplne ciste a na hlidani satancete pomerne neprehledne...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: byla jsi tam ? jak by jsi to zhodnotila ?
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Kdo by sel zitra do Z. Lazni? :-)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ja vim, ze je to na posledni chvili, ale nesel by dnes nekdo odpoledne na hodku a pul na barrandov? za 72,- mi to prijde fer cena na zkousku ;-), venku je trava a detsky brouzdalo se skluzavkou, na fotkach to vypada sympaticky a prehledne... http://www.aquadream.cz/provozni-doba-a-cenik.html
    L_IA
    L_IA --- ---
    zdravím! Sháním spřízněnou maminu na "venčení" ratolestí nejlépe Praha Zbraslav a blízké okolí.. :) máme taky pejska, ale kamarádí se bohužel jenom s fenkama.. není problém se jakkoli dohodnout ohledně dětí i psů :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    kdyby nekdo chtel, tak mam na dnesek ty 2 vstupenky do zlutaku, tak bud muzu dat obe, nebo nabidnout po spanku spolecnost :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jen premyslim jestli tam spis rozlouit deku, nebo zabrat mista pod striskou jak jsou stole a zudle u toho nizkeho brouzdaliste
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: no co je tak treba k vode, opalovaci krem, plenky do vody nebo plavky (i nahaty jsme tam decka videli), svacinku, piti, rucnik a tak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam