• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    AERIS
    AERIS --- ---
    SUCUBIS: nápodobně. Mladší teda v kočárku vydrží, ale starší je jak z divokejch vajec :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    me to strasne laka uz jen kvuli tomu, ze bych vyvetrala hlavu, ale nejsem si jista ze by vydrzel tak dlouho sedet v kocarku a honit ho tam je nad moje sily :(
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    pokud zitra vyrazime, kdy by se vam to hodilo a kolik mate casu?
    Zcela zistne navrhuji, ze da jit - a ze Smichace primo dojet - taky z Letne na Petrin, ale chapu, ze uz je to delsi cesta tramvaji a ponekud delsi vychazka, byt moc pekna.
    Ja bych mohla rekneme od jedenacte dal
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: :-(. Kazdopadne jenom protivny dite nevadi, aspon ta nase nebude sama..
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: napodobne, byt ted se zas vycasilo... ale nejsem schopna se vykopat ani na nakup... pockam na pristi tyden, to bych mohla mit i spolecnost..
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: 17m, ale teď mi dítě zprotivnělo a vyskočila mu teplota, tak uvidím, jestli z toho za nás vůbec něco bude :(
    REONA
    REONA --- ---
    Na Žižkově teď svítí, ale do ZOO se dnes nevykopu, přestože jsem tam chtěla být denně...

    Ve středu je to 2m, 4m a 18m, pokud se nemýlím :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SEBIEN: zoo mame naplanovanou pristi pondeli, snad nam vyjde pocasi, ma prijet i nekolik maminek mimoprazskych
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SEBIEN: (tady na Smichove jeste sviti slunko, ale uz jsou videt temne mraky)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: chtela jsem dnes se ctyrmesicni do Zoo, ale ma dneska posunuty rezim, ted usnula a za hodinu uz asi nebude pocasi, takze se ani nevykopu...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nebe je dost zatazene, jak velke prcky planujete vencit ?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    a na kolikátou byste tak myslely? :)
    REONA
    REONA --- ---
    OK OK, budem sledovat nebe :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: jsem pro, pokud teda nevyhlasi hroznej necas
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    mno, jak to teda vypadá? Zkusíme ten Újezd? Jestli teda bude počasí, má být docela hnusně...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SINSEMILLA:
    XMARGE: to vím, ale nechtěla jsem sem tahat lidi z druhé strany Prahy - uvažovala jsem o něčem aspoň trochu v blízkosti centra...
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    XMARGE: V ty restauraci jsme nebyli, jen jsme to prosli a moc se mi ten park libil, takze dekuju za upozorneni
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    SINSEMILLA: hůrka, lužiny, luka i stodůlky jsou s výtahem:o) a odevšad ze jmenovaných je přístup do toho central parku (ač teda ty stodůlky jsou už trochu dost z ruky). Je tu i dost hřišť pro děti, restaurace nic moc:o)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    Me se na tehle strane libil park smerem od hurky (myslim - jak to jede tunelem a je videt ven) dal smer zlicin (luziny). Pro vetsi tam jsou hriste, muzou tam nezdit hezky na kole/odrazedlech, nejaka zahradni restaurace. A hurka bezbarierova s vytahem
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: ještě kousek dál máte taky třeba Vojanovy sady. Na procházku, piknik... Plus je tam malej dětskej koutek a rybníček s barevnejma rybkama, bývají tam kachny;)
    Vojanovy sady
    http://www.praguecityline.cz/prazske-pamatky/vojanovy-sady
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam