• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    Ha, mi uniklo, Sucu ceka dvojcatka? :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    u nas s tim jezdi jedna pani, fakt je to kocarek pro tri deti, dve dole a jedno nahore, to je hrozny tank :) do MHD nema sanci...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: to uz mam vymyslene, jedno do kocarku priserou a druhe do satku :) nebo jestli to budou jo drobecce tak se vejdou ze zacatku do jedne korbicky, jako urcite cestovani tramvaji by byl jinak dost peklo
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS: ale tak ty budes mit deti za pul roku... a to uz muze byt desetkrat vsechno jinak, navic sourozenecky pro dvojcata a tobiase? bez urazky, ale to se poseres, jestli to vubec existuje, tak si to neumim predstavit a to nejsem zadna souchotinka... to bych zvazila byt tebou jeste...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: uz jen kvuli tomu cestovani tramvaji budu mit sourozenecky kocarek, si neumim predstavit jak ho honim po tramvaji a za zady mimca, to je moje nocni mura, on jak jde s tchyni tak nevim jak to dela ze z nej neni silena
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZU_22: budeme je muset seznamit, treba se budou sobe navzajem smat :D... kazdopadne u nas se zacaly kratky trasy, dva bloky a zpet... pokusne... obcas to bylo o nervy, kdyz bylo hezky a byl cas, tak jsem sla, kam chtela ona, to ji bavilo, objevovat, tak postupne nachodila vic a vic... obcas se vztekla a i tyden pred porodem jsem ji nesla pres rameno a premyslela, jestli ji nemam nekam zahodit... ted uz je ve fazi, ze nechce, ale vetsinou jde, da se domluvit. nekdy ne a je to test trpelivosti, taky se toho porad desim, chce to vychytat, aby nebyla moc unavena a bylo to zajimavy, ale zaroven se proste musi ucit, ze ted se jde tam a neda se nic delat... uz se mnou byla jednou tramvaji, ja s kocarem a Al za ruku a byl to adrenalin, ale proslo to...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    neco musi byt ve vzduchu, ta moje prisera se taky meni v pekne hysterickou obludu, zrovna vcera pro pobaveni vsech v okoli vytrel na krizovatce a pak jeste velice dlouho bavil sousedy v baraku svym hlasovym fondem
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    HABRENKA: no ja mam doma vzteklinu velkou, cili proto se ptam i tebe :) navic si rada hovi a je lina, ona by to stopro usla, uplne jasne, ale je to mrska a ja nemam silu na to jit s rvoucim valejicicm se ditetem vedle sebe no, hlavne ona neni ten typ co rve chvili a pak jde, to ona fakt ne...:(
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Ja bych mohla prinyst veci po jarckovi - na uplny mimina
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: za me ne, akorat jdu na for kids a to by se me neco na priserku hodilo :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    Všechno je ze začátku těžký, než si člověk najde ten svůj systém a s "okolnostmi"se sehraje... První měsíce byly horší, ale dneska lidi tvreděj, jak mě obdivují, jak to zvládám. A i já si přijdu, až na pár výjimek, s dětma v pohodě...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZU_22: no... ja zatim moc nevychazim, byla zima, pak decka nemocny... jsem srab, navic nejsem po porodu porad jeste uplne fit :-(. betka teda chodi pekne, ale nutim ji po obede spat, takze jdeme bud dopo, nebo odpo, holt zadny chrapani v kocarku, ale mozna vezmu treba golfky a malyho na bricho, ale v kocarku nebyla od podzima... zacali jsme ji trenovat na kratsi trasy a da se... kdyz kocar nemas, nema sanci do nej chtit :-D, akorat holt musime prizpusobovat vylety detem a je to trochu desivy, ale to nebude na dlouho... nebo naporad ;-)... kazdopadne stupatko ji moc nebavi, je tak blby, ze ma hlavu primo pod madlem, ale obcas pomuze, cestou domu si na nej treba sedne, nechce, ale aspon kousek popojedem bez revu. jenze pripominam, ze mam malou vzteklinu, tak nejsem uplne repre asi... ale trening sel dobre, zacni zkouset a uvidis :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: taky se přikláním k dopoledni, ale v podstatě tu můžu být kdykoli, mám to kousek...
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    HABRENKA: ¨ja zacinam mit bobky co s Matyldou 2r5mesicu bez kocaru (ona neni vubec chodec a furt si chce hovet v kocaru cestou z hriste, jinak rev, rev, rev a trucovani a nejde a nejde atd...) a to ty mas Betku jeste ani ne dva roky ne? Jak to delas s ni? Ona je chodec? Plno deti uz chodi v pohode, ale Mata proste patri mezi ty, co jako chvili jo, ale pak ne a pak je to taky hysterka no, mam stupatko, ktery uz budeme asi trenovat ted, ale teda ona si rada veme lahev s vodou, lehne si do kocaru a odpociva po ceste zpet, no bude mit chudak smulu no :(
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: za mne asi jo... muj novej malej velkej nema co na sebe :D, jen se bojim, jak se pak dostaneme dom s hysterkou... a dopoledne za nas rozhodne lepsi, na obed domu a spat
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    náhodou neobjevuje se tu někdo nosící z Berouna s prckem, který zatím nechodí a tudíž se čistě nosí? s chodícíma/ odrážedlujícíma dětma nejsme na procházce kompatibilní, ale ráda bych začla na delší trasy vyrážet s někým (až se teda uzdravíme) :-)

    ps. prosím o přidání na nástěnku:
    rennfri, Středočeský, Beroun - Město; Matěj 08/2013
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: jinak taky místo na jízdu odrážedlem a plocha pro kluky na fotbal. Maxoš bude za parťáky vděčnej!;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Byl by zájem sejít se ve čtvrtek? Chtěla bych to pojmout bazárkově, mám tu dost hadříků a botiček pro děti do velikosti 80 a něco i většího, co jsem třeba dostala a vím, že do toho kluky oblékat nebudu (se sestrou máme naprosto jiný vkus). Místo konání zde: http://www.mapy.cz/...25C3%25ADky%25202%252C%2520Praha&qp=14.390623_50.096123_14.402704_50.100521_15
    Jedná se oplocené hřiště s pískovištěm a prolejzačkama, rozdělené do několika částí, je tam i dost trávy na piknikovou deku a tak. Kdo byl loni, ví. Toalety tu nejsou, ale v případě, že bychom se dohodli na dopoledne, není problém si odskočit přes ulici do ÚLZ. Jinak do křoví:) parkování ne uplně pro všechny, ale kdo jinak nemůže, imho se vmístí právě do parkoviště ÚLZ nebo se postaví do druhé řady klidně, když jiná možnost nebude, je to tu běžné. Jinak je to sem parádně dostupné tramvají (Vítězné nám.) nebo metrem (Dejvická).
    Lidí sem celkově moc nechodí, takže nebude problém sejít se i ve větším počtu;)
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    je, skoda ze jsem si to tu vcera a dnes dopo necetla. Byly jsme s holkama taky v Riegracich ca 13-15 (mimino v nositku na brise, batoh oveseny bundama na zadech, triletacka za ruku), pak jsme se presunuly na hlavak, kde se minimalne tri nyxi ID take mihla.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ja s malou v satku akorat prosla okolo, jak jsme prisly na hriste, rozervala se, tak jsme tam chvili krouzily, vzdycky se trochu zklidnila, kdyz jsme se od hriste vzdalovaly, bliz ke hristi zacla nanovo, tak jsem to pak vzdala. S prestavkama pokrikovala az domu, kus cesty na Andel jsem sla pesky, usnula kousek pred barakem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam