• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SPIRALOID: 188 tusim jezdi z pankrace ze ? aspon ji myslim vidam u arkad
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    SUCUBIS: tak tramvaj sem nejede žádná neb tady vůbec nejsou koleje. ale z nuslí jsem jezdí přímí bus 188, poměrně často i nízkopodlažní.
    jinak na stránky gutovky jsem se teď dívala a vypadá parádně. myslím že spousta těch atrakcí je stejných jako udělali v malešicích. a z ruky to pro mě určitě není. z malešic je to půl hodina pěšky nebo 10 min busem, takže někdy se můžeme sejít i tam ;-)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    QUAACA: ja to dneska nedám. čekám na opraváře pračky. stejně není moc hezky. byla bych spíš pro příští týden....
    s toruviel jsem se potkala asi 2krát na sletu matek z nyxu.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    QUAACA: budu mít béžovej sporťák, černou softshellovou bundu a červenou šálu
    http://www.imagehosting.cz/images/dscn09471.jpg


    SUCUBIS: jo je to trochu z ruky, pro ty co v okolí nebydlej, to je pravda
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    QUAACA: ja urcite do malesic ne, z nusli mi tam nic nejede (mysleno tramvaj)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    SPIRALOID: +
    TORUVIEL: +
    SUCUBIS: já mám dneska odpoledne holku u babičky, mám na starosti jen mimino, ale klidně můžem být po 16 hod v malešickém parku. tak tam třeba někoho potkáme? :)
    vy se navzájem znáte? ;)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    vodni atrakce maji i v parku gutovka, to bych se mohla i pridat, ale to asi uz budete mit z ruky
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SPIRALOID: Ráda se připojím, třeba zítra? Nebo kdykoliv odpoledne.
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    QUAACA: parada, nam to taky tak casove vyhovuje ;)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    SPIRALOID: proč ne :) ve všední dny chodím po poledni pro holku do školky, tím máme vyřešenou jednu procházku, odpoledne pak chodíme kolem čtvrtý na druhou procházku a to může být klidně do parku. tak dej vědět, pokud nebudem mít jinej program, rádi vyrazíme :) (kdyžtak pošta)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    TORUVIEL:
    QUAACA: tak to by jsme se nekdy mohli domluvit a potkat se tam?
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    SPIRALOID: tak to vítej v malešicích! my bydlíme pět minut od parku, tak jsme tam skoro denně :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SPIRALOID: Dík za tip, tam to ještě neznám, a přitom bydlíme kousek.
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    btw pokud jste jeste nebyli moc doporucuji navstevu Malesickeho parku. Loni pobehla revitalizace. Tak dobre vybaveny park jsem snad jeste nevidela. naprosto idealni pro deti. dole je hriste a po celem arealu parku jsou ruzne tocici se a vodni (momentalne mimo sezonu bez vody) atrakce a hejbatka, zvukove a fyzikalni instalace, spousty houpacek, velka jezdici draha pro odrazedla/kola, lanova draha a vsechno mozne. pro zabaveni ditete fakt idealni, prochazite se parkem mezi atrakcemi a deti si hrajou a objevujou. nechybi toalety i prebalovak. jedina smula je, ze tam neni zadny stanek s obcerstvenim. jinak je ale naprosto uzasny, moc doporucuji!





    https://www.facebook.com/malesickypark
    Revitalizace Malešického parku
    http://www.malesickypark.cz/index.php
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    Nástěnka, SPIRALOID, Hl. město Praha, Praha 10 - Malešice, Tobiáš 1/2012

    prestehovali jsme se takze prosim vymazat P6
    ADD
    ADD --- ---
    NIENNA: Kdybys prece jen zatouzila po Masopustu, tak zitra je ve skanzenu v Kourimi. Tam je to hezky i samo o sobe.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    PETATA: To už mě napadlo....ale nějak nemám pocit, že by to bylo to pravé...spíš příští rok...

    TORUVIEL: Ty jo - paráda!!! Díky moc.... Manželovi se to taky líbí (a to je co říct!). Super. Má to samá pozitiva.... Najdeme tu Minizoo? Sacre Coeur trochu znám ale nevím, kde to tam je... A ještě otázka - jak s kočárkem? Jde to?
    PETATA
    PETATA --- ---
    NIENNA: co treba nekam na masopust? ted jich je vsude hodne
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    NIENNA:
    http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Aktivity/Minizoo-Stanice-prirodovedcu-DDM-na-Smichove.aspx V parku Sacre Coeur je i pěkné dětské hřiště. Je to tam vůbec taková oáza klidu uprostřed města, objevila jsem to tam teprve nedávno.
    http://www.toulcuvdvur.cz/ Toulcův dvůr, taky pořádají spoustu akcí, jsou tam hospodářská zvířata atd.

    Jinak my chodíme na různé výlety do přírody po Praze i mimo (nám nejblíž je hostivařský park s přehradou, Průhonice, Říčany...), kam mě zrovna napadne...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Poradíte, kam zítra vyrazit (ideálně po Praze, eventuelně v okolí) s téměř dvouletou holčičkou (22 měsíců)? ZOO jsme byli nedávno...tak bychom rádi někam jinam...něco jiného....ale nějak jsem bez invence...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam