• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak odpoledne pro nás taky přichází v úvahu tak třetí, do tý doby spí minimálně mladší.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    kdyžtak bych vzala dvacetiměsíční raplici, ale vyhovuje mi taky buď to dopoledne cca od devíti do dvanácti, nebo pak můžu až tak od tří, čtyř :/
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak my taky dorazíme, pokud budou i starší děti, oboje mi to už běhá a je to fuška, tak ať se mají s kým zabavit :)
    Jinak jsem taky pro odpoledne, také mimo pondělku zatím nic nemám.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: pche :)))
    REONA
    REONA --- ---
    Přidáme se, ale jsme též spíš odpolední, ráno totiž někdy spíme i do devíti!
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já můžu taky, ale Toníka asi brát nebudu, jen Alenku a nejraději od oběda tak do půl čtvrté.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    tož já bych taky mohla, krom pátku
    L_IA
    L_IA --- ---
    my se rádi zůčastníme.. :) den je nám jedno a čas spíše poobědní.. :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    no, tak kdyz uz to zajima i vic lidi, tak krom pondeli jsme zatim uplne, ale uplne volni... s tim, ze starsi model po obede v idealnim pripade spi, takze pro nas je znacka ideal vypadnout treba na devatou a na obed pak domu, nebo az odpolko a nebo se to proste nepo...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: jinak já jsem pro rande na Dejvický, aby to nezapadlo, všema deseti, snad mi do toho tentokrát nic neskočí :-)
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---




    "Nástěnka, bramborovanat, Praha-zapad, Černý Vůl/Statenice, Matyáš 2/2014"
    L_IA
    L_IA --- ---
    "Nástěnka, L_ia, Hl. město Praha, Praha 5- Zbraslav, Johanka 5/2013, Adam 6/2014"
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    "Nástěnka, Ellinor, Hl. město Praha, Praha 1 - Mala Strana, Berta 6/2014"
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    FUNTL: mále bych zapomněla ještě http://www.restauracesarka.com/
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    diky vsem! zatim jako favorit vypada ta Stromovka - centralni lokace pro nasi skupinu a priznive ceny.. A krome deti tam asi zvladnou i rodinne psy.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LAURA: no prave koukam, ze dost dobre, v pripade nejake rodinne zalezitosti (otec bude mit kulatiny treba...) jsme v okoli nic takoveho neznali, skvele vedet, co na to
    NASTENKA - restaurace s dětským koutkem, Praha 2 - http://www.restauracezvonarka.cz/en/galerie/
    LAURA
    LAURA --- ---
    HABRENKA: není zač.. mají tam moc pěknej dětskej koutek, letos nově :) Pěkně odděleně, stranou od ostatních hostů, takže člověk nemusí řešit, jestli náhodou jeho řvoucí sprateček někoho neobtěžuje.. http://www.restauracezvonarka.cz/en/galerie/
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LAURA: no vida, to jsem netusila :-), diky!
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    LAURA
    LAURA --- ---
    FUNTL: zvonarka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam