• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ZRK: nastenka pekna:), hodne prace jsi s ni mela poslys:), jnak taky urcite prosime o pridani, MIKEYLA, Praha 6-Dejvice, Vitek 3/2014 :)))
    ZRK
    ZRK --- ---
    GLOBALISTA: to je moje a Maynky kamarádka. Na nyxu je jako Shivashanti, ale asi sem nemá moc čas chodit :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    A ještě tedy poprosím o přidání na nástěnku
    GLOBALISTA, Praha 6 - Dejvice, Matouš 6/2013
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    PETATA: Ten vlevo je můj Matouš :) Vpravo Kryštof a Oskar od ???

    Jinak jsem moc ráda, že jsem využila příležitost poznat nějaká nyxí id a jejich děti naživo. Sice moc nevím, která jste která, ale to se jistě poddá. Těším se na další sraz.
    PETATA
    PETATA --- ---
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: jee, cipak jsou to dvojcatka v tom fesackem kocarku ? (ta osubka hned vedle fotku mozna dostatecne neoceni, vzhledem k choulostive situaci) :)
    kdyz to bude priste nekde v dostupne casti mesta, urcite se radi pridame
    MADE
    MADE --- ---
    Taky se příště ráda zúčastním - nejen abych zjistila, jaké známé nicky se skrývají za neznámými tvářemi:) Včera jsem byla mimo prahu, tak snad to příště vyjde...
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    tak druhý pokus
    "Nástěnka, GILLIATT, Praha 3 - Žižkov, Filip, 4/2013"
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Nástěnka aktualizace o Alenka 11/2013
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: taky mám chrochtalku:)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: moje taky leporela milovala od útlého věku, ale ty první dopadly dost bledě :))
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: se teď taky divím, že mi dneska průběžně nějak pospává, ale taky jsme nebyly venku, takže tu svoji kočárkovou dávku spánku holt musí někde dohnat :)
    (Teda, byly jsme, na nákupu, se šátkem, chvilku spala, ale zjevně to nebylo ono. A taky ji dneska "drtím" leporelama, co jsem vyzvedla na poště, jsem překvapená, že ji to zaujalo :))
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    tož jestli se bude aktualizovat nástěnka, tak se taky můžu nechat přidat:
    SEBIEN, Praha 5 - Smíchov, Zora 12/2013
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SEBIEN: To mi pripomina velky vylet ve dvou mesicich na x kilometru, kdy jsem musela erika budit, aby se vubec najedl, byval by na vzduchu v lese proste vytuhnul a nic by s nim nehlo..
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: správně, to se musí vyzkoušet :), mě malá třeba ze začátku velmi překvapila, protože se ukázalo, že dokud je venku v kočáře, tak jíst nepotřebuje, téměř libovolně dlouho (rozhodně dýl, než doma), ale vždycky jsem vyměkla dřív než ona (a zamířila domů, tam už se probudila, byť kolikrát vydržela spát ještě po vyndání z kočáru), takže jak dlouho by vydržela ověřeno nemám :).
    Teď už teda v kočáře zdaleka nespí celou dobu, ale o jídlo se pořád hlásí později než doma.

    Každopádně, můžeme jít někam, kde to nebudeš mít daleko domů, aby ses cítila dobře...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: já chodím většinou na nákupy (ale ne, když bylo dítě úplně malý, až když jsem se zajela), nebo teď si zvykla spát v kočárku, tak většinou chodím ven s cílenou snahou ji uspat. Ve středu nebo kdy mi usnula doma a úplně mě to vyvedlo z míry :D
    REONA
    REONA --- ---
    A také prosím přidat na nástěnku (nástěnka pro filtr :)
    Praha 3 Žižkov, Anička 03/2014
    REONA
    REONA --- ---
    HABRENKA:
    SEBIEN: A to já bych se asi taky přidala, sice zatím nemám zkušenost s vycházkou delší než 2 hodiny (interval mezi kojením), ale asi bychom to zvládly, respektive už jsem stejně dvakrát kojila na lavičce. Sice mám tedy ještě dva týdny do konce šestinedělí, ale když je pěkně, co by člověk dřepěl doma, ne? ;)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: já si teda ty cíle někdy dost komplikovaně vymýšlím :), někdy to byly "cíle" typu "jdu zkusit, jestli se tahle cesta dá projít s kočárem" (když jsem šla se šátkem), ale okolí už mám takhle prolezlý, teď asi přijdou na řadu slavné pražské vily :). Ale naštěstí teď s kamarádkama dodržujeme jeden až dva pravidelné kočárkové výlety týdně, aspoň jednou vyrážím na nějaký nákup nebo podobnou pochůzku a občas mě vytáhne na vycházku babička, takže jsem venku skutečně skoro každý den aspoň chvilku, ale někdy o dá teda zabrat...:)

    (btw. včera jsme ověřily, že se dá s kočárem projít z Troje na Palmovku podél řeky (a šly jsme většinu cesty po té stezce hned u vody, ne po značený cyklostezce), hezká vycházka :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam