• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Tak dame ty riegrace, at to nekomplikujem; budem vyrazet zrejme už dopoledne
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak na folimance byva nacpano az odpoledne, takhle kolem poledniho tam je prazdneji a nedaleko jsou i zachody i restauracka
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    EDNA_JEDNA: Jo, to v Riegrových sadech asi dneska bude mraky lidí, ale zase jsou tam pro děti super klouzačky a pro matky nedaleké občerstvení. Ty myslíš asi to hřiště v Havlíčkových sadech? To je taky ok, ale nechodim tam, nevim, kolik se tam dá očekávat lidí (dneska stejně asi vylezou ven úplně všichni). Tak já taky určitě někam půjdu odpoledne, když se nedmluví jinak, tak budu v Riegr.sadech asi od 14h
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Riegrace klidne, nebo je o něco dál ještě hřiště, který bývalo prej celkem prázdný, jen nevím název parku - zastávka jedna nad mirakem, Masaryka a pak ulici myslím rybickova dolů; riegry jsou fer, ale bojim se, že tam bude prdyliarda lidi
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE:
    EDNA_JEDNA:
    SEBIEN:
    tak jak teda ? kdo kde a kam ? dneska se urcite nekam s tou nasi priserkou musi tak at naplanuju cestu :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Můžu vyzvednout kdekoliv, třeba před tou tržnicí, nebo na Jiřáku.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    TORUVIEL: sry mapy.cz me je ukazaly v lounech :D kazdopadne zustava ze by si me nekdo musel nekde najit, tohle nemam sanci najit sama, dostanu se max 11 k vinohradsky trznici a tam uz se stratim :D
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: No, od Ípáku je to pár minut chůze :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: mmchdem jsem kontrolovala a zitra ma byt mirny vanek oproti dnesku :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    TORUVIEL: jednak netusim jak se tam dostat a pak to neni tak uplne v okoli centra
    EVIANAIVE: v okoli IP dej vedet kde a dokodrcame se jak minule :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    EDNA_JEDNA, SUCUBIS: chjo a my byly s kamarádkou právě dneska, protože já musela k doktorovi kousek co ona bydlí, tak mi pohlídala malou a pak jsme prošly snad celý Strašnice a v Malešickým parku jsem i nakojila, a teplo teda fakt nebylo :/
    (ale to už je naše tradice, nikdy nám nevyjde počasí a vždycky potkáme nějakýho mýho bývalýho klienta)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Co třeba Riegrovy sady?
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Zitra ma byt 20 stupnu? To bych taky nekde odsmradila smradata
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jeste ze to nebylo dneska, sileny vichr tady
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    EVIANAIVE: tak ctvrtek lepe nez zitra ;)
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    EVIANAIVE: smsni i me ;) mozna to vyjde
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: kdyz vyhovuje zopakovani patku, neni problem :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: rekni kdy a kde :)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    BLANCHE1: jo v Mlsny zirafe moje dvouletacka spadla z te velke skluzavky, ani sem se neotocila a uz byla dole a nastesti jen boule na obliceji, ale jako des pad...:( ale to byla samozrejme i moje vina, byla jsem tam s kamaradkou, ktera nema deti a nechapala, ze bych tam mela u ni furt stat no...:)))) tak sem stala a pak sem se otocila a bylo to:) a krom skluzavky tam vlastne nic neni, jen plysove hracky, cili za me Mlsna zirafa pro deti zase zadna hitparada neni...ale palacinky maji dobry to jo :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Ale zase pod kopcem celkem nic není (nějaká ta dráha pro odrážedla) a dítě tam tudíž ani nemůže moc páchat sebevraždu :-) Dcera mi tam ani nechodila, byla plně zaujatá těmi skluzavkami, kolotočem a pískovištěm. Párkrát jsem se přesunovala, abych ji měla na dohled. Líbí se mi tam, že ty skluzavky jsou takové bezpečné, nahoře komplet ohrazené (až na jednu, kde je tyč ke šplhání), takové tobogány (že nemůže vypadnout někde bokem a nemusím tudíž postávat pod tím a hlídat).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam