• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    MAle vůbec bych se nebála přidat to na nástěnku
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZU_22: jo byli jsme v tom tmavým, Pirátský koutek, nám se to líbilo,ale přijde mi to spíš pro kluky.
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MARKYSHA: ano, ja tu bydlim hned u Europarku, jestli myslis primo ten u restaurace Pupek sveta, tak je to hlavne pro vetsi deti, plno atrakci, je to tam akorat takovy tmavy a pro me malo vetrany, pro mensi deti tam je takovej roh s kulickama a klouzackou a stolecek na kresleni a pak takove molitanove atrakce male, rodice vetsich deti na deti vidi pres sklo a televize, coz nekomu asi vyhovuje...pro nas s atopickou dcerou to tam bylo bohuzel nemozne, vzdy se ji asi tim prachem tam ekzem zhorsil...jinak ale v OC Europark je jeste u te jidelni sparovske takovej koutek pro deti se skluzavkou a domeckem, tam je to celkem dobry a plus u obchodu Bambule (kde je domecek pro deti, nejaka vlackodraha atd...) jsou takova ta hopsadla jako vlacek jezdici, lodka, auto, kolotoc, i tam si deti celkem vyhrajou, jedna jizda deset korun, vlacek za dvacet (ale vejdou se tam ctyri deti), tak snad jsem ti pomohla :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Máte zkušenosti s dětským koutkem v OC Štěrboholy?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    QUANTI: on by to byl prezil taky bez priznaku, ale chytlo se mu na to kde co, davali jsme antibiotika i do oci (uplne zahnisany) i do nosu, nakonec z toho ma doted jeste vlhkej kasel, proste pech jak bes, i on uz sel dneska poprve ven (sice jen na prochazku do parku, ale huraaa, je z domu)
    AERIS
    AERIS --- ---
    QUANTI: tak hlavně, aby už byl zdravej :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    AERIS: oni píšou, že u dětí to je v drtivé většině úplně bez příznaků :) jen holt Tobiáš od Sucubis byl v těch pár procentech, co měli komplikace...
    AERIS
    AERIS --- ---
    SUCUBIS: tak se muž ptal :) A nemám z toho dělat kovbojku, prodělalo jí 95% lidí a mám jít s klukam normálně ven :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    po 3 tydnech konecne svetlo na konci tunelu a vcera dokonce uz i jedl, takze ja jsem stastna jak blecha, ted jeste co me reknou na to v Podoli - nastesti to pry bylo dost slaby a mirny prubeh (kdyby se mu na to nenabalil nejakej virus, porad smrka a chrchla) ... hold asi vynecham na delsi dobu detske koutky, na piskovisti ho ucpavam dudlikem aby nic neoziral
    AERIS
    AERIS --- ---
    QUANTI: taky jsem na to koukala. Zatím všichni ok. No tak si budeme mýt dobře a pořád ruce a snad se nás to nebude týkat :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SUCUBIS: díky za info - B. je v klidu, ale koukám že inkubační doba je až 6 týdnů, tak budu doufat... snad se vyloženě nelíbali ;) jinak aspoň víte, co to teda je/bylo... :/
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jen pro info - jak jsme byli na prochazce toho 14.5. tak 18.5. zacal Tobias stonat a ted krevni testy potvrdily, ze to byla mononukleoza, jen pro klid duse a svedomi davam detet i vam ostatnim :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    EVIANAIVE: nebo jeste v Repich ta kavarna, co je na nastence
    z Motola pesky kousek dolu na tramvaj a pak cca 3 zastavky
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    EVIANAIVE: Stodůlky jsou moc z ruky?
    Restaurace - Maják - Světlo uprostřed velkoměsta
    http://www.restaurantmajak.cz/
    bylo to tam fajn... velký dětský koutek a dobré jídlo.
    GIZD
    GIZD --- ---
    PETATA:
    SEBIEN: ...pokud byste někdy šly na procházku kolem Vltavy od přístaviště, tak se ráda přidám:))
    MONI
    MONI --- ---
    TAIRA: tahle nabídka právě platí i o víkendu, tak to asi zkusíme:)
    SUCUBIS: jo, to jejich běžné vstupné mi taky připadá přehnané, ale s tou slevou už je i ten vstup pro dospělého vcelku přijatelný...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MONI: me o prijde ujety, platit za to, ze delam diteti doprovod
    TAIRA
    TAIRA --- ---
    MONI: Lvíček má tyhle vstupenky na slevových portálech skoro pořád, akorát pozor, platí jen středa - pátek...ale nabídka je to i tak dobrá :) byly jsme v pátek a bylo to fajn
    MONI
    MONI --- ---
    Na Slevomatu je teď vstup do dětského světa Lvíček za 79, standardní cena pro dítě je 199 a pro dospělého 139, takže je to docela dobrá nabídka, narazila jsem na ni náhodou...
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam