• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    Dnes je přeci závod kočárků! ;)
    Já doufám, že úplně pršet nebude, rozhodně chci jít... :)
    13.4.2014 od 15hod po celé ČR - Závody kočárků
    http://www.zavodykocarku.cz/
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    BLANCHE1: Ještě dotaz: nebyli jste náhodou někdo v Brum Bambuli? Užijí si to i starší děti? Na webu udávají do 15ti let.
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Co se dnes (nedele) da podniknout v Praze se trema detmi ve veku 2,5, 8 a 11 (slecna, spis otravena, ale obcas se jeste "zapomene", nadchne a misto oci v sloup si hraje)?
    Mame tu na navsteve zname, plan byl park/hriste, ale pocasi tomu nepreje. Velke deti nemaji nahradni obuti, takze by to chtelo indoor.
    Predem diky za pripadne napady!
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    RACHEL: já tipuju bohužel ten tenis
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    MARKYSHA: me hlavne mrzi to hriste, u reky, veliky, mame to deset minut pesky a uz druhy leto se to nevyuziva...
    Kavarnu at si nechaj nebo resi na zimu...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    RACHEL:svině....to už mají dávno vybraný...něldo měl nápad, čerpali na to granty, celý to zrekonstruovali a teď jim to seberou. O co, že tam budou další kurty a rozší tam Hamr..
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    Tak zde je odpověď z Magistrátu:

    K Vašemu dotazu ve věci zporovoznění a provozování areálu Vršovické vodárny na adrese, Modřanská 229 v Praze 4 sdělujeme následující.
    Areál byl povodní v červnu 2013 zasažen povodní, kdy byly zcela poškozeny povrchy dětského hřiště, dále kotelna, vzduchotechnika, rozvodné stanice elektřiny umístěné v 2.suterénu hlavní budovy "A".
    Oprava hřiště je dokončena , do konce června 2014 by měly být dokončeny opravy v budovách.
    Co se týče provozování areálu bude v souladu s příslušnými právními předpisy vypsáno hl.m.Prahou výběrové řízení na nájemce areálu. Dětská agentura Kroužky s.r.o. měla movitý i nemovitý majetek v areálu pouze vypůjčený na 1 rok s prodloužením do června 2013.

    S pozdravem
    Milena Vostrá

    referent odd.správy a využití majetku
    Odbor evidence,správy a využití majetku
    Magistrátu hl.m.Prahy
    pracoviště nám. Franze Kafky 1, 110 00 Praha 1
    tel. 236 002 985
    e-mail: milena.vostra@praha.eu


    Tak kdybyste se chtěl někdo přihlásit na provoz Kroužků. Akorát se ale bojím, že letošní léto už se hřiště nedočkáme.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZU_22: Hřiště je tam letos nově, loni na podzim tam byla ještě jáma s bagrem :-) Je to hned za venkovním výčepem https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1977152_621898454553871_111876943_n.jpg
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    TORUVIEL: to vim kde je, ale ze je tam hriste to vubec nevim, to je jako od nich udelany, cili je nekde u stolu te restaurace?
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    EVIANAIVE: A já kolem toho každý den musím chodit... :o)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TORUVIEL: za půl roku, ale píšu si :))
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Doporučuju vaší pozornosti pivovar Hostivar, dětské hřiště, velká zahrádka etc. http://www.pivovar-hostivar.cz/
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    Tak už jsem se nakrkla a jdu psát na magistrát, co se děje s Kroužky na Vltavě. Je to průser jako prase, za ty dotace z evropských fondů by měly fungovat minimálně pět let a na povodně museli být pojištění tak, aby do dvou měsíců mohli opět otevřít. Nehledě na to, že hřiště a budova jsou dva oddělené prostory a mají být na sobě nezávislé. Majitelem objektu je Magistrát a momentálně rozprodává majetek.

    Jsem zvědavá, co mi odpoví a za jak dlouho, jsem možná ochotná to táhnout i na nějakou petici či do médií, vlastně tam porušili několik pravidel o čerpání z evropských fondů.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    LENIEUX: 2009, 2011
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    ZRK: Prosiiim, das nas take na nastenku? :)
    Beroun
    Viktor, Aneta
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ZRK: my chybime na nastence:))
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ZRK: já jsem zapomněla na mladší dítě:)
    nástěnka Iberia Františka 5/2013
    díky
    PETATA
    PETATA --- ---
    ZU_22: jsou tam dva stolecky po 2 zidlich (nekdy si je rezervuju dopredu)
    ZRK
    ZRK --- ---
    My jdem dneska na Letnou na to otevřené hřiště asi jen, děti mají rýmu, ale doma s nima už to je o nervy...
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    HABRENKA: my se taky pohybujeme v těchto lokalitách.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam